cambalkon, cam balkon fiyatları

2020 Cam Balkon Fiyatları


Ülkemizin bulunduğu ekonomik nedenlerden dolayı, hemen hemen her ürüne belirli ölçülerde zamlar gelmektedir. Özellikle cam balkon sektöründe camlara ve alüminyuma gelen zamlar,arttırmaktadır.
devamı…Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  2020 Cam Balkon Fiyatları

  Ülkemizin bulunduğu ekonomik nedenlerden dolayı, hemen hemen her ürüne belirli ölçülerde zamlar gelmektedir. Özellikle cam balkon sektöründe camlara ve alüminyuma gelen zamlar, 2020 cam balkon fiyatları arttırmaktadır. 2020 cam balkon fiyatları camın kalınlığı, camın rengi, cam özellikleri, kullanılan profil cinsi ve özelliğine göre bazı değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle tam olarak cam balkon fiyatı alamayabilirsiniz. 2020 cam balkon fiyatları teklif formumuzu doldurarak ve tam ölçülerinizi girerek, müşteri temsilcilerimizin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sizinle iletişime geçen uzman müşteri temsilcilerimize, cam balkon hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

   

  Cambalkon

  Yaz aylarında sıklıkla kullanılan balkonlar, kış aylarının gelmesi ile kullanılamaz hale gelmektedir. Soğuk havaların kendini göstermesi ve birlikte yağan yağmur nedeni ile balkon keyfinden mahrum kalan insanlar, cam balkon sistemini tercih ederek bu durumdan tamamen kurtulabilmektedir. Cambalkon sistemi; mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen balkon kapatma modelidir. Cambalkon sisteminde camlar katlanarak aynı veya farklı yönlerde toplanabilmektedir. Böylece yılın her mevsiminde balkonunuzu kullanabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Cambalkon sisteminin birbirinden farklı özellikte bulunan bir çok modeli mevcuttur. Bunlar;

  Tüm bu cam balkon modellerinin ortak özelliği, tüm mevsim değişikliklerinden kaynaklanan doğal afetlere karşı sizleri ve balkonunuzu korur. Temperli camlar kullanılan cam balkon sistemlerinde, camlar normal camlara göre darbeler karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Böylece çok şiddetli rüzgarlar da bile, balkonunuza soğuk hava girmesi bu camlar ve cam balkon fitilleri ile engellenmektedir.

   

  Cambalkon Avantajları

  • Camlar istenildiği zamanlarda açılabilir ve kapanabilir yapıdadır. Böylece kış aylarında tamamen kapalı duruma getirerek soğuk havalardan korunabilir, yaz aylarında dilediğiniz zaman camların tamamını açarak ferah bir alanda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz.
  • Yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerin iç ortama sızması %99 oranında engellenmektedir. Cambalkone.com olarak tüm cam balkon sistemlerinde damlalıklı alüminyum profiller kullanarak, suyun iç ortama sızmasının karşısına geçmekteyiz.
  • Cam balkon sistemlerinde darbelere karşı dayanıklı temperli camlar kullanılmaktadır. Böylece çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşturarak, hırsızlık olaylarının da karşına geçmektedir.
  • Birbirinden farklı cam renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu renk seçeneklerinden zevklerinize ve bina yapısına göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca sistemde kullanılan paslanmaz alüminyum profiller istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Dışarıdan gelebilecek istenmeyen gürültü ve seslerin, sizleri rahatsız etmesini engeller.
  • Isı yalıtımı sağlayarak iç ortam ısısını dengelere ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Temperli cam, paslanmaz alüminyum profiller ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen cambalkon sistemlerini, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.