cambalkon, cam balkon fiyatları

Açılır Cam Balkon


Genellikle evlerde ve iş yerlerinde, balkonlar ve teraslar sıklıkla kullanılan alanlardır. Dış ortam ile iç ortamı birbirine bağlayan bu alanlar, insanlar için sıcak havalarda önemli bir oynamaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Açılır Cam Balkon

  Genellikle evlerde ve iş yerlerinde, balkonlar ve teraslar sıklıkla kullanılan alanlardır. Dış ortam ile iç ortamı birbirine bağlayan bu alanlar, insanlar için sıcak havalarda önemli bir oynamaktadır. İnsanlar balkonlarında ve teraslarında temiz hava almak veya evlerini havalandırmak için balkonları açmaktadır. Soğuk havalar geldiğinde ise bu durum tamamen tersine dönmektedir. İklim değişikliklerinden kaynaklanan yağmur, kar gibi doğa olayları açık balkonları tamamen kullanılamaz hale getirmektedir. Bu durumda insanlar soğuk havalarda bu alanları rahatça kullanamıyor ve balkon zevklerinden mahrum kalıyor. Fakat Balkon Kapatma Sistemleri ile bu tip durumlardan kurtulabilmeniz mümkün. Balkonlarınızı kapatmak için Cam Balkon Sistemini tercih edebilirsiniz. Ancak açılır cam balkon uygulaması ile bu alanları soğuk havalarda veya sıcak havalar da fark etmeksizin, tamamen açabilir ve kapatabilirsiniz. Açılır cam balkon uygulaması, modern yapısı ile de balkonlarınızı veya teraslarınızı evin bir odası olarak kullanmanıza da olanak sağlar. Açılır cam balkon uygulaması için en iyi örnek Katlanır Cam Balkon Sistemidir.

  Açılır cam balkon

  Katlanır Cam Balkon Sistemi Nedir?

  Cambalkon sistemleri arasında sıklıkla tercih edilen ve çalışma prensibi oldukça basit olan Katlanır Cam Balkon, hayatınıza pozitif bir enerji katarak günü iyi geçirmenize yardımcı olmaktadır. Çerçevesini tamamen paslanmaz özellikte olan alüminyum profiller bulunmaktadır. Bu alüminyum profillerin alt ve üst kısımlarında ray biçimde çıkıntılar bulunur. Bu raylar arasında camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket etmektedir. Bir yönde toplanan camlar katlanarak ufak bir alan kaplar, bu da alandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Açılır cam balkon sisteminde camların tamamı temperli camlardan oluşmaktadır. Temperli camlar normal camların aksine darbelere ve patlamalara karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Böylelikle uzun yıllar boyunca rahatça kullanabileceğiniz bir alan tasarlayabilir ve kapalı balkonun keyfini çıkarabilirsiniz.

  Açılır cam balkon

  Katlanır Cam Balkon Sistemi Avantajları

  • Balkonlarda ve teraslarda modernliğin simgesi olan katlanır cam balkon sistemi, bina yapısını bozmadan estetik bir görünüm kazandırır.
  • Yılın her günü rahatça kullanılabilmektedir. Soğuk havalarda camları tamamen kapatarak, kapalı bir balkonda oturabilirsiniz. Sıcak havalarda da camların tamamını açarak, açık bir balkonda serin bir şekilde oturabilirsiniz.
  • İklim şartlarından dolayı ortaya çıkan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerin balkonlarınıza girmesini ve ıslatmasını engeller.
  • Toz, polen, yaprak, yürüyen ve uçan haşerelerin balkonlara girerek kirletmesini engeller.
  • Darbelere ve patlamalara karşı dayanıklı temperli camlar kullanılan katlanır cam balkon sistemi, hırsızlık olaylarının önüne geçmektedir.
  • Boncuklu kilit sistemi bulunan ve çocuk kilidine sahip olan bu sistem sayesinde, balkonlarınız çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
  • Birbirinden farklı cam renk seçenekleri ile her kullanıcıya hitap etmektedir.
  • Temizliği oldukça basit olan katlanır cam balkon sisteminde, temizlik sırasında dikkatli olunursa tehlikeli bir durumla karşılaşma riski azalır. Cambalkon temizlik talimatları için buraya tıklayınız.