cambalkon, cam balkon fiyatları

Ahşap Pencere Perdesi


Yaşam alanlarımız olan evlerin, en çok vakit geçirilen alanları oturma odalarıdır. Oturma odaları ailecek vakit geçirdiğimiz, eve gelen misafirleri ağırladığımız sosyal bir alandır. Bu nedenle oturma odası dekorasyonu evin diğer alanlarına göre daha özenle tasarlanır. Oturma odalarının dekorasyonunda öne çıkan iki önemli dekoratif ürünler vardır. Bunlar; mobilyalar ve perdelerdir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Ahşap Pencere Perdesi

  Yaşam alanlarımız olan evlerin, en çok vakit geçirilen alanları oturma odalarıdır. Oturma odaları ailecek vakit geçirdiğimiz, eve gelen misafirleri ağırladığımız sosyal bir alandır. Bu nedenle oturma odası dekorasyonu evin diğer alanlarına göre daha özenle tasarlanır. Oturma odalarının dekorasyonunda öne çıkan iki önemli dekoratif ürünler vardır. Bunlar; mobilyalar ve perdelerdir. Mobilyalar ve perdelerin birbiri ile uyumu, odayı daha estetik bir görünüme kavuşturabilir. Evlerde genellikle PVC ya da ahşap malzemelerden üretilen pencereler mevcuttur. Bu pencereler odaları havalandırmak, ev içerisinde daha serin bir ortam da oturmak ya da dışarıyı izlemek için kullanılmaktadır. Aynı zamanda da mahremiyeti korumak adına ahşap pencere perdesi kullanılır. Klasik tipteki ahşap pencere perdesi mahremiyeti koruduğu gibi duvarları da tamamen kaplamaktadır. Bu da odanızı daha küçük göstermektedir ve istediğiniz mobilyaları bu ahşap pencere perdesi önüne koymanızı engellemektedir. Bu pencereler için Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz.

  Ahşap Pencere Perdesi

  Plise perde sistemini oluşturan 4 ana elaman vardır. Bu elemanlar, kir ve leke tutmayan polyester kumaş, kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı pileli ipler, paslanmaz alüminyum çıta ve sağlam plastikten üretilen soketlerdir. Polyester kumaş içerisinden geçen pileli ipler, alüminyum çıta ile buluşarak soketler içerisine bağlanmaktadır. Pileli ipler üzerinde perde aşağı ve yukarı ya da müşteri isteğine göre sağ ve sol yönlere doğru hareket etmektedir. Plise perde sisteminin kontrolünü sağlayan pileli ipler sayesinde, perde istenilen seviyede bırakılabilmektedir. Bu da kullanıcıya farklı bir kullanım şekli sağladığı, modern yapısı ile de odalarınızı oldukça şık göstermektedir. Ahşap pencere perdesi olarak anılan plise perde sistemi, cam üzerine bantlı veya pencere çerçevesine vidalı olarak monte edilebilmektedir. Böylece pencereler ile birlikte hareket ederek, duvarlarınızı dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlar.

  Ahşap Pencere Perdesi

  Plise Perde Avantajları

  • Polyester kumaş kullanılarak üretilen plise perde sistemi kir, leke ve toz tutmayan yapıdadır. Bu nedenler temizlik konusunda oldukça rahat bir kullanım sağlar. Temizlenmek istendiğinde ise pencereden perdeyi sökmeden, nemli bir bez ile silerek temizlenebilmektedir.
  • Pileli ipler üzerinde hareket edebilen bu perde sisteminde, perde istenilen seviyede bırakılabilmektedir. Örneğin; kahve içerken gözünüze güneş ışığı temas ediyor ve sizleri rahatsız ediyor ise, güneş ışınlarının geliş açısına göre perdenizi ayarlayabilir, diğer bir taraftan da dış ortamı rahatça izleyebilirsiniz.
  • Pencere üzerine veya cam üzerine monte edilebilir yapısı ile oldukça az alan kaplamaktadır. Ayrıca pencere ile birlikte hareket etmektedir.
  • Farklı renk tonları ve seçenekleri ile mobilyalarınızla uyumlu ya da zevklerinize göre renk tercihleri yapabilirsiniz. Perdenizi açıp kapatma esnasında kulp görevi de gören alüminyum çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Modern ve şık yapısı ile kullanıldığı alanlara farklı bir görünüm kazandırmaktadır.
  • Plise perde sistemi UV ışınlarına karşı dayanıklı yapıdadır. Sürekli olarak güneş alan cephelerde kullanımı olsa bile, perde ve alüminyum renklerinde solma, sararma durumları söz konusu değildir.