cambalkon, cam balkon fiyatları

Antalya Plise Perde


Akdeniz bölgesinin yaz aylarında en sıcak, kış aylarında ise neredeyse en soğuk şehirlerinden birisi Antalya’dır. Antalya balkon kapama sistemleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Nedeni ise kış aylarında sürekli yağış almasından kaynaklanmaktadır.
devami…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Antalya Plise Perde

  Akdeniz bölgesinin yaz aylarında en sıcak, kış aylarında ise neredeyse en soğuk şehirlerinden birisi Antalya’dır. Antalya balkon kapama sistemleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Nedeni ise kış aylarında sürekli yağış almasından kaynaklanmaktadır. İnsanlar balkonlarında yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da keyifle oturmak istemektedir. Bu nedenle genellikle balkonlarını cam balkon veya PVC Balkon Sistemleri ile kapatmaktadır. Böylece hem balkonlarını 4 mevsim kullanabilir, aynı zamanda da balkonlarını evlerinin ayrı bir odası gibi de kullanabilmektedir. Fakat genellikle balkonlarında otururken, mutfak da yemek yaparken veya yemek yerken, özellikle evlerin birbirine yakın olduğu yerlerde iç ortam gözükmektedir. Antalya yaz aylarında oldukça kalabalık olan bir ildir. Alçak katlarda oturan insanlar, dışarıdan geçen insanların da bakışlarına maruz kalabilmektedir. Bu durumdan kurtulmak adına Plise Perde Sistemi ile oldukça kolaydır.

  Antalya Plise Perde veya bilinen adı ile Cam Balkon Perdesi maksimum derece de mahremiyet sağlar ve dışarıdan bakıldığın da kesinlikle iç ortamın gözükmemesini sağlar. Kumaşı tamamen polyester kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaşlar içerisinden pileli ipler geçmektedir, bu ipler cam balkon perdesinin hareket etmesini ve istenilen seviye de bırakılmasını sağlamaktadır. Kopmalara, aşınmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklı olan pileli ipler uzun yıllar boyunca perdenizi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Perdeyi hareket ettirmek için alt ve üst kısımlarda alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar tamamen paslanmaz ve uzun ömürlü olmakla birlikte, tek bir el darbesi ile perdenizi açıp kapatmanızı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Genellikle Cam Balkon, PVC Balkon, Kış Bahçesi, Mutfak Camları, Çocuk veya Ebeveyn odalarında, Şehirler Arası Otobüsler, Mağazalar ve Kafeteryalarda kullanılmaktadır. Antalya Plise Perde cam uygulaması olan her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  Antalya Plise Perde

  Kolay Temizlik

  Perde üzerinde TOZ, KİR ve LEKE tutmaz yapıdadır. Böylece temizleme zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Temizlemek istenir ise nemli bir bez ile perdenizi yerinden sökmeden temizleyebilirsiniz veya monte edildiği alandan sökerek yıkayabilirsiniz.

  Alan Tasarrufu

  Katlanır bir yapısı olan plise perde sistemi, aşağı ve yukarı doğru hareket etmektedir. Kullanıcı isteğine göre perde sağa ve sol yönlere doğru da hareket edebilir yapıda imalatı yapılabilir ve kullanılabilir. Cam panel üzerine bantlı monte veya cam panellerin çerçevesine vidalı olmak üzere iki farklı şekilde monte edilebilmektedir. Camlara veya çerçevesine monte edildiğinden dolayı, perde camlar ile birlikte hareket etmektedir ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece pencere önlerine çiçekler koyabilir veya aksesuar yerleştirebilirsiniz.

  Antalya Plise Perde

  Isı Yalıtımı

  Özellikle cam balkon sistemi, pvc pencere ve Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanıldığında, maksimum derece de ısı yalıtımı sağlar. Soğuk havalarda iç ortamın sıcak kalmasını, sıcak havalarda güneş ışınlarını geçirmez ve ortamın daha serin kalmasını yardımcı olur. Böylece enerjiden tasarruf edebilme olanağı da sağlamaktadır.

  Kullanılabilirlik

  Antalya Plise Perde sisteminin en önemli özelliklerinde ve diğer perdelerden ayıran özelliği ise perdenin cam üzerinde istenilen seviyede bırakılmasıdır. Örneğin balkonunuzda otururken, güneş ışınları içeriye doğru süzülerek gözünüze doğru gelebilir, perdenizi güneş ışınlarının geliş açısına göre ayarlayarak açık bıraktığınız alanda da manzaranızı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

  Dayanıklı

  Perde üzerine herhangi bir sıvı madde döküldüğünde, kumaş sıvıyı kendi içerisinde hapsetmeden aşağıya doğru akmasını sağlar. Böylece perdenizi ıslanmaz ve kumaşı hiçbir şekilde zarar göremez. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile mobilyalarınıza göre perde rengi seçebilirsiniz. Sürekli güneş alan cephelerde kullanılsa bile perde renklerinde ve alüminyum çıta renklerinde kesinlikle sararma ve solma gibi durumlar olmaz.

  Antalya Plise Perde