cambalkon, cam balkon fiyatları

Antibakteriyel Perde


Günümüzde perde temizliği özellikle ev hanımlarını oldukça zorlayan bir durumdur. Perdelerin temiz olması hem evin görünüşü açısından, hem de sağlık açısından önemli bir konudur. Bu yüzden perdeler her 3 ayda bir mutlaka temizlenmelidir. Klasik tül ve güneşliklerde temizleme işlemi için perdeler yerinden sökülüp yıkanmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Antibakteriyel Perde

  Günümüzde perde temizliği özellikle ev hanımlarını oldukça zorlayan bir durumdur. Perdelerin temiz olması hem evin görünüşü açısından, hem de sağlık açısından önemli bir konudur. Bu yüzden perdeler her 3 ayda bir mutlaka temizlenmelidir. Klasik tül ve güneşliklerde temizleme işlemi için perdeler yerinden sökülüp yıkanmaktadır. Ancak Stor, Zebra ve benzeri perde türleri tamamen işkence haline dönüşebilmektedir. Çünkü bu tarz perdelerin temizliği oldukça zordur ve el ile temizlenmesi gerekmektedir. Bu da hem zaman kaybı, hem de iş yükü açısından oldukça zordur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte perdeler de bu teknolojik gelişmelerden etkilenmektedir. Bu perde modellerinden biriside antibakteriyel perde modelleridir. Antibakteriyel perdeler, kir ve toz gibi maddeleri üzerinde tutmaz ve uzun zamanlar boyunca temiz kalmaktadır. Antibakteriyel perde modelleri içerisinden öncü olarak sayılan ve perde sektöründe tek olan Plise Perde Sistemleridir. Antibakteriyel perde özelliği taşıyan bu perdelerin, avantajları oldukça fazladır.

  Antibakteriyel Perde

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sistemi, kullanıldığı alana daha estetik bir görünüm kazanmaktadır. Cam çerçevesine vidalı, cam üzerine bantlı olmak üzere iki farklı çeşitte monte edilebilmektedir. Böylece alandan tasarruf ederek, duvarlarınızı daha geniş kullanabilme imkanı sağlar. Polyester kumaşlardan üretilen plise perde sistemi içerisinden pileli ipler geçmektedir. Bu pileli ipler üzerinde aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket etmektedir. Perdenin alt ve üst kısımlarında paslanmaz alüminyum çıtalar bulunur. Bu alüminyum çıtalar perdeyi açıp kapatmanızı kolaylaştıran kulp görevi görmektedir. Polyester kumaş, pileli ipler, paslanmaz alüminyum çıta ve kaliteli malzemeler ile birleşerek üretilen plise perde sistemi uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

  Antibakteriyel Perde

  Plise Perde Avantajları Nelerdir?

  Tamamen antibakteriyel özellikte olup kir, toz ve leke tutmayan kumaş yapışana sahiptir. Perde temizliğine gerek duyulmaz ancak temizleme ihtiyacı duyulur ise oldukça basit bir şekilde temizlenebilir. Perdeyi yerinden sökmeden, bir ıslak veya nemli bez ile silerek temizleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renk tonlarına sahip olan plise perde sisteminde, zevklerinize ve mobilyalarınıza göre renkleri tercih ederek, modern bir alan tasarlayabilirsiniz. Modernliğin simgesi olan plise perde sisteminde, perde istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Örneğin; güneş ışınları yüzünüze vuruyor ve rahatsız oluyorsunuz, perdenizi güneş ışınlarının geliş açısına göre ayarlayabilir, aynı anda da manzaranızı kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan plise perde renklerinde sararma ve solma gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir. Cam üzerinde dar, yamuk veya açılı tüm alanlarda uygulanabilen bu antibakteriyel perde oldukça ekonomik ve uzun ömürlüdür. Genellikle cam balkon sistemleri, pvc balkon sistemleri, kış bahçeleri, tüm pencere ve kapılarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

  Antibakteriyel Perde