cambalkon, cam balkon fiyatları

Balkon Camı Perdesi


Balkonlarımız günlük hayatımızda kullandığımız olmazsa olmaz alanlardan birisidir. Genellikle güneşli ve sıcak havalarda balkonlarımızda oturmayı, güzel havayı solumayı ve çay, kahve içerek huzurlu saatler geçirmekteyiz. Fakat sıcak havalar kendini yılın belli aylarında soğuk havaya bırakmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Balkon Camı Perdesi

  Balkonlarımız günlük hayatımızda kullandığımız olmazsa olmaz alanlardan birisidir. Genellikle güneşli ve sıcak havalarda balkonlarımızda oturmayı, güzel havayı solumayı ve çay, kahve içerek huzurlu saatler geçirmekteyiz. Fakat sıcak havalar kendini yılın belli aylarında soğuk havaya bırakmaktadır. Soğukların artması ve yağmur, kar, dolu gibi mevsimsel değişiklerden kaynaklanan doğal afetler nedeni ile balkonlarımızı terk edip, ev içerisinde vakit geçirmek zorunda kalıyoruz. Balkonlar ıslanarak ve ardından yaprak, toz gibi dış maddeler ile pislenerek kullanılmaz hal almaktadır. Bu durumdan balkon kapama sistemlerini tercih ederek kurtulmak mümkündür. Böylece hem sıcak havalar da güneşin tadını çıkartırken, hem de soğuk ve yağışlı havalar da kar ve yağmurun tadını çıkarabilirsiniz. Fakat cam balkon veya pvc balkon ile kapattığımız balkonlarımız da iç ortamın görünmesi ile karşı karşıya kalmamız kaçınılmazdır. Özellikle birbirine yakın binalarda karşı komşumuz ya da sokakta yürüyen insanlar rahatlıkla evlerimizin içini görebilir.

  Balkon camı perdesi

  Bu durumdan kurtulmak adına balkon camı perdesi kullanabilirsiniz. Balkon camı perdesi ile birlikte dışarıdan bakıldığında iç ortam kesinlikle gözükmez ve daha rahat vakit geçirebilme imkanı sağlar. Balkon camı perdesi ister sabit olsun, ister katlanır biçim de olsun her cam uygulamasında kullanılabilmektedir. Yüzde yüz oranın da mahremiyetinizi koruduğu gibi balkon camı perdesi oldukça moderndir. Balkon camı perdesi için Plise Perde Sistemi oldukça uygun bir perde modelidir. Avantajları, kullanım şekli ve modern yapısı ile plise perde, diğer tüm balkon camı perde modellerinin üzerindedir.

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sisteminde perde istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Kontrolünü sağlayan pileli ip mekanizması üzerinde aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket etmektedir. Polyester kumaşlardan üretilen plise perde sisteminde, bu kumaş içerisinde bulunan ufak delikler içerisinden pileli ipler geçmektedir. Bu ipler kopmalara, yırtılmalara karşı uzun yıllar kullanılabilmektedir. İpler aracılığı ile perde rahat hareket ettiği gibi, ister camınızın ortasında, ister üst kısmında, isterseniz de alt kısmında kalabilmektedir. Kumaş üzerinde paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar perdenizi açıp kapatmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca paslanmaz yapıda olması nedeni ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

  Balkon camı perdesi

  Plise Perde Avantajları

  • Perde cam üzerine veya çerçevesine monte edilerek kullanılmaktadır. Sabit ya da katlanır fark etmeksizin her cam uygulamasında kullanılır ve istenilen seviyelerde bırakılabilir.
  • Polyester kumaş, pileli ipler, paslanmaz alüminyum çıtalar kullanılarak monte edilen ve kullanılan bu perde sistemi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
  • Kir, Toz ve Pislik tutmaz yapıdadır. Böylece temizleme sorunu ortadan kalmaktadır, fakat temizlemek isterseniz de perdeyi yerinden çıkartmadan, nemli bir bez ile silebilir ve ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.
  • Birbirinden farklı 8 renk seçeneği bulunmaktadır. Bunun dışında alüminyum çıtalar istenilen renklerde üretilmektedir.
  • Isı yalıtımına sahip olan plise perde sistemi özellikle Isıcamlı cam balkon ve PVC Balkon sistemlerinde maksimum verim vermektedir.
  • Güneş ışınları ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Perde ve alüminyum çıta renklerinde sararma, solma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Perde üzerine sıvı dökülse bile sıvıyı içerisine hapsetmez ve olduğu gibi alt tarafa akmasını sağlar.