cambalkon, cam balkon fiyatları

Balkon Kapama Perdesi


Balkonunu aktif olarak kullanan insanlar güzel havalarda ailesi, arkadaşları ile birlikte keyifli vakitler geçirebilmektedir. Ancak özellikle soğuk ve yağışlı havalarda balkonlarını kullanamıyorlar. Yağan yağmurun balkonu ıslatması, yağmur sonrası ağaçlardan gelen yaprak ve dışarıdan gelen tozlar nedeni ile balkonlar pislenmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Balkon Kapama Perdesi

  Balkonunu aktif olarak kullanan insanlar güzel havalarda ailesi, arkadaşları ile birlikte keyifli vakitler geçirebilmektedir. Ancak özellikle soğuk ve yağışlı havalarda balkonlarını kullanamıyorlar. Yağan yağmurun balkonu ıslatması, yağmur sonrası ağaçlardan gelen yaprak ve dışarıdan gelen tozlar nedeni ile balkonlar pislenmektedir. Bunları temizlemekte insanları oldukça zorlamaktadır. Bu durumlardan kurtulmak ve balkonunu dört mevsim boyunca kullanmak isteyen insanlar, balkon kapama sistemleri ile birlikte tüm bu kötü sonuçlardan kurtulmaktadır. Balkonlarını Cam Balkon veya PVC Balkon ile kapatarak mevsim değişiklerinden doğabilecek her türlü olaya karşı da rahatça balkonunda oturabilmektedir. Fakat özellikle şeffaf cam taktırarak balkonunu kapatan insanlarda, mahremiyeti koruyabilmek için perde modellerini tercih etmektelerdir. Balkon kapama perdesi sayesinde dışarıdan bakıldığında balkonun içi gözükmemektedir ve böylece insanlar daha rahat bir şekilde balkonlarında oturabilmektedir.

  Özellikle binaların birbirine yakın olduğu siteler de veya mahallelerde oturan insanlar yada alçak katlı binalarda oturan insanlar balkon kapama perdesi olmadığından dolayı, evin içerisinin gözükmesinden şikayetçidir. Balkonların birbirine karşılıklı olduğu daireler de, insanlar hava almak veya çay içmek için balkonuna çıktığında bir anda karşı komşusu ile göz göze gelebilmektedir. Bu durumlardan balkon kapama perdesi ile kurtulabilir ve dilediğiniz şekilde balkonlarınız da oturabilirsiniz. Sürekli güneş alan cephelerde olan balkonlarda, sıcaklık derecesi artış gösterdiğinde iç mekan çok sıcak bir hal alabilmektedir. Balkon kapama perdesi ile güneş ışınlarını kesebilir, daha serin bir mekan tasarlayabilirsiniz. Balkon kapama perdesi için öncü niteliğinde olan Plise Perde Sistemi tüm bu ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır.

  Balkon Kapama Perdesi

  Balkon Kapama Perdesi Nedir?

  Balkon kapama perdesi veya cam balkon perdesi olarak adlandırılan Plise Perde Sistemi oldukça şık ve diğer perde modellerine göre bir çok avantaja sahiptir. Zikzak şeklinde ki kumaşının kenarlarından pileli ipler geçmektedir, bu pileli ipler sayesin perde yukarı – aşağı hareket etmek kabiliyetine sahiptir ve perde istenilen seviyede durdurulabilmektedir. Yerli polyester kumaşın özellikleri ve açıp kapatmaya yardımcı olan paslanmaz alüminyum çıtalar kullanılarak üretilen plise perde sistemi hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Cam panellerin üzerine yapışkanlı olarak veya cam panellerin çerçevesine vidalı olmak üzere iki farklı monte edilme şekli vardır. Camlar üzerine veya çerçevesine monte edilen bu sistem, camlar ile birlikte hareket etmektedir. Böylece hem alandan tasarruf edebilir, hem de balkon kapama sistemlerinin rahatça çalışmasına engel olmaz.

  Cam Balkon Kapama Perdesi

  Balkon Kapama Perdesi Avantajları

  • Perde istenilen seviyede bırakılabilir ve mahremiyetinizi korur. Dilerseniz pencerenin alt kısmını kapatabilir, üst kısmını açık bırakarak manzarayı izleyebilirsiniz. Dilerseniz pencerenin üst kısmını kapatarak güneşten korunabilir, alt kısmı açık bırakarak dışarıyı izleyebilirsiniz.
  • Yerli polyester kumaş ve paslanmaz alüminyum malzemeler kullanılan bu perde sistemini uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz.
  • En önemli özelliği ise perde üzerine Toz ve Kir tutmamasıdır. Böylece her 2 ayda bir perdelerinizi yıkamak zorunda kalmazsınız. Perdenizi yıkamak istediğiniz de ise nemli bir bez ile perdenizin yerinden sökmeden üzerinde silerek temizleyebilirsiniz. Perdenizi yerinden çıkartarak yıkamak için Plise Perde Yıkama ve Temizleme Talimatları adlı makalemize göz atabilirsiniz.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan plise perde sisteminde renklerinde sararma solma gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Birbirinden farklı renk seçenekleri mevcuttur. Böylece hem zevkinize göre dilediğiniz renk tercihini yapabilir, mobilyalarınız ile uyumlu bir hale getirebilirsiniz.
  • Yamuk, dar ve açılı tüm cam uygulaması olan alanlarda kullanılabilir.
  • Isı yalıtımı özelliği sayesinde ısıcamlı cam balkon sisteminde ve pvc balkon sisteminde maksimum derece de ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz.
  • PVC Balkon Kapama Perdesi