cambalkon, cam balkon fiyatları

Balkon Kapatma Sistemi


Yaz sıcaklarında evlerimizde en çok kullandığımız alanlar şüphesiz ki balkonlarımızdır. Balkonlar dış ortam ile bağlantı kuran alanlardır. Evi havalandırıp sıcaklardan bir nebze kurtulmak, sabah veya akşam yemek yediğimiz, ailemiz veya arkadaşlarımız ile çay ve kahve içerek güzel vakitler geçirdiğimiz alanlardır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Balkon Kapatma Sistemi

  Yaz sıcaklarında evlerimizde en çok kullandığımız alanlar şüphesiz ki balkonlarımızdır. Balkonlar dış ortam ile bağlantı kuran alanlardır. Evi havalandırıp sıcaklardan bir nebze kurtulmak, sabah veya akşam yemek yediğimiz, ailemiz veya arkadaşlarımız ile çay ve kahve içerek güzel vakitler geçirdiğimiz alanlardır. Ancak yaz aylarının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, soğuk hava ve yağmur da kendini yavaş yavaş göstermeye başladı. Geniş veya dar fark etmeksizin balkonlarımız genellikle soğuk havalarda kullanılamamaktadır. Balkonunu 4 mevsim boyunca kullanmak isteyen insanlar bu durumdan şikayetçidir. Yağmur, dolu, kar gibi mevsimsel doğa olayları neden ile balkonlar ıslak halde kalıyor ve sonrasında dışarıdan gelen yaprak ve toz benzeri maddeler yüzünden de pislenmektedir. Fakat bu durumdan kurtulmak balkon kapatma sistemi ile oldukça kolaydır.
  Balkon kapatma sistemi ile balkonlarını veya teraslarını kapatan insanlar sadece yaz ayının değil, diğer ayların da tadını çıkarabiliyor. Balkon kapatma sistemi bir çok modeli vardır ve bu modellerin de kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Balkon kapatma sistemi arasında öne çıkan ve insanlara en çok hitap eden model Cam Balkon Sistemidir. Cam balkon sistemi ile binanız ve eviniz hem modern hem de çok kullanışlı bir hal alacaktır.

  Balkon Kapatma Sistemi

  Cam Balkon Sistemi Nedir?

  Cam Balkon Sistemi son yıllarda ülkemizde en çok tercih edilen balkon kapatma modellerinden birisidir. Katlanır, Sürgülü, Isıcamlı olmak üzere yaygınlıkla kullanılan cam balkon modelleridir. Cam balkon; temperli (güvenlikli) camlardan oluşan, cam panelleri taşıyan ve çerçevesini oluşturan paslanmaz alüminyum profiller kullanılarak, tekerlek yardımı ile sağa ve sola hareket edebilen bir cam sistemidir. Özel kilitleri sayesinde kullanılan alanda çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşturduğu gibi, hırsızlık olaylarına karşıda korunmanızı sağlar. Birbirinden farklı cam renkleri mevcuttur. Mahremiyetinizi korumak adına koyu renkli cam balkon modellerini tercih edebilirsiniz.

  Balkon Kapatma Sistemi

  Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

  • Camlar sağa ve sola hareket ederek bir yönde toplanmaktadır. Böylece istediğiniz anda açık bir balkon, istediğiniz anda da kapalı bir balkon kullanımı sağlayabilirsiniz.
  • İnce ve modern yapısı ile özgür bir yaşam alanı oluşturarak, balkonlarınızın daha geniş olmasını sağlar. Böylece alandan tasarruf edebilir, dilediğiniz mobilya ve aksesuarları balkonunuzda rahatça kullanabilirsiniz. Hatta kiler olarak bile kullanabilirsiniz.
  • İlkbahar, yaz, sonbahar, kış fark etmeksizin 4 mevsim boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan yağmur ve karlardan balkonunuzu korur. Toz, yaprak, polen, toz gibi dışarıdan gelen maddelerin balkonunuzu kirletmesine izin vermez.
  • Isı yalıtımı sağlar, böylece enerjiden tasarruf etme imkanı sağlar.
  • Tamamı temperli camlardan oluşan cam balkon sistemleri, darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır.
  • Paslanmaz alüminyum profiller, temperli camlar ve kaliteli malzemeler kullanılarak imalatını yaptığımız cam balkon sistemi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
  • Ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelebilecek gürültü ve seslerin içeride sizleri rahatsız etmesini engeller.

  Balkon Kapatma Sistemi