cambalkon, cam balkon fiyatları

Balkon Kapı Perdesi


Balkonlar evlerimiz için olmazsa olmaz alanlardan birisidir. Ancak özellikle son yıllarda yapılan bina ve evlerde balkon küçük ve dar olmaktadır. Bu sayı elbette çok olmamakla birlikte insanlar için tercih sebebi niteliğindedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Balkon Kapı Perdesi

  Balkonlar evlerimiz için olmazsa olmaz alanlardan birisidir. Ancak özellikle son yıllarda yapılan bina ve evlerde balkon küçük ve dar olmaktadır. Bu sayı elbette çok olmamakla birlikte insanlar için tercih sebebi niteliğindedir. Böylelikle dış ortam ile bağlantı kurulabilir, balkonunuzda huzurla oturup çayını ve kahvesini için insanlar mutlu saatler geçirebilir. Ancak kış aylarında balkonlar kullanılmaz hale gelmektedir. Bu yüzden insanlar balkon kapama sistemlerini tercih ederek balkonlarını kapatmaktalardır ve kış aylarında rahatça oturmaktadır. Ancak balkonunu kapatmayan insanlar ev içerisinde rahatça oturmayı arzulamaktadır. Fakat balkon kapıları genellikle camlı olmaktadır. Bu durum da dışarıdan bakıldığında içerinin maalesef gözükmesine neden olmaktadır. İnsanlar bu duruma balkon kapı perdesi taktırarak çözüm bulmaktadır. Ancak balkon kapı perdesi için kullanılan perdeler tavana ya da duvara monte edilerek oldukça büyük alanlar kaplamaktadır. Fakat balkon kapı perdesi için kullanılan ve genellikle cam balkon ve kış bahçelerinde görmeye alıştığımız plise perde sistemi sizlere harika bir çözüm sunmaktadır.

  Plise perde sistemi hem oldukça az yer kaplayarak hem de modern ve şık yapısı ile evinize ayrı bir hava katmaktadır. Mahremiyetinizi maksimum derece de koruyan bu perde sistemi oldukça avantajlı ve hesaplıdır.

  Balkon Kapı Perdesi

  Plise Perde Nedir?

  Genellikle cam balkon, kış bahçesi, mutfak pencereleri, pvc balkon gibi alanlarda kullanılan plise perde sistemi, balkon kapı perdesi için oldukça uygun bir perde modelidir. Pileli ipler aracılığı ile aşağı ve yukarı doğru hareket eden bu sistemde, perde istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Cam üzerine veya çerçevesine monte edilmektedir. İki farklı çeşitte montaj şekli vardır. Bunlar vidalı ve yapışkanlı montaj seçenekleridir. Balkon kapısının camına veya çerçevesine monte edilen bu perde sistemi, kapı ile birlikte hareket edebilmektedir. Böylece alandan tasarruf edebilir ve basit bir şekilde kapınızı açıp kapatabilirsiniz.

  Balkon Kapı Perdesi

  Plise Perde Özellikleri Nelerdir?

  • Kir ve Toz tutmaz kumaşlardan üretilmektedir. Böylece temizleme ihtiyacı ortadan kalkar. Temizlemek isterseniz de perdenizi yerinden sökmeden, nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • Perdeler istenilen seviyede ayarlanabilir yapıdadır. Böylece bir taraftan manzarayı izlerken, bir taraftan da gelen güneş ışınlarının içeriye girmesini engelleyebilirsiniz.
  • Perdenin alt ve üst kısımlarında tutacak görevi de gören paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Isı yalıtımına sahip olan plise perde sistemi, özellikle PVC Balkon Kapılarında oldukça verimli bir ısı yalıtımı sağlar.
  • Birbirinden farklı 8 renk seçeneği mevcuttur. Zevklerinize göre ve mobilyalarınızla uyumlu renkleri seçebilirsiniz.
  • Dar, açılı ve yamuk fark etmeksizin her cam uygulaması olan alanlarda kullanılabilmektedir.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve renklerinde kesinlikle sararma, solma gibi durumlar meydana gelmemektedir.
  • Polyester kumaş, paslanmaz alüminyum çıta, kopmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklı pileli ipler sayesinde, uzun yıllar rahatça kullanılmaktadır.
  • Cam üzerine veya çerçevesine monte edilerek, camlar ile birlikte hareket eder.