cambalkon, cam balkon fiyatları

Balkon Kapı Sinekliği


Yaz ve ilk bahar mevsimlerinde sıcak havanın yüksek olduğu günlerde, özellikle havalandırılmayan kapalı mekanlarda klima, vantilatör ve benzeri ürünler olmadığı zamanlarda oldukça sıcak olmaktadır. Özellikle bu alanlara evler ve iş yerlerini söyleyebiliriz.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Plise Sineklik Fiyatını Hesaplayalım

  Plise (Pileli) sineklik yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun plise sineklik fiyatını verelim.

  Balkon Kapı Sinekliği

  Yaz ve ilk bahar mevsimlerinde sıcak havanın yüksek olduğu günlerde, özellikle havalandırılmayan kapalı mekanlarda klima, vantilatör ve benzeri ürünler olmadığı zamanlarda oldukça sıcak olmaktadır. Özellikle bu alanlara evler ve iş yerlerini söyleyebiliriz. Ancak bu alanlar da sürekli olarak klima veya vantilatör gibi serinletici elektronik aletler kullanılması durumunda insan sağlığına da zarar vererek, çeşitli hastalıklar meydana gelebilir. Bu yüzden çoğu iş yeri ve evlerdeki insanlar sürekli olarak bu elektronik aletleri kullanmamaktadır. Bu alanları 1 veya 2 saat havalandırmak hem sağlık açısından hem de mekanın rutubet kokmasının önüne geçebilir. Böylece güzel havanın tadını çıkartabilirsiniz. Akşam saatlerinde havanın kararması ile birlikte sıcaklık derecesi bazı zamanlar düştüğü gibi, rüzgar sayesinde doğal olarak da serin bir hava sağlar. Balkon kapılarını ve pencerelerinizi açarak evinizi havalandırabilirsiniz. Fakat içeri giren sinekleri de hesap etmek gerekir.

  Sinekler evin içerisine girerek, insanlara büyük rahatsızlık vermektedir. Gece uyku saatlerinde, başınızda dolanarak uykunuzu bölmektedirler. Kimyasal ilaçlar kullanarak sinekleri veya uçan canlıları öldürebilirsiniz, ancak sağlık açısından çok tehlikelidir. Doğal yollardan bu canlılardan kurtulmak çok kolay. Balkon kapı sinekliği taktırarak sinek, arı gibi uçan canlılardan tamamen kurtulmak mümkündür. Balkon kapı sinekliği hem modern hem de çok kullanışlı bir sistemdir. Balkon kapı sinekliği bir çok çeşidi vardır ancak aralarında en çok tercih edilen balkon kapı sinekliği modeli Plise Perde Sistemidir. Balkon kapı sinekliği ile hayatınızı kolaylaştırarak, akşam saatlerinde veya gün içerisinde rahatça evinizi havalandırabilirsiniz.

  Plise Balkon Kapı Sinekliği

  Plise Sineklik Nedir?

  Balkon kapı sinekliği olarak da adlandırılan plise sineklik sistemi tüm kapı ve pencereler ile uyumlu haldedir. Sineklik tülü olarak polyester kumaş kullanılmaktadır. Pileli ipler aracılığı ile sağa ve sola doğru hareket etmektedir. Ve sineklik istenilen seviye de bırakılmaktadır. Çerçevesinde paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir. Böylece kendi zevklerinize göre, hem de mobilyalar ile uyumlu bir balkon kapı sinekliği elde edebilirsiniz. Kullanılan malzemeler kalitelidir ve sineklik oldukça uzun ömürlüdür.

  Plise Balkon Kapı Sinekliği

  Plise Sineklik Avantajları

  • Kapı ve pencere boyutunuza göre her ölçüde üretilebilir.
  • 4 mevsim boyunca rahatça ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Yerli polyester kumaşlardan üretilen tülü tamamen sağlıklıdır.
  • Sineklik tülünde buruşma gibi bir durum olduğunda, sinekliğinizi açıp kapatarak ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.
  • İnce bir yapıda olan plise sineklik sistemi alandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
  • Sinekliğinizi istediğiniz seviye de bırakabilmenize izin verir. İster ortaya kadar kapatabilir, isterseniz de tamamen kapatarak kullanabilirsiniz.
  • Sade ve zarif tasarımlı olan plise sineklik tülü, paslanmaz alüminyum çıtalar ile birleşerek modern bir görünüm sağlar.
  • Gün içerisinde veya akşam saatlerinde rahatlıkla hava sirkülasyonu sağlayabilirsiniz.