cambalkon, cam balkon fiyatları

Balkon Perde Sistemleri


Yaz mevsimi yavaş yavaş ülkemizi terk etmeye, soğuk havalar da kendini göstermeye başladı. Sert esen rüzgar ile birlikte yağan yağmur, açık balkonları tamamen kullanılamaz hale getirmekte. Ev hanımlarının çamaşır asmak, halı veya bez sirkelemek için kullandığı, temiz hava almak, çay veya kahve içmek için de kullanılan balkonlar insanlar için hayati önem taşımaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Balkon Perde Sistemleri

  Yaz mevsimi yavaş yavaş ülkemizi terk etmeye, soğuk havalar da kendini göstermeye başladı. Sert esen rüzgar ile birlikte yağan yağmur, açık balkonları tamamen kullanılamaz hale getirmekte. Ev hanımlarının çamaşır asmak, halı veya bez sirkelemek için kullandığı, temiz hava almak, çay veya kahve içmek için de kullanılan balkonlar insanlar için hayati önem taşımaktadır. Evlerimizin dış ortam ile bağlantı kurduğu balkonları 4 mevsim boyunca rahatlıkla kullanmak çok kolay. Balkon kapatma sistemleri; cam balkon sistemi veya pvc balkon sistemi ile balkonlarınızı kapatabilir, uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Ancak bu balkon kapama modellerini yaptıran insanlar, içerinin gözükmesinden şikayet etmektelerdir. Bu durumda insanlar mahremiyetini koruyarak huzurlu bir şekilde balkonunda oturmak istemesi oldukça normaldir. Özellikle alçak katlarda oturanlar, balkona çıktığında dışarıdan geçen insanların rahatça evlerinin içini görmesini istemez. Veya sıkışık bir binada oturuyorsanız bir anda karşı komşunuz ile göz göze gelebilirsiniz. Bu durumlardan balkon perde sistemleri ile kurtulabilirsiniz.

  Balkon perde sistemleri; balkon kapama sistemleri için en uygun perde modelidir. Balkon perde sistemleri ile birlikte mahremiyetinizi koruyarak, daha rahat bir şekilde balkonunuzda oturabilirsiniz hatta balkonunuzu evin ayrı bir odası gibi kullanabilirsiniz. Balkon perde sistemleri cam ile birlikte hareket etmeli ve hiçbir şekilde balkon kapama sistemlerinin çalışmasına engel olmamalıdır. Balkon perde sistemleri ile birlikte hayatınız kolaylaştığı gibi, aileniz veya arkadaşlarınız ile birlikte rahatça oturabileceğiniz bir alan sağlar. Balkon perde sistemleri için en uygun perde modeli Plise Perde Sistemidir. Plise perde sistemi genellikle cam balkon ve tüm cam pencere ve kapılar için kullanılan bir sistemdir.

  Balkon Perde Sistemleri

  Plise Perde Sistemi Nedir?

  Plise perde sistemi polyester kumaşlardan üretilen ve kontrolü tamamen kullanıcısına veren bir perde modelidir. Kumaş içerisinden geçen pileli ipler sayesinde perde yukarı ve aşağı yönlere doğru hareket etmektedir. Plise perde sistemi cam üzerine veya çerçevesine monte edilmektedir. İstenilen seviyede bırakılabilen bu perde sistemi, fonksiyonel kullanım sağlar. Kullanıldığı alana modern bir görünüm kazandıran plise perdenin en öne çıkan özelliği Toz ve Leke tutmayan yapıda olmasıdır. Böylelikle özellikle ev hanımlarını en çok uğraştıran perde temizleme derdine son veriyor. Diğer tüm perde modellerinin üzerinde olan plise perde sistemi, yenilikçi ve modern görünümü ile son zamanların en çok tercih edilen perde modelidir.

  Balkon Perde Sistemleri

  Plise Perde Avantajları

  • Perde istenilen seviyelerde durdurulabilmektedir ve basit bir kullanımı vardır.
  • Perdenin hareket etmesini sağlayan pileli ipler de hiçbir şekilde kopma, yırtılma gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Cam üzerine veya çerçevesine monte edilerek kullanılmaktadır. Böylelikle katlanır camlar ile birlikte hareket etmektedir ve balkon kapama sistemlerinde rahatça kullanılabilir.
  • Birbirinden farklı 8 ayrı renk seçeneği mevcuttur. Böylece mobilyalarınız ile uyumlu perde renklerini seçebilirsiniz.
  • %100 mahremiyet sağlar ve dışarıdan bakıldığında iç ortamın gözükmesini engeller.
  • Isı yalıtımına katkıda bulunarak, enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Yaz aylarında daha serin, kış aylarında daha sıcak ortamlarda oturmanıza yardımcı olur.
  • Antibakteriyel özelliği ile sağlık açısından bir engel teşkil etmez. Toz ve Kir tutmayan özelliği ile kullanıcılara daha güvenli kullanım sağlar.
  • Tül veya güneşlik olmak üzere iki ayrı çeşit plise perde mevcuttur. İki farklı modeli aynı anda kullanmak isteyenler ise Gece ve Gündüz Plise Perde modelini kullanabilir.
  • Perde üzerine sıvı döküldüğünde perde sıvıyı hapsetmeden, aşağı doğru akmasını sağlar.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve renklerinde sararma veya solma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Paslanmaz alüminyum çıta, polyester kumaş ve kopmalara karşı dayanıklı pileli ipler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.Balkon Perde Sistemleri