fbpx
cambalkon, cam balkon fiyatları

Caddebostan Plise Perde Sistemleri


Cambalkone olarak İstanbul Caddebostan’da plise perde sistemleri,plise sineklik sistemlerinin hizmetlerini vermekteyiz.
devami…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

Caddebostan’da Plise Perde

cam balkon plise perdeCambalkone olarak İstanbul Caddebostan’da plise perde sistemleri,plise sineklik sistemlerinin hizmetlerini vermekteyiz. Caddebostan’da Modern ofis, ev ve kış bahçelerinde kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların pile şeklinde ipler aracılığıyla katlanarak toplanması mekanizmasıyla çalışabilen ve dekoratif kullanım kolaylığı sağlayan perdelerdir. Bu kumaşın yukarı ve aşağı hareket etmesini kolaylaştıran bir alt ray ağırlık çıtası ve perdeyi istediğiniz noktada durdurabilen ip mekanizmasından oluşan bir sistemi bulunur.

Caddebostan Plise Perde Avantajları Nelerdir?

 • 15mm olması avantajıyla cam balkonlarla uyumludur.
 • Yüksek kalite de kumaş ve fonksiyonel kullanımı vardır.
 • Farklı kumaş ve alternatif çalışma sistemleri mevcuttur.
 • Plise perde üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları vardır.
 • Alev almayan yapısı vardır.
 • Kolayca yıkanabilir.
 • Yalıtımın sorun olmadığı alanlarda son derece iyi şekilde mahremiyet ve ışık kontrolü sağlarlar.
 • Perdenizi aşağıdan yukarıya kaldırmaya ve yukarıdan aşağıya indirmenize izin verir,aynı zamanda hava sirkülasyonunu sağlayabilmek için istediğiniz seviyeye indirip rahatlayabilirsiniz.
 • Isı yalıtımı sağlar.

Plise Perde Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Öncelikle plise perde yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Vergi levhası, ticaret odası kayıdı, personel yeteliliği ve en en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarını Eğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişilerden uzak durunuz. Çünkü maalesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak plise perde uygulaması gerçekleştirmektedir. Aslında bu tarz kişilere ilk başta plise perdenizi yaptırmak cazip gelse de uzun vadede kaybeden müşteri olmaktadır. Çünkü herhangi bir sorun karşısında kendisine plise perde servis ve garanti kapsamında muhatap bulamayacaktır.
 • Balkon perdesi ile gelen montaj malzemelerinin eksiksiz ve tam olması önemlidir.

Plise Perde m2 Fiyatları Nedir?

balkon perdeleriMalesef online olarak direk buraya plise perde m2 fiyatı veremiyoruz. Çünkü plise perde fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır. Plise perde montajının yapılacağı yerin uzunluğu , yüksekliği,renk seçeneği gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda bellirtiğimiz etkenleri dahada arttırabiliriz.
O yüzden BALKON PERDESİ FİYAT teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.