En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

Kredi kartına vade farksız sizde cambalkon sahibi olabilirsiniz.Formu doldur en uygun teklif al!


Cam Balkonda En Uygun Fiyatlar! Hemen Alın, Fırsatı Kaçırmayın!

Formu doldurarak sizin için en uygun cam balkon fiyatı teklifi alabilirsiniz.

Cam Balkon Referanslarımız

Ücretiz Keşif
2 Yıl Garantili Ürün
Paslanmaz Aksesuar
Kredi Kartına Taksit

Cambalkone Nasıl Çalışır?

Cambalkone Nasıl Çalışır

Sorularla Cam Balkon Sistemi

Hayır. İstenilen ölçülerde imalat yapılmaktadır.
Cam balkon sistemi %99 oranında su sızdırmaz. Ancak şiddetli rüzgar ile birlikte yağan yağmur değişik açılarla cam panellerden içeri sızdırabilir. Cambalkone.com olarak sistemimizde damlalıklı alüminyum profil kullanarak bu gibi durumlarda balkonunuzun su sızdırmasının karşına geçmekteyiz.
  • Şeffaf Renkli Cam Balkon Sistemi
  • Füme (Siyah) Renkli Cam Balkon
  • Mavi Renkli Cam Balkon
  • Yeşil Renkli Cam Balkon
  • Bronz Renkli Cam Balkon
Sıkça sorulan sorular listesinde sürekli sorulan sorulardan birisi de sistemin paslanma olasılığıdır. Hayır. Cam balkon sisteminde kullandığımız malzemeler paslanmaz yapıdadır. Böylelikle uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.
Evet yaptırılabilir. Dijital açı ölçer ile gelerek oval balkonunuzun ölçüsünü alır ve imalat sürecine başlanabilir.
Evet, cam balkon sisteminde kullandığım tüm camlar ‘’Temperli Cam (Güvenli Cam)’’ lardan üretilmektedir.
Cam balkon sistemimizde kullandığımız tüm malzemeler paslanmaz ve ısı yalıtımlıdır. Böylece ısı tasarrufu sağlayarak, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
Evet, dışarıdan gelen gürültüyü %80 oranında engeller ve huzurlu bir alanda oturmanıza yardımcı olur.

Şimdi Uygun Cam Balkon

Cam Balkonda Nelere Dikkat Edilmeli ?

Damlalıklı Cam Balkon
Damlalıklı Profil

Cambalkon sistemleri tam olarak su sızdırmazlığı sağlamazlar. Cambalkone.com sistemlerinde ise kendinden damlalıklı profil dizaynı sayesinde sağlıklı yağmur suyu tahliyesi yapılarak suyun profilden içeri girmesi minimuma indirilmektedir

Cam Balkon Tekerleri
Paslanmaz Teker

Cambalkon sisteminde paslanmaz metal teker kullanılarak uzun yıllar düzgün çalışan bir cam balkon sistemi sahibi olmuş olursunuz.

Cam Balkon Çoçuk Kilidi
Çoçuk Kilidi

Cambalkon sistemlerinde temperli güvenlik camları kullanılmaktadır. Altta ve üstte birbirinden bağımsız çalışan kilitler kullanılarak küçük çocuklarınızın sistemi açmalarına engel oluşturmaktadır.

Cam Balkon Garantisi
2 Yıl Garantili Hizmet

Cambalkon sistemi standart bir ürün değildir.Her balkon için ayrı bir işçilik ve uzmanlık gerektirmektedir.Bu yüzden cam balkon yaptırmayı düşündüğünüz zaman "sezonluk cam balkonculardan" uzak durunuz. Kurumsal bir cambalkon firması tercih ettiğiniz zaman daha sonradan karşılacağınız her hangi bir problemde sorununuz hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır.Cambalkone.com olarak tüm ürünlerimiz 2 yıl boyunca garantimiz altındadır.

Cam Balkon İzolasyonu
Cam Balkon İzolasyonu

Cambalkon izolasyonu en az cambalkon montajı kadar önemli bir konudur.Cam balkon sisteminde kullanılacak silikonun kalitesinin iyi olması ve balkonun iç ve dış tarafından çekilmiş olması önemlidir.Damlalıklı kasa kullanmamak su alma riskini büyük ölçüde arttırmaktadır.

Cam Balkon Fitili
Cam Balkon Fitili

Cambalkon sistemlerinde 2 çeşit cam balkon fitili bulunmaktadır.Plastik fitilin sürekli güneş gören mekanda kullanım ömrü 2 yıl ile 4 sene arasında değişmektedir. Alüminyum fitiller plastik fitile göre daha maliyetlidir.Fakat alüminyum fitiller sararıp sertleşme sorunu bulunmadığı için cam balkon sistemi ile ömürlük olmaktadır.

Şimdi Cam Balkon Fiyatı Alın ve Ücretsiz Keşif Yaptırın

Cam Balkon Müşteri Yorumları

  • Emre K.

Söz verdikleri zamanda, söz verdikleri şekilde siparişimi getirip kurdular. Yaptıkları işte temiz çalıştılar. Ölçü alma ve kurulum esnasında firma çalışanları ile olan diyaloglar ve ekibin yaklaşımı çok kibar, özverili , saygılı ve düzgündü. Süreç içerisindeki yaklaşım ve çalışmalar nedeniyle Burak bey ve yönlendirdiği ekibe teşekkür ederim.

  • Egemen İ.

Kalite bir işcilikleri var. Söyledikleri tarih ve saatte geldiler. İşlem süreci boyunca devamlı arayıp bilgi verdiler. Ustaların eline sağlık. Herşey için çok teşekkür ederim. Uygun ve kaliteli bir hizmet.

  • Remzi Ç.

Belirlenen zamanda işi teslim ettiler.Piyasa ortalamalarında fiyat verdiler.İyi fiyat verip iyi iş çıkardılar.Kendilerine teşekkür ederim.

  • Yunus S.

Gerek ölçü almak için iş çıkış saatime göre ayarlamaları olsun, gerek işçilikleri olsun gerek malzeme kalitesi olsun çok memnun kaldık. Her daim karşımızda çözümcü bir muhattap bulduk. Fiyat olarak da çok uygun. Benzer başka işler olduğu takdirde mutlaka sizi tercih edeceğiz.

  • Anıl K.

Gerçekten kaliteli bir hizmet aldım. Ustalar zamanında gelip, işlerini verdikleri saatte bitirdiler. Teşekkürler


Bizi Arayın

Hızlı Teklif Alın

Whatsapp