cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon İçin Perde


Cam balkon sistemleri günümüzde en çok tercih edilen balkon kapatma sistemlerinden birisidir. Bu sistem ile birlikte kış aylarında sona eren balkon keyfini sürdürebilir, aynı zamanda kapalı bir balkonda rahatça oturabilirsiniz. 4 mevsim boyunca rahatça kullanılan cam balkon sistemi, iç ortama %99 oranında su girmesini engellemektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Balkon İçin Perde

  Cam balkon sistemleri günümüzde en çok tercih edilen balkon kapatma sistemlerinden birisidir. Bu sistem ile birlikte kış aylarında sona eren balkon keyfini sürdürebilir, aynı zamanda kapalı bir balkonda rahatça oturabilirsiniz. 4 mevsim boyunca rahatça kullanılan cam balkon sistemi, iç ortama %99 oranında su girmesini engellemektedir. Böylece kış aylarının soğuk ve yağmurlu günlerinde balkonunuzda rahatça oturabilir, yağmurun keyfini çıkartabilirsiniz. Cam balkon sistemlerinin birbirinden farklı cam renkleri mevcuttur. Bunlar Füme(Siyah), Şeffaf, Yeşil, Mavi, Bronz renklerdir. Bu renkler arasından koyu renkleri tercih eden insanlar, dışarıdan bakıldığında iç ortam %70 oranında gözükmemektedir. Ancak daha açık renkler tercih edildiğinde iç ortam maalesef gözükmektedir. Bu durum da özellikle birbirine yakın olan binalar ve bitişik olan evlerde yaşayan insanlar, balkonlarına çıktıklarında bir anda karşı komşuları ile ya da aşağıda yürüyen insanların bakışlarına maruz kalmaktadır ve balkonlarında rahatlıkla oturamamaktadır. Böylece cam balkon için perde ihtiyacı doğmaktadır.

  Cam Balkon İçin Perde

   

  Cam balkon için perde taktırmanın aslında sadece mahremiyeti korumak adına taktırıldığını söylemek yanlış olur. Cam balkon için perde taktırdıktan sonra, balkonlarınız hem daha modern bir alan hem de yaz aylarında zararlı güneş ışınlarından kurtulmanın en iyi yoludur. Cam balkon için perde çeşitleri oldukça fazladır, ancak cam balkon sistemleri için üretilen Plise Perde Sistemleri sizlerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sistemi kontrolünü sağlayan ip mekanizması üzerinde hareket eden bir sistemdir. Pileli ipler üzerinde aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket eden plise perde sistemi, istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Böylece güneşin geliş açısına göre perdenizi istediğiniz seviyeye kadar kapatabilir, diğer bir tarafını açık bırakarak manzaranızı izleyebilirsiniz. Polyester kumaş kullanılarak üretilen plise perde sisteminin alt ve üst kısımlarında alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar tamamen paslanmaz özellikte olup istenilen renklerde üretilebilmektedir.

  Cam Balkon İçin Perde

  Plise Perde Avantajları

  • Cam üzerine veya çerçevesine monte edilebilir ve camlarla birlikte hareket etmektedir. Böylece cam balkon sisteminden tam verim almanızı sağlar.
  • Kir, toz ve leke tutmayan yapıya sahiptir.
  • Perde istenilen seviyelerde bırakılabilir. Bir yandan manzaranızı izlerken, diğer bir yandan güneş ışınlarını engelleyebilirsiniz.
  • Plise perde sistemi üzerine sıvı bir madde döküldüğünde, sıvıyı diğer perdeler gibi içine hapsetmez ve direk olarak aşağıya doğru akmaktadır.
  • Birbirinden farklı renk seçenekleri mevcuttur. Böylece dilediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz ve mobilyalarınız ile uyumlu bir balkon tasarlayabilirsiniz.
  • Isı yalıtımına katkıda bulunan plise perde sistemi, iç ortam ısı dengesini dengelemektedir.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Perde renklerinde ve alüminyum çıta renklerinde sararma solma gibi durumlar söz konusu değildir.