cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Kapatma


Balkonlarımızı yılın her mevsimi ne yazık ki kullanamamaktayız. Özellikle kış ayları geldiği zamanlarda adeta evlere hapsolmak tayız. Bu durumdan en çok etkileneler hiç şüphesiz ki balkonlarında ailesi ve arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan insanlardır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Cam Balkon Kapatma

  Açılır cam balkon
  Balkonlarımızı yılın her mevsimi ne yazık ki kullanamamaktayız. Özellikle kış ayları geldiği zamanlarda adeta evlere hapsolmaktayız. Bu durumdan en çok etkileneler hiç şüphesiz ki balkonlarında ailesi ve arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan insanlardır. Balkonlarımızı 4 mevsim boyunca kullanmamızı sağlayan balkon kapama sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırın. Soğuk havaların gelmesi ile birlikte yağmur yağışları ve kar yağışları yavaş yavaş kendini göstermektedir. Bu nedenle cam balkon kapatma sistemi ile birlikte balkonlar kapatılarak yağmur, dolu, kar gibi doğal afetlerin içeriye girmesi engellenmektedir. Cam balkon kapatma sistemi ile birlikte balkonlar adeta evin bir odası haline dönüşmekle birlikte, insanlar da dış mekan izlenimi yaratarak açık havada oturuyormuş hissi oluşturmaktadır. Özellikle yeni yapılan binalarda cam balkon kapatma sistemleri hazır olarak ev sahipleri ile buluşmaktadır. Bu da cam balkon kapatma sisteminin hem modern yapısını ön plana çıkartmaktadır hem de insanlar için daha kullanışlı alanlar oluşturmaktadır.

  Cam Balkon Nedir?

  Modern Cam Balkon
  Cam balkon sistemi, mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir. Bu sistemde camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket ederek, o yönde toplanmaktadır. Toplanan camlar katlanır bir şekilde içeriye doğru katlanmaktadır. Böylece açık kalan kısımda balkonunuzu eskisi gibi kullanabilirsiniz ve sıcak havalarda güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Cam balkon kapatma sisteminde kullanılan camların tamamı temperli (güvenlikli) camlardan oluşmak zorundadır. Eğer temperli camlardan yapılmadıysa cam balkon sisteminiz, hiçbir şekilde tam verim alamazsınız. Temperli camlar normal camlara göre 5 kat daha daha dayanıklı cam çeşididir. Cam balkon sisteminin çerçevesini ve camların içerisinde hareket ettiği alüminyum profiller mevcuttur. Bu alüminyum profiller tamamen paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Cam panellerin arasında kullanılan fitiller yardımı ile balkonunuz kesinlikle hava almamaktadır. Cam balkon fitilleri Şeffaf, Alüminyum ve Mıknatıslı olmak üzere 3 farklı çeşit mevcuttur. Bu fitiller istenilen renklerde üretilebilmektedir.

  Katlanır Cam Balkon Avantajları

  Modern Cam Balkon

  • 4 mevsim kullanılabilir.
  • Basit kullanım ve modern görünüm.
  • Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan.
  • %99 oranında su geçirmez.
  • Farklı cam renk ve alüminyum profil seçenekleri.
  • Isı yalıtımı ve ses yalıtımına sahip malzemeler.
  • Güneş ışınlarına dayanıklı.
  • Kırılmalara karşı dayanıklı camlar.