cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Modelleri


Son zamanlar da modern daire sistemlerinin hayatımıza girmesi ve akabinde yaygınlaşması ile birlikte tasarım konusunda yepyeni projeler ortaya çıkmıştır. Bu projelerden birisi de hiç şüphesiz cam balkon.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  CAM BALKON SİSTEMİ

  cam balkon sistemiSon zamanlar da modern daire sistemlerinin hayatımıza girmesi ve akabinde yaygınlaşması ile birlikte tasarım konusunda yepyeni projeler ortaya çıkmıştır. Bu projelerden birisi de hiç şüphesiz cam balkon. Peki cam balkon nedir? Kısaca cam balkon sistemleri, balkon içerisinde camların alüminyum raylar üzerinde tekerlekler ile hareket etmesi ve balkonun köşelerine doğru katlanarak veya sürgülü bir şekilde açılmasını sağlayan sistemlerdir. Raylar için kullanılan alüminyum malzemeler son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca bu alüminyum malzemeler pas tutmamaktadır. Bu alüminyum raylar üzerinde hareket eden camlara cam balkon sistemi denilmektedir.

  Peki cam balkon kaç şekilde ayrılır biraz ondan bahsedelim. Cam balkon sistemi birden fazla çeşidi vardır ancak sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

  Sürgülü Cam Balkon Sistemi

  Cam balkon modelleri arasında ev,konut sahipleri, inşaat firmaları ve kafe sahipleri tarafından çoğunlukla tercihsürme cam balkon edilen cam balkon modeli de sürgülü cam balkon olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürgülü cam balkon modellerinde standart olarak 5 ayrı ray vardır. Bu raylar sayesinde cam paneller sürülerek farklı taraflara doğru açılır.

  Sürgülü cam balkon modelleri diğer modellerinde olduğu gibi kar, rüzgar, toz ve polen gibi dışarıdan gelen etkenlerin balkonunuza girmesine izin vermemektedir. Sürgülü cam balkonunuzu kapalı bir şekilde tuttuğunuz takdirde balkonunuzdan içeri toz ve topraktan etkilenmeyeceğinden kesinlikle emin olabilirsiniz. Sürme cam balkon modelinin hırsızlığa karşı diğer cam balkonlara göre daha etkilidir. Hırsızlık konusu günümüzde çok basit hale gelmiş ve hemen hemen her eve girilmeye başlanmıştır. Sürgülü cam balkon ise hırsızlığa karşı özel mekanizma ile geliştirilen kilide sahiptir ve gece rahat rahat uyumanıza yardımcı olmaktadır. Tatile, geziye ve benzeri bir yere gittiğinizde bile evinizin güvende olduğuna emin olabilirsiniz. Sürme cam balkon modellerin kullanılan camlar ve alüminyumlar asla yıpranma ve eskime yapmamaktadır ve darbelere karşı da dayanıklıdır.

  Sürme cam balkonlar genellikle dar ve ufak balkonlarda, ofislerin bölme veya odalarında kullanılan, kafelerin balkonlarında ve benzeri dükkan ve iş yerlerinde kullanımı tercih edilmektedir. Eğer sizinde sürme cam balkon yaptırmak istediğiniz yer dar ve ufak ise bu cam balkon modelleri sizin için iyi bir seçim olabilir.
  Peki ya fiyatları ne der iseniz? Genişlik, boy, metrekare ölçülerine göre fiyatları verilmektedir. Teklif formumuzu doldurarak online fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Katlanır Cam Balkon Sistemi

  blankKatlanır cam balkon sistemleri genellikle evler, iş yerleri, mağazalar, kafeteryalar gibi mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Alüminyum raylar üzerinde tekerlekler ile içeri katlanan cam panalleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Katlanır cam balkon modellerinin en çok tercih edilme nedeni hiç şüphesiz katlanarak yer tasarrufu sağlamaları ve balkona dışarıdan bakıldığında binaya şık bir görünüm katmasıdır. Bununla birlikte katlanır cam balkon, eski tip balkonlara göre daha modern ve içeri katlanarak dar ve ufak balkonlarda bile az yer kaplayarak daha geniş alan oluşturması özelliği ile ön plandadır.
  İnsanların iş hayatında yorucu, dışarıda ise kalabalık bir şehir hayatında yaşadığını düşünürsek ister istemez hafta sonu tatilinde yorgunluk ve stresten uzak kalmak istediğini tahmin etmek pek zor değildir. İşte tam bu konuda katlanır cam balkon sistemi devreye girmektedir. Balkonlarınızı katlanır cam balkon sistemleri yaptırarak, kendinize özgür ve konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Balkonunuzda çiçekler, güller vb. bitkileri yetiştirebilirsiniz ve doğa ile iç içe olabilirsiniz. Yağmur, kar, rüzgar, polen gibi doğal olaylardan balkonunuzu,sizi ve ailenizi tam koruma sağlar. Kilit sistemi ile hırsızlığa karşı da sizleri korumaktadır. Çocuk kilidi ile ufak çocuklarınızı veya evcil hayvanlarınızın güvenliğini de sağlamaktadır.
  Katlanır cam balkon fiyatları ne kadar diye sorarsanız; Yapılacak yerin metrekaresi, istenilen cam kalınlığı veya rengi, alüminyum ray renklerine göre fiyatları değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz.