cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Perdesi Fiyatları


Son dönemlerde ülkemizde ekonomik durumlar nedeni ile, neredeyse her sektörde, her ürüne zam gelmektedir. Bu durumdan etkilenenler hiç şüphesiz kullanıcılardır. Cam balkon perdesi fiyatları da ekonomiden etkilenerek bazı değişiklikler görülmektedir.
devamı…Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Balkon Perdesi Fiyatları

  Son dönemlerde ülkemizde ekonomik durumlar nedeni ile, neredeyse her sektörde, her ürüne zam gelmektedir. Bu durumdan etkilenenler hiç şüphesiz kullanıcılardır. Cam balkon perdesi fiyatları da ekonomiden etkilenerek bazı değişiklikler görülmektedir. Cam balkon perdesi fiyatları perdenin kumaş yapısı, perde rengi, kullanılan alüminyum çıtanın cinsi ve özelliği gibi kullanılan ürünlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Cam balkon perdesi fiyatları her firmaya ve imalatçısına göre değişmektedir. Bu nedenle tam olarak bir fiyat çıkarılması mümkün değildir. Ancak cam balkon perdesinin takılacağı alanların genişliği ve yüksekliği ölçerek, bizden belirli bir fiyat alabilirsiniz. Cam balkon perdesi fiyatları almak için sayfamızda bulunan Cam Balkon Perdesi Fiyatları Teklif Formunu doldurabilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek, hem fiyat teklifini iletmekte ve cam balkon perdesi ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaktadır.

  Cam Balkon Perdesi Nedir?

  Polyester kumaş kullanılarak üretilen cam balkon perdesinin kontrolünü tamamen ip mekanizması sağlamaktadır. Pileli ipler sayesinde perde aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket etmektedir. Pileli ipler üzerinde hareket eden cam balkon perdesi, istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir ve kullanıcılarına farklı bir kullanım sunmaktadır. Pileli ipler kumaş içerisinden geçerek alüminyum çıtalar ile buluşmaktadır. Bu alüminyum çıtalar oldukça ince ve sağlam yapıdadır, ayrıca paslanmaz özelliğe sahiptir. Alüminyum çıtalar cam balkon perdesini açıp-kapatma esnasında tutacak görevi görür, perdenin aşağı düşmesini engeller ve sabit kalmasını sağlar. Alüminyum çıtalar içinden çapraz yönlere giderek soketlere ulaşan ipler, bu soketler ile sabitlenmektedir. Soketler içerisinden geçen pileli ipler, burada sıkı veya daha gevşek bir hal alarak perdenin daha rahat hareket etmesini sağlar.

  Cam Balkon Perdesi Avantajları

  • Kir, leke ve toz tutmayan kumaş yapısına sahiptir.
  • Cam üzerine veya çerçevesine monte edilebilmektedir. Böylece cam ile birlikte hareket ederek, cam balkon sisteminden tam verim almanızı sağlamaktadır.
  • Cam üzerine bantlı, cam çerçevesine vidalı olmak üzere iki farklı çeşitte kullanılabilmektedir.
  • Cam balkon perdesi, istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Güneş ışınlarını veya herhangi bir ışığın geliş açısına göre perdenizin bir bölümünü kapatabilir, diğer bir bölümünden de manzaranızı rahatlıkla izleyebilirsiniz.
  • Birbirinden farklı perde renkleri mevcuttur. Ayrıca alüminyum çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Tül ve Karartma modelleri olarak iki farklı çeşitte cam balkon perdesi bulunur. Tül modeli genellikle öğlen saatlerinde kullanılır ve mahremiyetinizi %50 oranında korur. Karartma modeli iste genellikle akşam saatlerinde kullanılır ve mahremiyetinizi %100 oranında korur. İki modeli aynı anda kullanabilmek için Gece ve Gündüz Plise Perde Sistemini kullanabilirsiniz.
  • Isı yalıtımına katkı sağlan bu perde sisteminde enerjiden tasarruf edebilme imkânı tanımaktadır.
  • Kolay hareket edebilme özelliği ile kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.