cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Plise Perdeleri


Plise perde sistemi ile evinize modern bir görünüm kazandırarak, hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Zarif ve şık yapısı ile kullanıldığı alanlarda ön plana çıkan cam balkon plise perdeleri , kontrolünü sağlayan pileli ipler ile aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket edebilen bir perdedir.devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  CAM BALKON PLİSE PERDELERİ

  Cam balkon taktıran insanların genellikle aradığı ilk şey cam balkon plise perdeleri olmaktadır. Özellikle evlerin veya balkonların birbirine karşı baktığı, arada ki görüş mesafesinin kısa olduğu binalarda cam balkon plise perdeleri adeta bir ihtiyaç haline gelmektedir. Karşı komşunuzun sizlerin evine bakmasından veya dışarıdan geçen herhangi birinin evinizin veya balkonunuzun içini görmesini istememeniz gayet normaldir. Balkonunuzda oturup aileniz ile rahatça kahvaltı veya yemek yiyebileceğiniz veya arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla rahatça oturup çay yudumlayabileceğiniz bir alan olan cam balkonlar sizlere oldukça rahat ve konforlu alanlar sağlamaktadır. Bunun yanın da cam balkon plise perdeleri ile mahremiyeti sağlayabilirsiniz. Kısaca cam balkon plise perdelerinden bahsetmek gerekirse şöyle söyleyebiliriz.

  Plise perde sistemi ile evinize modern bir görünüm kazandırarak, hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Zarif ve şık yapısı ile kullanıldığı alanlarda ön plana çıkan cam balkon plise perdeleri , kontrolünü sağlayan pileli ipler ile aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket edebilen bir perdedir. Özel polyester kumaşlardan üretilen cam balkon plise perdeleri , istenilen seviyelerde durdurulabilir. Böylece bir yandan manzara izleyebilir, bir diğer yandan da güneş ışınlarının gözünüze temas etmesini engelleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eden bu perde türünün renklerinde, sürekli güneş ışığına maruz kalsa bile sararma solma gibi bir durum kesinlikle yaşanmamaktadır. Cam balkon plise perdelerinin en önemli avantajı, toz ve kir tutmaz yapıda olmasıdır. Böylelikle sürekli olarak temizlemenize gerek kalmadan, uzun süre rahatça kullanabilirsiniz. Temizlemek isterseniz de perdenizi yerinden sökmeden, nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca yerinden sökülüp temizlemek ise oldukça kolaydır. Temizlik talimatları için buraya tıklayabilirsiniz. Vidalı ve bantlı olmak üzere iki şekilde montajı yapılabilmektedir. Montajı esnasında vidalar için ufak delikler hariç hiçbir şekilde duvarlarınıza veya pencerenize zarar vermez.

  NEDEN CAM BALKON PLİSE PERDELERİ

  • Dekoratif görünümü ile oldukça şıktır. Balkonunuza ayrı bir hava katarak dışarıdan bakıldığında modern bir görüntü olmasını sağlar.
  • Enerji tasarrufu sağlayarak,özellikle yaz aylarında gelen zararlı güneş ışınlarının içeriye girmesini belirli bir ölçüde engeller. Bu da evlerinde klima olanlar için elektriğin daha az harcanmasına yol açar ve ekonomik yönden oldukça yararlıdır.
  • Özel kumaşı sayesinde kir ve leke tutmamaktadır.
  • Aleve karşı dayanıklıdır. Zor tutuşur ve kolay kolay yanmaz.
  • Temiz bir kullanımı olmasa dahi uzun süreli kullanımı vardır.
  • Temizlenmesi mümkündür ve oldukça basittir. Nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir.
  • Çalışma prensibi olarak çok rahattır ve istenilen seviyede bırakılabilir. Cam üzerinde yukarı ve aşağı hareket edebilir.
  • Tüm cam balkon modelleri ile uyumludur.
  • İstenilen renkte üretimi mevcuttur.
  • Isı yalıtımı sağlar. Ortamdaki ısının kaybolmasını engeller.
  • Az yer kaplar ve cam paneller katlandığı zaman hiçbir şekilde zorluk çıkartmaz.

  Cam balkon plise perdeleri , cam uygulaması olan her alanda kullanılabilmektedir. Genellikle; Katlanır Cam Balkon Sistemi, Kış Bahçesi Sistemi, Pencereler, Kapılar olmak üzere açılı, yamuk ve dar fark etmeksizin her alanda kullanılabilir. Şehirler Arası Yolcu Otobüsleri, Otomobiller gibi taşıtlarda, Mağazalara, Kafeteryalar gibi toplu alanlarda rahatça kullanılabilir.

  GECE VE GÜNDÜZ CAM BALKON PLİSE PERDELERİ

  Yaşam alanlarınız kolaylaştırmak adına tasarlanmış cam balkon plise perdelerinin diğer bir modelidir. Aynı kumaş türü ile iki farklı perdenin tek bir ip mekanizması üzerine karartma ve tül modeli ile oluşan perde türüdür. İki perdenin tek mekanizma üzerinde kullanımı kolaylaştıran gece-gündüz cam balkon plise perdelerinin kullanımı da aynı cam balkon plise perdeleri gibi fonksiyoneldir. Aynı anda iki perde türünü de yarım açabilir, ikisininde farklı farklı kullanabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan bu perde türü evlerinize yeni bir soluk getirmektedir. Karartma kısmı, dışarıdan gelen ışığı kusursuz bir şekilde kapatarak tam mahremiyet sağlar. Tül kısmı ise manzarayı kapatmadan sizlere harika bir görüş açısı sağladığı gibi, gündüzleri gelen güneş ışıklarını hafif bir şekilde kırarak içeriye girmesini sağlar ve ortamdaki ısı dengesini korur.