cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Renkleri


Tamamen camdan ve alüminyum malzemelerden yapılan bu sistem,kış aylarında sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilme olanağı sağlamaktadır. Camların alüminyum raylar üzerinden aynı veya farklı noktalara toplanmaktadır. Bu durum ile mevsimsel değişikliklere cevap verim 4 mevsim boyunca kullanım olanağı sağlamaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Cam Balkon Sistemi

  Tamamen camdan ve alüminyum malzemelerden yapılan bu sistem,kış aylarında sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilme olanağı sağlamaktadır. Camların alüminyum raylar üzerinden aynı veya farklı noktalara toplanmaktadır. Bu durum ile mevsimsel değişikliklere cevap verim 4 mevsim boyunca kullanım olanağı sağlamaktadır. Cam balkon sistemleri uygulandığı alanları dış etkenlerden ve hava şartlarından korunmaktadır ve sizlere ayrı bir yaşam alanı sağlamaktadır. Kısaca cam balkon özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  Kapalı konumda olan bu sistem dışarıdan gelebilecek sinek,böcek gibi haşerelerin ve toz,yaprak,polen gibi dış etkenlerden kaynaklı balkonu kirleten maddelerin içeriye girmesini engeller. Ses yalıtım sayesinde dışarıdan gelen gürültü ve seslerin içeride sizi rahatsız etme durumunu en aza indirmektedir. Isı yalıtımlı camlardan üretilen cam balkonlar mevsim farketmeksizin içerideki ısının kaybolmamasını sağlar. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda cam panellerin kapalı olması durumunda balkona su girmesini engeller ve rüzgarlara karşı oldukça dayanıklıdır. Dışarıdan bakıldığında binanın yapısını bozmaz ve modern bir görüntü oluşmasını sağlar. Temizlik bakımından oldukça rahat olan cam balkon sistemi zorlanmadan iki tarafını da temizleyebilirsiniz. Cam balkon yıkama talimatları için makalemizi inceleyebilirsiniz.

  Cam balkon renkleri olarak en çok tercih edilen renk çeşitleri şunlardır;

  • Şeffaf Renkli Cam Balkon
  • Yeşil Renkli Cam Balkon
  • Bronz Renkli Cam Balkon
  • Füme Renkli Cam Balkon
  • Mavi Renkli Cam Balkon

  Şeffaf Renkli Cam Balkon

  Manzarası olan bir evde veya kafetarya tarzı bir işletmeye sahipseniz, şeffaf renkli cam balkon camları en doğrucam balkon renkleri tercih olacaktır. Güneş ışınlarını az gören cephelerde de şeffaf camlar tercih edilebilir. Balkonlarında bitki yetiştirmek isteyenler için şeffaf renkli cam balkonlar oldukça uygun bir seçimdir. Şeffaf renkli cam balkonlar evlerin içini maalesef gösterebilmektedir. Evin içinin görünmesini istemeyenler Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz.

  Yeşil Renkli Cam Balkon

  Kendini adeta doğanın içinde bulmak isteyenlerin çoğunlukla tercih ettiği bir renktir. Tabiatı evinize taşıyan bu cam balkon renginin insanların duyguları üzerine olumlu ve enerji verdiği kanıtlanmıştır. Az da olsa dışarıdan görülebilir ancak içeriden manzarayı kesmeden sizlere harika bir hava katmaktadır.

  Bronz Renkli Cam Balkon

  Sıcak renklerin hakim olduğu yani kahverengi, krem ve benzeri binalardan genellikle bronz renkli cam balkonlar kullanılmaktadır. Güneşi çok kesmeyen yapısı ile daha çok tercih edilmektedir. Doğal renklerden oluşan camların neredeyse hepsi dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermektedir. İçeriden bakıldığında bir karartı olmadan manzaranızı kesmemektedir.

  Füme Renkli Cam Balkon

  cam balkon renkleriFüme renk cam balkonlar en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Bunun sebebi olarak dışarıdan bakıldığından içerinin daha az görünmesi sağlamasıdır. Ancak geceleri ışık yakıldığı zaman biraz daha fazla içeri görülebilir durumdadır. Ayrıca bir çok renk ile uyumlu olduğundan binanın dış görünümü bakımından da oldukça şık ve uyumludur. Az güneş alan balkonlarda kullanılması pek tercih edilmemektedir. Bunun tersi olarak çok güneş alan balkonlarda füme rengin kullanılması önerilmektedir, koyu renkli camlar balkonu güneşe karşı daha iyi korumaktadır.

  Mavi Renkli Cam Balkon

  Cam Balkon renkleri arasında en çok tercih edilen renklerin başında mavi renk gelmektedir. Tabii ki kişisel zevklerecam balkon renkleri uygun olarak renk seçimi yapılmaktadır. Doğayı, denizi ve suyu sevenler için mavi renkli cam balkonlar uygun bir seçim olmaktadır. Dışarıdan bakıldığında evin içi çok az gözükmektedir. Ancak diğer renkli camlar gibi gece ışık yandığında evin içi net olmasa da gözükmektedir. Güneş ışınlarının zararlarından sizi korumaktadır. Balkonlarınız da bitkileri yetiştirmenize olanak sağlar.