cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Stor Perde


Yaz aylarının son günlerinde, havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Soğuk havaların kendi hissettirmesi ile birlikte sert esen rüzgarlar ve yağmur yağışı da artmaktadır. Böyle zamanlarda insanlar evlerinde, güzel havalarda sık sık kullandığı balkonlarını kullanamamaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Balkon Stor Perde

  Yaz aylarının son günlerinde, havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Soğuk havaların kendi hissettirmesi ile birlikte sert esen rüzgarlar ve yağmur yağışı da artmaktadır. Böyle zamanlarda insanlar evlerinde, güzel havalarda sık sık kullandığı balkonlarını kullanamamaktadır. Mevsim değişikliklerinden kaynaklanan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetler balkonları ıslatır. Yağmur ile birlikte sert esen rüzgar, ağaç yapraklarını, dışarıda ki tozlar balkonun içerisine girerek kirletmektedir. Ev hanımları için de önemli bir alan olan balkonlarda, yıkanan kıyafetler, halılar kurutulması için balkona asılmaktadır. Bu gibi durumlardan korunmak ve sıcak bir alanda oturmak adına balkonlar katlanır cam balkon sistemi ile kapatılmaktadır. Katlanır cam balkon ile insanlar daha rahat bir balkon kullanımı sağlar, kış aylarında bile sıcak bir alanda oturabilir. 4 Mevsim boyunca kullanabileceğiniz bu modern balkon kapama modeli hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Ancak cam balkon sisteminde koyu renkli cam tercih etmeyen, şeffaf veya açık tonlu renkler tercih eden insanlar bir zaman sonra balkonlarında rahatça oturamadıklarından şikayet etmektedir. Balkonlarına hava almaya veya oturup dışarıyı izlemeye çıktıkları zamanlarda, karşı komşuları ile göz göze gelmekteler veya evi alt katlarda olan dışarıdan geçen insanların bakışları ile karşılaşmaktadır. Bu durumda cam balkon stor perde taktırarak kurtulmak çok kolaydır. Cam balkon stor perde balkonunuzda mahremiyetinizi korur ve daha huzurlu oturmanızı sağlar. Cam balkon stor perde ile birlikte hem balkonuna modern bir görünüm kazandırabilir, hem de mobilyalarınız ile uyumlu cam balkon stor perde rengini seçerek tarz sahibi olabilirsiniz. Cam balkon stor perde, katlanır cam balkon sistemi ile harika bir uyum içinde olup, katlanan camlar ile birlikte hareket eder. Cam balkon stor perde için en uygun perde modeli Plise Perde Sistemidir.

  Cam Balkon Stor Perde

  Plise Perde Nedir?

  Kış aylarının gelmesi ile daha fazla karşılaştığımız cam balkonlar ilk sırada olmak üzere evler, ofisler, kış bahçeleri gibi mekanlarda kullanılan perde sistemidir. Plise perde; pileli ipler sayesinde yukarı aşağı hareket edebilen aynı zamanda perde bu ipler sayesinde istenilen seviyede durdurulur. Cam balkon stor perde şık yapısı ile öne çıkmaktadır. Polyester kumaşlar kullanılarak üretilen bu sistemde, 2 adet alt ve üst tarafta bulunmak üzere paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir. Pileli ipler ise yırtılmalara ve kopmalara karşı dayanıklıdır. Kaliteli malzemeler ile üretilen bu sistem oldukça uzun ömürlüdür. Basit bir kullanımı olan cam balkon stor perde insan hayatını kolaylaştırır.

  Cam Balkon Stor Perde

  Plise Perde Avantajları?

  • Aşağı ve yukarı hareket edebilen bu sistem basit ve fonksiyonel kullanımı vardır.
  • Toz ve Leke tutmayan yapıdadır. Böylelikle kolay temizlenebilir.
  • Perde üzerine sıvı döküldüğünde, perde sıvıyı hapsetmeden aşağı doğru süzülmesini sağlar.
  • Sürekli güneş ışınına maruz kalsa bile perde renklerinde sararma ve solma durumları kesinlikle yoktur.
  • Isı yalıtımı sağlayarak kış aylarında bile daha sıcak bir ortamda oturabilirsiniz.
  • Tüm dar, yamuk, üçgen ve açılı cam uygulaması olan alanlarda kullanılabilir.
  • Katlanır cam balkon sistemi ile birlikte cam üzerine monte edilebilen bu sistem, cam paneller ile birlikte hareket ederek, cam balkon sisteminden tam verim almanızı sağlar.
  • İnce ve şık yapısı ile birlikte alan tasarrufu sağlar.