cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Taktırmak İçin 15 Neden


Genellikle evlerde sık sık kullanılan ve sevilen mekanlar balkonlardır. Özellikle güzel manzarası olan evlerde balkonlarda yemek yiyip, çay ve kahve gibi içecekler içilmektedir. Misafirlerinizi balkonunuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyorsunuz.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Cam Balkon Taktırmak İçin 15 Neden

  Cam balkon taktırmak için 15 neden

  Genellikle evlerde sık sık kullanılan ve sevilen mekanlar balkonlardır. Özellikle güzel manzarası olan evlerde balkonlarda yemek yiyip, çay ve kahve gibi içecekler içilmektedir. Misafirlerinizi balkonunuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyorsunuz. Ancak kış mevsimi geldiği zamanlar da balkon zevkiniz adeta bir çileye dönüşebiliyor. Yağmurlu havalarda balkonunuz su içinde kalıyor ve bu durum sizin canınızı sıkıyor. Sizlerde sadece yaz aylarında değil kış aylarında da balkonunuzu kullanmak istiyorsunuz. İşte bu gibi durumlardan Cam Balkon Sistemi yaptırmak sizleri bu dertlerden tamamen kurtarabilir.

  Isı Yalıtımı

  Soğuk havalarda iç ortamın ısı dengesini sağlar ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.

  Ses Yalıtımı

  Dışarıdan gelebilecek istenmeyen seslerin sizleri rahatsız etmesini imkan vermemektedir.

  Su Yalıtımı

  Cam balkon sistemi su almaz demek mümkün değildir. Ancak %99 oranında su geçirmez yapıdadır. Yağmurun rüzgar ile gelen açısına göre içeriye su girme durumu vardır. Ancak Cambalkone.com olarak damlalıklı profil kullanarak, suyun tahliye edilmesini kolaylaştırıp içeriye su girmesini engellemekteyiz.

  Alan Kazanımı

  Balkonunuzu kiler olarak kullanabilir, kullanılmayan eşyaları rahatlıkla balkonunuzda muhafaza edebilirsiniz.

  Yaşam Alanı Kazanımı

  Balkonunuzu oda haline getirerek, masa, sandalye, koltuk ve benzeri eşyaları koyabilir ve oda gibi kullanabilirsiniz.

  Cam balkon taktırmak için 15 neden

  Modern

  Dışarıdan bakıldığı zamanlarda şık ve modern bir görünüme sahiptir.

  Her Mevsim Kullanılabilirlik

  Mevsimlere göre iklim değişikliği oluşmaktadır, buna göre de yağmur, kar, dolu, rüzgar gibi doğal afetlerden korunabilirsiniz.

  Mahremiyet

  Şeffaf renkli camlardan farklı olarak daha koyu renkli camlar taktırabilir, böylece mahremiyetinizi koruyarak iç ortamın %70 oranında görünmemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Cam Balkon Perdesi taktırarak mahremiyetinizi %100 olarak sağlayabilirsiniz. Cam Balkon Perdesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  Maliyet

  İlk bakışta biraz pahalı gelebilir, ancak çok uzun yıllar rahatça kullanabilirliği ile kazanan yine siz değerli müşterilerimiz olacaktır.

  Güvenlik

  Hırsızlık olayları günümüzde çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Ancak özel kilit sayesinde bu durum artık söz konusu değildir. İçeriden açılması sayesinde ve kilidi sayesinde güvenli bir bölge oluşturmaktadır.

  Sağlamlık

  Temperli camlardan oluşan cam balkon sistemi darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır.

  Kolay Kullanım

  Basit ve kolay bir kullanımı olan cam balkon sistemini rahatça açıp bir köşede toplayabilir, aynı kolaylıkta kapatabilirsiniz.

  Cam balkon taktırmak için 15 neden

  Paslanmazlık

  Cam balkon sisteminde kullandığımız malzemeler paslanmaya karşı %100 dayanıklıdır.

  Fonksiyonel Kullanım

  Sadece cam balkon olarak kullanımı dışında kış bahçesi olarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerinizi ve bitkileri rahatça gün ışığından faydalanarak yetiştirebilirsiniz.

  Renk Seçeneği

  Birden fazla renk seçeneği mevcut olan cam balkon sisteminde zevkinize uygun olarak ; Şeffaf, Füme, Mavi, Yeşil ve Bronz cam renk seçenekleri mevcuttur. Alüminyum çerçevesi ise istenilen her renkte üretilebilmektedir.