cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkon Tül Perde


Cam balkon tül perde, mahremiyetinizi koruyarak balkon içerisinde daha rahat hareket etmenizi sağlar. Ayrıca cam balkon tül perde modern ve estetik görünümü ile balkonlarınıza ve evlerinize ayrı bir hava katmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Balkon Tül Perde

  İç ortamı, dış ortam ile birleştiren balkonlar kış aylarının gelmesi ile kullanılamaz hale gelmektedir. Kötü hava şartlarında yağan yağmur ve kar gibi doğal afetler, balkonları ıslatarak kullanılamaz hale getirmektedir. Sadece güzel havalarda değil, yılın her mevsiminde balkonları kullanmak için Cam Balkon Sistemleri tercih edebilirsiniz. Cam balkon sistemleri, balkonlarınızı ve sizleri kötü hava şartlarında korumaktadır. Ancak günümüzde binalar birbirine yakın olarak veya bitişik olarak inşa edilmektedir. Balkonunuzda otururken bir anda karşı komşunuz ile göz göze gelme ihtimaliniz oldukça yüksektir veya alt katlarda oturuyorsanız, yoldan geçen bir insan balkonunuzun içerisini rahatlıkla görebilmektedir. Bu da hem sizler hem de aileniz için oldukça kötü bir durumdur ve balkon içerisinde özgürce hareket etmek güçleşir. Bu durumlara cam balkon tül perde taktırarak kurtulmak mümkündür.

  Cam Balkon Tül Perde

  Cam balkon tül perde, mahremiyetinizi koruyarak balkon içerisinde daha rahat hareket etmenizi sağlar. Ayrıca cam balkon tül perde modern ve estetik görünümü ile balkonlarınıza ve evlerinize ayrı bir hava katmaktadır. Sürekli güneş alan cephede bir balkonunuz var ise cam balkon tül perde tam aradığınız perde türüdür. Cam balkon tül perde güneş ışınlarını kırarak, iç ortama loş bir hava katar ve güneşin zararlı ışınlarından sizleri ve ailenizi korur. Cam balkon tül perde için, plise perde sistemini tercih edebilirsiniz.

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sistemi dekoratif görünümü ve üstün özellikleri ile kullanıcılarına farklı bir seçenek sunmaktadır. Genellikle; cam balkon sistemi, pvc pencere ve balkon kapıları, kış bahçesi sistemleri, mağaza ve kafeteryalar, şehirler arası otobüs gibi cam uygulaması olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Cam üzerine veya cam çerçevesine monte edilebilir yapısı ile oldukça az alan kapladığı gibi cam paneller ile birlikte hareket etmektedir. Kontrolünü sağlayan pileli ipler üzerinde aşağı ve yukarı yönlerde hareket etmektedir. Hareketini sağlayan pileli ipler kopmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Polyester ağırlıklı kumaşlardan üretilmektedir. Böylece kir ve toz tutmayan yapısı ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Perdenin alt ve üst kısımlarında tutacak görevi görüp, perdenizi açıp-kapatmanızı sağlayan alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar tamamen paslanmaz özelliktedir.

  Cam Balkon Tül Perde

  Plise Perde Avantajları

  • Karartma ve Tül olmak üzere iki farklı perde seçeneği vardır. İki perde modelini de aynı anda kullanmak isterseniz Gece ve Gündüz Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.
  • Kir ve Toz tutmayan kumaş yapısı ile temizleme ihtiyacına son vermektedir. Temizlemek istenilirse perde yerinden sökülmeden, nemli veya ıslak bir bez ile silinerek temizlenebilmektedir. Temizlik talimatları için buraya tıklayınız.
  • Modern ve estetik görünümünün yanı sıra basit ve fonksiyonel bir kullanımı vardır.
  • Vidalı ve bantlı olmak üzere iki farklı şekilde monte edilebilmektedir. Bantlı monte işleminde perdeler cam üzerine yapışkanlı bantlarla monte edilmektedir. Vidalı montaj da ise cam çerçevesine monte edilmektedir.
  • Camlar ile birlikte hareket etmektedir. Böylece cam balkon ve kış bahçesi sistemlerinin kullanımı için hiçbir engel teşkil etmez.
  • Dar, yamuk veya açılı her cam uygulaması olan alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Dört mevsim boyunca kullanılabilir. Perde yapımında ve montajında kullanılan kaliteli malzemeler ile birlikte uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.Cam Balkon Tül Perde