cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkona Nasıl Perde Olur


Yaz aylarında sıklıkla kullanılan balkonlar, kış aylarının gelmesi ile birlikte kullanılamaz bir hal almaktadır. Bu nedenler balkon kapama sistemleri tercih edilerek, açık balkonlar kapatılmaktadır.
devamı…Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Balkona Nasıl Perde Olur

  Yaz aylarında sıklıkla kullanılan balkonlar, kış aylarının gelmesi ile birlikte kullanılamaz bir hal almaktadır. Bu nedenler balkon kapama sistemleri tercih edilerek, açık balkonlar kapatılmaktadır. Bu balkon kapama sistemlerinden en çok tercih edilen model ise Katlanır Cam Balkon Sistemidir. Cam balkon sistemi, balkonları mevsimsel değişikliklere karşı koruyarak 4 mevsim boyunca kullanmanızı sağlar. Böylece yazın keyifle vakit geçirdiğiniz balkonlarda, kış aylarında da aynı keyifle oturabilirsiniz. Cam balkon sistemlerinin birbirinden farklı renk seçenekleri vardır. Bu renk seçenekleri içerisinden füme (siyah) renkli cam rengi hariç diğer cam renklerinde ne yazık ki iç ortam dışarıdan bakıldığında gözükmektedir. Bu nedenler füme rengi tercih etmeyen insanlar cam balkona nasıl perde olur diye düşünmektedir. Cam balkona nasıl perde olur sorusunun cevap vermek oldukça kolaydır. Cam balkon sistemlerinden tam verim almak ve mahremiyetinizi korumak için plise perde sistemini tercih edebilirsiniz. Cam balkona nasıl perde olur sorusunun tam karşılığı olarak bu perde modeli öne çıkmaktadır, çünkü plise perde sistemi cam balkon sistemleri için üretilen bir perde sistemidir.

  Plise Perde Nedir?

  Pileli ipler üzerinde aşağı ve yukarı ya da müşteri isteğine göre sağ ve sol yönlere hareket edebilen bir perde sistemidir. Cam balkon sistemleri için özel olarak üretilen plise perde sisteminde, polyester kumaş kullanılmaktadır. Polyester kumaş içerisinden geçen pileli ipler, perdenin hareket etmesini sağlamaktadır. Pileli ipler üzerinde hareket eden perde, istenilen seviyede bırakılabilen bir yapıdadır. Böylelikle perdenizi ister yukarı da ister aşağı da isterseniz de güneş veya ışıkların geliş açısına göre ortada tutabilir ve diğer kısımlardan manzaranızı kesintisiz izleyebilirsiniz. Kumaş içerisinden geçen pileli ipler, perdenin alt ve üst kısımlarında bulunan alüminyum çıtalar ile buluşmaktadır. Bu alüminyum çıtalar paslanmaz özellikte olup, perdeyi açıp kapatma işlemi esnasında tutacak görevi görmektedir.

  Plise Perde Avantajları

  • Antibakteriyel özelliği ile kir ve toz tutmayan kumaş yapısına sahiptir.
  • Cam üzerine veya cam panellerin alüminyum çerçevelerine monte edilmektedir.
  • Cam balkon camlar ile birlikte hareket eder, cam balkon sisteminden tam verim almanızı sağlar.
  • İstenilen seviyelerde ayarlanabilir, katlanır perde.
  • Birbirinden farklı tarzlarda renk seçenekleri mevcuttur.
  • Isı yalıtımına katkı sağlayarak, enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Basit çalışma prensibine sahiptir ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
  • Maksimum derece de mahremiyet sağlar.
  • Kullanıldığı alana modern bir görünüm kazandırır.