cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Balkona Perde


Cam balkon sistemi ile balkonlarınızı kapatarak, kış ve sonbahar aylarının soğuk ve yağmurlu havalarından tamamen kurtulmak mümkündür. U, L , Düz veya Oval şekillerde balkonlarınız olsa bile, cam balkon sistemi rahatlıkla uygulanabilmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Balkona Perde

  Cam balkon sistemi ile balkonlarınızı kapatarak, kış ve sonbahar aylarının soğuk ve yağmurlu havalarından tamamen kurtulmak mümkündür. U, L , Düz veya Oval şekillerde balkonlarınız olsa bile, cam balkon sistemi rahatlıkla uygulanabilmektedir. Dört mevsim boyunca rahatça kullanabileceğiniz, aileniz ve arkadaşlarını ile keyifli vakitler geçirebileceğiniz bu balkon kapama sistemi ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Fakat binanın giriş ya da alçak katlarında oturuyorsanız dışarıda olan insanlar, balkonunuzun iç tarafını görebilmektedir. Ya da binaların birbirine yakın olduğu veya bitişik olduğu mahallelerde, balkonunuza çıktığınız da karşı komşunuz ile göz göze kalabilir, rahatsız edici bakışlar altında kalabilirsiniz. Bu durumlardan kurtulmak cam balkona perde taktırarak oldukça kolaydır. Cam balkona perde taktırmak isteyen insanlar genellikle etrafına sorduğunda ya da internetten arattığında klasik perdeler ile karşılaşmaktadır. Bu klasik perdeler aslında cam balkonlar için hiç uygun olmayan perdelerdir. Bu perdelerin; Temizliği, kullanım rahatlığı, güneşin içeriye girmesi gibi dezavantajları vardır. Cam balkona perde taktırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır.

  Cam Balkona Perde

  Cam balkona perde taktırmadan önce, balkonunuzun sürekli güneş alan cephede ise, taktıracağınız perdenin güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Cam balkon kanatlarının açılmasını engelleyebilecek bir perde olmamalıdır. Şık ve modern görünümün yanında, basit ve kolay kullanımı olmalıdır. En önemlisi ise mahremiyetinizi %100 oranında koruması gerekmektedir. Bu gibi bazı nedenler göz önünde bulundurarak cam balkona perde taktırabilirsiniz. Bu dezavantajları tersine çevirerek avantaj haline getiren Plise Perde Sistemini tercih ederek, balkonunuza şık bir görünüm katabilirsiniz.

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sistemi, cam balkon sistemi için tasarlanmış bir perde türüdür. Kontrolünü sağlayan pileli ipler sayesinde, perde aşağı ve yukarı yönlere doğru açılıp-kapanabilen bir mekanizmaya sahiptir. Perdelerin alt ve üst kısımlarında perdenin açılıp kapanmasına yardımcı olan alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar tamamen paslanmaz olduğu gibi, ince yapısı istenilen renklerde üretilmesi ile plise perde sistemine harika bir katmaktadır. Plise perde sistemi cam üzerine veya cam çerçevesine bantlı ve vidalı olmak üzere iki farklı şekilde monte edilebilmektedir. Cam ile birlikte hareket etme özelliği sayesinde cam balkon sisteminde, pencere ve kapıları rahatlıkla açabilir ve kapatabilirsiniz.

  Cam Balkona Perde

   

  Plise Perde Özellikleri Nelerdir?

  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Kumaş renklerinde, alüminyum çıta renklerinde sararma, solma gibi durum söz konusu değildir.
  • Kir ve Toz tutmayan yapısı hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Temizleme ihtiyacı doğduğunda ise, perdenizi yerinden sökmeden nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • Karartma ve Tül şeklinde iki farklı modeli mevcuttur. Karartma modelinde %100 mahremiyet sağlayarak, dışarıdan bakıldığında iç ortamın gözükmesini engellemektedir.
  • Kullanım şekli diğer perdelerden farklı olan plise perde sisteminde, perdeler istenilen seviyede bırakılabilir. Böylece içeriye giren güneş ışığın kapatarak, açık bıraktığınız alanı da rahatlıkla izleyebilirsiniz.
  • Birbirinden farklı 8 renk seçeneği bulunmaktadır, mobilyalarınıza, duvar renklerinize ve zevklerinize göre dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ayrıca alüminyum çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Cam üzerinde veya çerçevesinde monte olmasından dolayı ve kapalı durumda iken maksimum 20 cm kadar alan kaplar. Böylece alandan tasarruf edebilir ve pencereleriniz önüne dilediğiniz aksesuarları ve mobilyaları yerleştirebilirsiniz.Cam Balkona Perde