cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Perde Sistemleri


Yaşam alanlarımızın dışarıda ki atmosfer ile bir araya getiren açık alanlar, yani teraslar ve balkonlar özellikle sıcak ve ılık havalarda arkadaşlarımız ve ailemizle ile keyifli vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Ailemiz, arkadaşlarımız veya tek başımıza güneşin tadını çıkarttığımız bu alanlar yılın her mevsiminde ne yazık ki kullanamamaktayız.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Perde Sistemleri

  Yaşam alanlarımızın dışarıda ki atmosfer ile bir araya getiren açık alanlar, yani teraslar ve balkonlar özellikle sıcak ve ılık havalarda arkadaşlarımız ve ailemizle ile keyifli vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Ailemiz, arkadaşlarımız veya tek başımıza güneşin tadını çıkarttığımız bu alanlar yılın her mevsiminde ne yazık ki kullanamamaktayız. Yaz aylarında yoğun sıcaklarının alında balkon keyfi sürdürebilmemiz için mutlaka gölge bir alana da ihtiyaç duymaktayız. Balkonlarımız için bize gölge bir alan sağlayan ve güneşin kavuran etkisini azaltıp, serin ve keyifli bir yaşam alanına dönüştüren cam perdeleri olmaktadır. Cam perdelerinin kullanmanın tek amacı tabii ki de güneş ışınlarından korunmak değildir. Günümüzde özellikle kalabalık şehirlerde ve mahallelerde yer alan apartmanların balkonları komşular ile mesafemiz bir hayli yakın olmaktadır. Çünkü evler ve apartmanlar bu yerlerde genellikle bitişik veya yakın inşa edilmektedir.

  Balkonumuza çıktığımız zamanlarda karşı apartmandakiler veya yan balkonunuzda ki komşularınız ile yüz yüze bakıyor olmak gibi bir gerçeklik vardır. Dolayısıyla sıcak havalarda balkonlarımız da otururken mahremiyetimiz pek de korunmamaktadır. Bu durumdan dolayı rahatsız olan ve biraz olsun kapalı ve özel bir mekan isteyenler de cam perde sistemlerini tercih edebilir. Cam perde sistemleri sayesinde hem yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından ve bunaltıcı etkisinden kurtulabilir, hem de dışarıdan bakıldığında mahremiyetinizi koruyarak balkonlarınız da rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz.

  Cam Perde Sistemleri

  Güneşi Engelleyin

  Yaz aylarının en sıcak olduğu zamanlarda, güneş ışınlarının zararlarında korunabilmenizi sağlar. Aynı zamanda gölge bir alanda oturup, arkadaşlarınız ve ailenizle güneş ışınlarının zararlarından etkilenmeden keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

  Modern Görünüm

  Cam perde sistemleri ile birlikte evinizin odalarında, balkonlarınıza ve teraslarınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile birlikte zevklerinize uygun ya da mobilyalarınız ile uyumlu bir alan oluşturarak, estetik ve şık bir mekan tasarlayabilirsiniz.

  Farklı Kullanım

  Cam perde sistemi, cam balkonlar, kış bahçeleri, PVC cam balkonlar, PVC Pencere ve Kapılarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Camlar üzerine veya çerçevesine monte edilebilen bu perde sistemi, camlar ile birlikte hareket etmektedir. Böylece evinizi havalandırmak istediğiniz zamanlarda perdenizi açmadan, direk olarak camlar ile hareket eder.

  Cam Perde Sistemleri

  Temizleme Yok

  Cam perde sistemleri arasında en çok tercih edilen Plise perde sistemi, polyester ağırlıklı kumaşlardan üretilmektedir. Bu perde sisteminin en önemli ve ön plana çıkaran özelliği hiç şüphesiz Kir ve Toz tutmama özelliğidir. Kir ve toz tutmayan yapıya sahip olan bu perde sisteminde temizleme derdi yoktur. Temizlemek istediğiniz zamanlarda ise perdenizi yerinden sökmeden, tamamen açık bir şekilde olmak üzere nemli bir bez ile silerek rahatça temizleyebilir ve ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

  Uzun Ömürlü

  Sürekli olarak güneş alan cepheler de kullanılsa dahi renklerinde ve kumaşlarında sararma ve solma gibi durumlar söz konusu değildir. Polyester kumaş, kopmalara karşı dayanıklı pileli ipler, paslanmaz ve istenilen renklerde üretilen alüminyum profillerin birleşimi ile harika bir uyum sağlayan Plise Perde Sistemi uzun yıllar rahatça kullanılmaktadır.