cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Perdesi


Evlerimizin en önemli iç mekân unsurları hiç şüphesiz kapılar ve pencerelerdir. Kapılar genellikle odalar arasındaki geçişimizi sağlarken aynı zamanda her odanın bağımsız ve kişiye veya kişilere özel olan alanlar olmasına olanak sağlayan temel unsurdur.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  CAM PERDESİ

  Evlerimizin en önemli iç mekân unsurları hiç şüphesiz kapılar ve pencerelerdir. Kapılar genellikle odalar arasındaki geçişimizi sağlarken aynı zamanda her odanın bağımsız ve kişiye veya kişilere özel olan alanlar olmasına olanak sağlayan temel unsurdur. Pencereler ise evin iç yaşam alanlarının dış ortam ile bağlantısını kuran ve evlerimizi kapalı kutu olmaktan kurtaran elemanlardır. Pencereler sağlıklı ve yaşanabilir bir ev için olmazsa olmaz temek ihtiyaçlarından birisidir. Hava ve güneş ışığının evlerimize girmesini kolaylaştıran bu iç mimari unsur, farklı boyutlarda ve modellerde karşımıza çıkabilir. Büyüklüğü, malzemeleri, açılma şekilleri bakımından birden fazla modelleri vardır. Bu modellerden en çok tercih edilen ve sıkça karşılaştıklarımız PVC Pencere, Ahşap Pencerelerdir. Ancak sıklıkla PVC pencereler evler için daha uygun ve ekonomiktir. Bu pencere türü ahşap pencereye göre ısı yalıtımı, uzun ömürlülük, basit kullanımı gibi ana unsurlar bakımından oldukça üstündür. Ancak mahremiyeti sağlamak adına pencerelere perde modeli de seçilmelidir. Perdeler ise evlerimizin iç mimarisi için en önemli eşyalardan birisidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok perde modeli de piyasada kendine belirli bir yer edinmiştir. Bunlardan birisi de cam perdesi denilen Plise Perde Sistemidir.

  Plise Cam Perdesi

  Cam Perdesi Nedir?

  Cam perdesi iç mimaride ki mobilyalarımızın en önemli tamamlayıcılarıdır. Evlerimizde yer alan onca pencere ve cam kapıların önlerine genellikle perdeler asıldıkları için, çok geniş alanları kaplarlar ve böylece ilk göze çarpan dekorasyon ürünlerinin başında gelir. Ancak perde modellerinin çok yer kaplaması ev içerisinde kullanılan alanları da daraltmaktadır. Ayrıca yıkamak için özellikle zebra ve stor perdeler insanları oldukça zorlamaktadır. Sökülmesi, yıkanması ve takılması zamanınızdan çalmaktadır. Cambalkone.com olarak cam perdesi için en uygun perde türü olan Plise Perde Sistemi’ni önermekteyiz. Cam perdesi sadece dekoratif olmamakla birlikte, dışarıdan bakıldığı zamanlarda mahremiyetinizi de korumalıdır. Hem evinizde rahatça oturabilmek, hem de güneş ışığından yararlanmak için plise perde sistemini cam perdesi olarak tercih edebilirsiniz.

  Plise Cam Perdesi

  Plise Perde Nedir?

  Cam perdesi olarak kullanılan plise perde sistemi özellikle mutfak camları, cam balkonlar, cam kapılar için kullanıldığı gibi şehirlerarası otobüsler, kafeteryalar ve benzeri cam uygulaması olan her alanda kullanılabilir. Yapısı itibarı ile dar ve yamuk alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem mahremiyetinizi koruyup, hem de ışığa ve manzaraya göre şeklinde istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz plise perde sistemi, ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Yazın kapalı konumda iken panjur işlevi de gören cam perdesi aynı zamanda sıcağı bloklamaktadır. Kış aylarında ise soğuğa karşı etkili olup direk içeri giren soğuğa karşı da etkilirdir. Yerli polyester kumaşlardan üretilen plise perde sistemi modern yapısı ile göz doldurmaktadır. Bu cam perdesi üst ve alt kısmına perdenin genişliğine göre paslanmaz alüminyum profil mevcuttur. Bu paslanmaz alüminyum profiller perdenizi açıp kapama işlemi sırasında tutacak olarak görev görmektedir.

  Mutfak Cam Perdesi

  Plise Perde Avantajları Nelerdir?

  Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen plise perde sistemi pratik montajı, her cama uyumu, uzun ömürlülüğü ve fonksiyonel kullanımı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle dar, yamuk ve açılı alanlarda kolay kullanılabilirliği ile diğer perde modellerini gerisinde bırakan plise perde şık ve kaliteli yapıdadır. Kapalı konunda iken 10 cm ile 20 cm arasında büyüklüğü ile alandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Plise perde sisteminin bir diğer özelliği ise cama monte edilebilir olmasıdır. Diğer perde modelleri gibi tavana monte edilerek yer kaplamamaktadır. Camın çerçevesine soketler aracılığı ile monte edilmektedir. Isı yalıtımına etkisi ile enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Bu perde modelinin en önemli özelliği şüphesiz ki kir ve leke tutmamasıdır. Kumaş üzerine kir ve leke izi bırakmayan plise perde dilerseniz temizliği de oldukça basittir. Plise perde temizliği tıklayınız. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile zevkinize uygun rengi tercih edebilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

  Cam Perdesi