cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Teras


Geniş ve büyük evlerde oturan insanlar yaz aylarında teraslarında yemek yemeyi, ailesi veya arkadaşları ile birlikte keyifli vakitler geçirmektedir. Ancak bu durum sıcak havaların şehri terk etmesi ve soğuk, rüzgarlı havaların gelmesi ile tam bir çile haline dönüşmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Cam Teras

  Geniş ve büyük evlerde oturan insanlar yaz aylarında teraslarında yemek yemeyi, ailesi veya arkadaşları ile birlikte keyifli vakitler geçirmektedir. Ancak bu durum sıcak havaların şehri terk etmesi ve soğuk, rüzgarlı havaların gelmesi ile tam bir çile haline dönüşmektedir. Soğuk havaların gelmesi ile birlikte yağmur da yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlamaktadır. Yağmur yağdıktan sonra çoğu teraslar ıslanarak, kullanılamaz hale gelmektedir. Ağaçlardan düşen yapraklar, havada dolaşan tozlar şiddetli rüzgarlar ile birlikte balkonlara ve teraslara girerek daha da kirletmektedir. Yağmur, kar gibi doğal afetler bununla birlikte gelen pisliklerden tamamen kurtulup teraslarınızı 4 mevsim rahat bir şekilde kullanmak için, teraslarınızı cam balkon ile kapatabilirsiniz. Cam teras ile birlikte, teraslarınız daha temiz kullanılabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Cam teras uygulaması için önerilen ve en çok tercih edilen sistem, cam balkon sistemidir.

  Cam Teras

  Cambalkon Nedir?

  Kısaca cam balkon sistemlerinden bahsetmek gerekirse; mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir. Genellikle kullanıldığı alanlar evlerin veya iş yerlerinin balkonları ve teraslarıdır. Cam teras kapatmak için kullanılan cam balkon sistemleri ile birlikte, yılın her mevsiminde doğal afetlere karşı önlem alabilir ve her saatin tadını çıkarabilirsiniz. Cam balkon sistemlerinde camların tamamı temperli camlardan oluşmaktadır. Temperli camlar, normal camlarla kıyaslandığında darbelere karşı daha dayanıklıdır. Kırılma esnasında çok ufak yüzlerce parçalara ayrılarak, çevreye ve insan sağlığına zarar vermez. Cam teras için, sürgülü, katlanır, ısıcamlı ve giyotin olmak üzere en çok tercih edilen cam balkon modelleridir. Oldukça ince ve şık yapısı olan cam balkon sistemleri alandan tasarruf etmenizi de sağlayarak, teraslarınızı daha rahat ve geniş kullanabilmenize olanak sağlar.

  Cam Teras

  Cambalkon Özellikleri

  • Dört mevsim boyunca teraslarınızı ve balkonlarınızı her türlü doğal afetlere karşı korur.
  • Çok şiddetli esen rüzgarlar ile birlikte yağan karlar ve yağmurlarda bile iç ortama su sızması %99 oranında engellenmektedir.
  • Modern ve şık görünümünün yanında basit ve fonksiyonel bir çalışma prensibine sahiptir.
  • Açılı, oval veya yamuk her alana rahatlıkla uygulanabilmektedir.
  • Tamamı temperli camlardan oluşur ve çerçevesinde paslanmaz alüminyum profiller bulunmaktadır. Bu dayanıklı camlar, paslanmaz alüminyum ve kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.
  • Isı yalıtımı sayesinde, iç ortamda ki ısı dengesini sağlayarak enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Ses yalıtımına sahip olan cam balkon sistemlerinde, dışarıdan gelebilecek gürültü ve sesler engellenmektedir.
  • Birbirinden farklı cam renk seçenekleri mevcuttur. Zevklerinize göre dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz.
  • Özel kilit sistemleri ile birlikte hırsızlık olaylarının önüne geçilmektedir ve çocuklarınız, evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşmasını sağlar.