cambalkon, cam balkon fiyatları

Cam Üstü Perde


Evlerin her odasında bulunan ve dış ortam ile bağlantı kurmamızı sağlayan pencereler, evler için oldukça önemli bir üründür. Odayı havalandırmak, sıcak havalarda biraz serinlemek, çay veya kahve içerken manzarayı izleyebildiğimiz pencerelerin önlerine, mahremiyetimizi korumak ve iç ortam da rahatlıkla dolaşabilmek için perdeler kullanılır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cam Üstü Perde

  Evlerin her odasında bulunan ve dış ortam ile bağlantı kurmamızı sağlayan pencereler, evler için oldukça önemli bir üründür. Odayı havalandırmak, sıcak havalarda biraz serinlemek, çay veya kahve içerken manzarayı izleyebildiğimiz pencerelerin önlerine, mahremiyetimizi korumak ve iç ortam da rahatlıkla dolaşabilmek için perdeler kullanılır. Bu perdelerin birbirinden farklı ve yüzlerce modeli bulunmaktadır. Ancak çoğu perde modeli pencerenin bulunduğu duvara veya tavana monte edilmektedir ve oldukça büyük alanlar kaplamaktadır. Perdeler ev dekorasyonu için oldukça önemli tekstil ürünlerinden birisidir. Mobilyalar ile uyumlu olması hem evinizi daha şık, hem de kullanıldığı odaları büyük veya küçük gösterebilir. Bu durumda klasik tül ve perdeler duvarları tamamen kapattığı için, hem evleri küçük gösteriyor hem de duvarları dilediğiniz gibi kullanmanızı engelliyor.

  Cam Üstü Perde

  Ancak cam üstü perde modellerini tercih etmeniz halinde, alandan tasarruf sağlayabilirsiniz ve duvarlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Cam üstü perde ile pencerelerinizi daha rahat kullanabilir ve perdelerinizi sürekli açıp kapatmak zorunda kalmazsınız.
  Cam üstü perde modelleri arasında ön plana çıkan ve diğer perde modellerine fikir olan Plise Perde Sistemidir.

  Plise Perde

  Plise perde cam üzerine veya pencere çerçevesine yapışkanlı veya vidalı monte edilen bir cam üstü perde modelidir. Polyester kumaş kullanılarak üretilen plise perdenin, içerisinden pileli ipler geçmektedir. Bu pileli ipler üzerinde aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket eden perdenin, kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Kontrolünü sağlayan pileli ip mekanizması sayesinde plise perde istenilen seviyelerde bırakılmaktadır. Plise perdenin alt ve üst kısımlarında alüminyum çıtalar bulunur. Bu alüminyum çıtalar tutacak görevi görerek perdenizi hareket ettirmenizi sağlar. Böylece tek bir el darbesi ile perdenizi açıp kapatabilirsiniz. Cam ve pencere üzerine monte edilen bu perde sistemi, pencere ile birlikte hareket etmektedir. Tül ve Karartma modeli olmak üzere iki farklı plise perde çeşidi vardır. İki farklı plise perde modelini aynı anda tek mekanizma üzerinde kullanmak için Gece ve Gündüz Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz.

  Cam Üstü Perde

  Plise Perde Avantajları

  • Cam üzerine monte edilebilen plise perde sistemi, alandan tasarruf sağlar. Böylece duvarlarınızı daha rahat kullanabilir, odanızı daha büyük gösterebilirsiniz.
  • Kir ve Toz tutmayan yapıdadır, temizleme ihtiyacına olağan dışı şartlarda gerek duyulmaz. Temizleme ihtiyacı doğar ise, perdenizi yerinden sökmeden nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • İstenilen seviyelerde bırakılabilen bu sistemde, güneş ışınlarının geliş yönüne göre perdenizin bir tarafını kapabilir, açık kalan kısımdan da rahatlıkla manzarayı izleyebilirsiniz.
  • Farklı renk seçenekleri ile zevklerinize göre perde rengi tercih edebilir veya mobilya ve duvarlarınıza göre renk seçeneklerini seçerek uyumlu bir görünüm sağlayabilirsiniz.
  • Sürekli olarak güneş alan bir cephe de kullanılsa dahi plise perde sisteminin ve alüminyum çıta renklerinde sararma ve solma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Kir ve Leke tutmayan perde kumaşı, kopmalara ve yırtılmalara dayanıklı pileli ipler, paslanmaz alüminyum çıtalar ve kaliteli malzemeler birleştirilerek üretilen plise perde sistemi, uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.