cambalkon, cam balkon fiyatları

Cama Monte Perde


Perdeler şüphesiz ki evlerimizde dekorasyon konusunda en önemli ürünlerinden birisidir. Birbirinden farklı çeşitte ve modelde perdeler bulunmaktadır. Bu perdeler genellikle pencere üzerinde ki tavanlara monte edilen korniş üzerine takılarak kullanılır ve oldukça büyük alanlar kaplarlar.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Cama Monte Perde

  Perdeler şüphesiz ki evlerimizde dekorasyon konusunda en önemli ürünlerinden birisidir. Birbirinden farklı çeşitte ve modelde perdeler bulunmaktadır. Bu perdeler genellikle pencere üzerinde ki tavanlara monte edilen korniş üzerine takılarak kullanılır ve oldukça büyük alanlar kaplarlar. Özellikle balkon kapatma sistemlerinde de bu perdeler kullanılmaktadır. Balkon kapatma sistemlerinin en çok tercih edilen modelleri, cam balkon sistemleridir. Bu perdeler ne yazık ki cam balkon sistemlerinden tam verim almanızı engeller. Nedeni ise oldukça basittir. Özellikle katlanır cam balkon sistemlerinde, balkonu havalandırmak için bir adet cam paneli açmak istediğinizde perdenizi bir kenara toplayıp açmanız gerekmektedir. Ancak bu durumda da mahremiyetinizi korumanız pek mümkün gözükmemektedir. Evlerimizde genellikle her odada bulunan pvc veya ahşap pencereler bulunmaktadır. Bu pencerelerin önlerine ev hanımları dekoratif ürünler kullanmak istese de büyük alanlar ve uzun perdeler engel olmaktadır. Bu durumlardan kurtulmak adına insanlar cama monte perde modellerini araştırmaya başlamaktadır.

  Cama Monte Perde

  Cama monte perde modelleri, hayatınızı kolaylaştırdığı gibi pencereler ile birlikte hareket etme kabiliyetine sahip olmalıdır. Cama monte perde modelleri ile evinizi daha geniş gösterebilir ve duvarlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cama monte perde için de en çok tercih edilen ve piyasaya ilk çıkan model ise Plise Perde Sistemidir. Plise perde sistemleri modern ve şık yapısı ile evlerinize farklı bir hava katmaktadır. Farklı ve basit kullanımı, modern görünümü ve avantajları ile plise perde sistemi pencereler ve camlı kapılar olmak üzere cam uygulaması olan her alanda kullanılabilmektedir.

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde; dekoratif görünümü, fonksiyonel kullanımı ile ön plana çıkan ve cama monte perde modellerinin öncüsü olan bir sistemdir. Pileli ipler sayesinde katlanarak yukarı, aşağı yönlere doğru hareket etmektedir ve istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Cam üzerine bantlı veya cam çerçevesine vidalı olarak iki farklı şekilde monte edilebilmektedir. Böylece cam ile birlikte hareket eder ve oldukça az alan kaplar. Polyester kumaşlardan üretilen perde içerisinden pileli ipler geçmektedir. Böylece perde ipler üzerinde hareket etme kabiliyetine sahiptir. Perdenizi açıp kapatmanıza yardımcı olan alt ve üst kısımlarda alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar tamamen paslanmaz özelliktedir ve istenilen renklerde üretilmektedir.

  Cama Monte Perde

  Plise Perde Avantajları

  • Kir, Toz ve Leke tutmayan yapıdadır. Böylece temizleme ihtiyacı duyulmamaktadır ancak temizlemek isterseniz perdenizi yerinden sökmeden, üzerinde nemli bir bez ile silebilirsiniz.
  • Plise perde sistemi istenilen seviyeler de bırakılabilmektedir.
  • Modern ve şık yapısı ile ön plana çıkan plise perde sisteminde, birbirinden farklı renk seçenekleri mevcuttur. Zevklerinize hitap eden veya mobilyalarınız ile uyumlu renkleri seçerek daha estetik bir alan tasarlayabilirsiniz.
  • Güneş ışınlarının içeriye girmesini engeller ve kumaşlar sürekli güneş ışığı görse bile sararma solma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Perde üzerine sıvı bir madde döküldüğünde diğer perde modellerinin aksine içine hapsetmez ve sıvıyı olduğu gibi aşağı akmasını sağlar.
  • Oldukça az alan kaplar ve cam üzerine monte edilir. Böylece pencere önlerini rahatlıkla kullanabilir, dilediğiniz eşyaları yerleştirebilirsiniz.Cama Monte Perde