cambalkon, cam balkon fiyatları

Cambalkon Sistemi Kısa Bilgiler


Günümüzde balkonlar; evinizin dış ortam ile bağlantı kurduğu mekanlardır. Dinlenmek, temiz bir hava almak, aileniz hoş bir vakit geçirmek, akşam yemeği veya kahvaltı yapmak için genellikle kullanılmaktadır. Özellikle çok sıcak yaz günlerinde adeta bir kurtarıcı görevi görmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Cambalkon Sistemi Kısa Bilgiler

  Günümüzde balkonlar; evinizin dış ortam ile bağlantı kurduğu mekanlardır. Dinlenmek, temiz bir hava almak, aileniz hoş bir vakit geçirmek, akşam yemeği veya kahvaltı yapmak için genellikle kullanılmaktadır. Özellikle çok sıcak yaz günlerinde adeta bir kurtarıcı görevi görmektedir. Ancak kış ve sonbahar aylarına gelindiğinde kullanılmaması en büyük dezavantajıdır balkonların. Kar, yağmur, dolu gibi doğal afetlerden dolayı temiz kalması imkansız hale gelmektedir. Bazı durumlarda evleri küçük olanlar için depo alanı olarak da kullanılabilir mekanlara dönüşse sizce de güzel olmaz mıydı? Sizlerde temiz ve her zaman kullanıma hazır olan Cambalkon uygulamasına geçerek, balkonlarınızı modern bir yaşam alanına dönüştün.

  Çeşitlilik

  Cambalkon sistemi estetik ve kullanışı olup, balkonunuzu evinizin bir odası gibi kullanmanıza olanak sağlar. Bu modern sistem ile artık kış günlerini bile balkonda geçirebilecek ve yağmurdan, kardan ve soğuk havalardan etkilenmeden konforlu tadını çıkarabilirsiniz. Balkonunuz yapısı ile ilgili aklınızı karıştıran herhangi bir durum varsa bizler, sizlerin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu sistemde birbirinden farklı bir çok çeşitlilik vardır. Genellikle katlanır ve sürme sistemler kullanılmaktadır. Balkonunuza monte edilen camlar temperli olup sağlam profiller ile desteklenmektedir. Kış aylarında balkonunuza çamaşır asabilecek, mobilya ve eşyalarla bir oturma köşesi oluşturabilirsiniz. Cambalkon uygulamasında cam ve profillerin birbirinden farklı bir çok çeşidi bulunmaktadır. Güvenilir işçilik ve kalitesi ile camlarınız darbelere veya olumsuz hava koşullarına dayanıklı olacaktır.

  Cambalkon Sistemi

  Uzun Ömürlü

  Cambalkon sistemi uzun ömürlüdür ancak bu uzun ömürlülük için malzemelerin kaliteli olması oldukça önemlidir. Ayrıca montajı yapan kişilerin işlerinde iyi olması önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılsa bile kötü işçilik sonucunda istediğiniz verimi alamayabilir, yağan yağmurlarda sular balkonunuza sızdığında artık çok geç olmuş olabilir. Camların temperli camlardan oluşması gerekmektedir. Temperli camlar kullanılmaz ise asla bir cambalkon sistemi olmaz. Uzun ömürlülük için camların temperli olması hayati bir ömür taşıyor. Yağan yağmur, dolu ya da şiddetli rüzgarlar sebebi ile camlarınız darbelere karşı dayanıklı olması buna bağlıdır. Kullanılan profillerin alüminyum paslanmaz çelikten oluşması gerekmektedir. Eğer malzemeler kaliteli olur ve işçilik güzel olursa cambalkon sisteminizi ömür boyu kullanabilirsiniz.

  Cambalkon Sistemi

  Kullanışlı

  Balkonunuza cambalkon yaptırmak istediğinizde mutlaka modern, estetik ve kullanışlı olmasını istersiniz. Son teknoloji ile gelişen cam balkon sistemini tercih etmeniz akıllıca bir seçim olacaktır. Katlanır cambalkon modeli kullanışı ve kolay temizlenebilir olması tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Katlanır cambalkon temizliği hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca katlanır cambalkon sisteminde cam panelleri bir köşeye toplayarak, yaz aylarında tamamen açık bir şekilde kullanabilirsiniz. Kendi zevklerinize göre cam renklerini de tercih edebilir ve profil renklerini istediğiniz renkte imalata aldırabilirsiniz. Son dönemlerde ahşap renkli profiller katlanır ve sürme cam balkon uygulamasında moda haline gelmiştir.

  Balkonunuzu cambalkon ile kapattığınızda camın kalitesi, kalınlığı ve yapısı düşünülmek zorundadır. Eğer dayanıklı ve darbelere karşı uzun süreli koruma istiyorsun cam konusuna dikkat etmelisiniz. Genellikle cam kalınlığı 8mm ve 10mm arasında olmaktadır. Ayrıca uzun ömürlü olması konusunda bahsettiğim gibi tamperli camlar olmalı ve düz rodajlı olması gerekir. cambalkone.com olarak şişe camın camlarını kullanmaktayız. Camlarımız kalitesinden emin olmanız için TSE damgalıdır.