cambalkon, cam balkon fiyatları

Cambalkone Yorumları

cam balkon yorum erkek

Sürecin başından sonuna kadar gayet ilgili bir firma Burak Bey olsun montaj ve satış sonrası destek ekipleri olsun her sorumuza içten bir şekilde yanıt verdiler. Temiz iş çıkarıp arkasında durmaları çok önemli. Teşekkür ediyorum hiç aklınız kalmadan balkonu teslim edebilirsiniz.

Melih Y.
cam balkon yorum erkek

Cambalkone yetkilisi Burak bey tam bir esnaf, tüm taleplerine olumlu cevap verdi, dürüst bir esnaf gibi zamanında ve temiz bir işçilik ile işi teslim etti, gönül rahatlığıyla onerecegim bir iş yaptılar, teşekkürler Burak bey.

Kemal Y.

cam balkon yorum erkek

Söz verdikleri zamanda, söz verdikleri şekilde siparişimi getirip kurdular. Yaptıkları işte temiz çalıştılar. Ölçü alma ve kurulum esnasında firma çalışanları ile olan diyaloglar ve ekibin yaklaşımı çok kibar, özverili , saygılı ve düzgündü. Süreç içerisindeki yaklaş

Emre K.
cam balkon yorum erkek

Kalite bir işcilikleri var. Söyledikleri tarih ve saatte geldiler. İşlem süreci boyunca devamlı arayıp bilgi verdiler. Ustaların eline sağlık. Herşey için çok teşekkür ederim. Uygun ve kaliteli bir hizmet.

Egemen İ.

cam balkon yorum erkek

Belirlenen zamanda işi teslim ettiler.Piyasa ortalamalarında fiyat verdiler.İyi fiyat verip iyi iş çıkardılar.Kendilerine teşekkür ederim.

Remzi Ç.
cam balkon yorum erkek

Burak beye teşekkür ederim. İlgili bir firma gelen ustalar da gayet başarılı.

Mehmet B.

cam balkon yorum erkek

Gerek ölçü almak için iş çıkış saatime göre ayarlamaları olsun, gerek işçilikleri olsun gerek malzeme kalitesi olsun çok memnun kaldık. Her daim karşımızda çözümcü bir muhattap bulduk. Fiyat olarak da çok uygun. Benzer başka işler olduğu takdirde mutlaka sizi tercih edeceğiz

Mehmet T.
cam balkon yorum erkek

Gerçekten kaliteli bir hizmet aldım. Ustalar zamanında gelip, işlerini verdikleri saatte bitirdiler. Teşekkürler.

Anil K.

cam balkon yorum erkek

Mükemmel esnaflar güzel kaliteli temiz işçilik ayrıca ustalarınada çok teşekkür ediyorum titiz güler yüzlü saygılı ve tecrübeli insanlar.

Uğur Barış S.