cambalkon, cam balkon fiyatları

Estetik Cam Balkon


Günümüzde yenilenen evler modern bir görünüme sahiptir. Evlerin dış ortam ile bağlantı kurduğu balkonlar, insanların özellikle sıcak havalarda en sık kullandığı alanların başında gelmektedir. Fakat bu sıcak ve güneşli havalar, yerlerini rüzgarlı, soğuk ve yağışlı havalara bırakması ile birlikte balkonlar oldukça az bir şekilde kullanılmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Estetik Cam Balkon

  Günümüzde yenilenen evler modern bir görünüme sahiptir. Evlerin dış ortam ile bağlantı kurduğu balkonlar, insanların özellikle sıcak havalarda en sık kullandığı alanların başında gelmektedir. Fakat bu sıcak ve güneşli havalar, yerlerini rüzgarlı, soğuk ve yağışlı havalara bırakması ile birlikte balkonlar oldukça az bir şekilde kullanılmaktadır. Yağışın artması ve rüzgarla birleşmesinden dolayı, balkonlar ıslanmaktadır. Rüzgar ile gelen toz, yaprak gibi dış etkenlerde ıslaklıkla birleştiğinde kirli bir balkonla karşı karşıya kalmanıza neden olmaktadır. Bu sebeple insanlar balkonlarını, estetik cam balkon sistemleri ile kapatmaktadır. Estetik cam balkon sistemleri şık bir yapıya sahip olmakla birlikte, bina yapısına zarar vermemektedir. Ayrıca bu estetik cam balkon sistemleri farklı renk seçenekleri sunarak, zevkleriniz ve bina rengine uygun olarak tasarlanabilmektedir. Bu sayede balkonlarınızı yılın 365 günü kullanabilir, mevsimsel değişikliklerden etkilenmenizin önüne geçer.

  Estetik Cam Balkon

  Cam Balkon Nedir?

  Cam balkon sistemleri yapısı itibarı ile tamamen cam ve alüminyum ağırlıklı malzemelerden oluşmaktadır. Estetik görünümünün yanında basit ve oldukça kullanışlı olan bu balkon kapatma sistemi, hayatınıza pozitif yönde etki etmektedir. Mevsimlerden kaynaklanan yağmur, kar, dolu, rüzgar gibi doğal afetlerin, balkonunuza girmesini engelleyerek 4 mevsim boyunca kullanışlı bir alan tasarlamanızı sağlar. Cam balkon sisteminde camlar birbirinden farklı yönlere hareket ederek, bir yönde katlanarak toplanmaktadır. Bu sayede yaz aylarının kavurucu sıcaklarında camlarınızı tamamen açarak, açık bir balkon keyfi yaşayabilir ve ferah bir alanda oturabilirsiniz. Soğuk ve yağışlı havalarda ise cam panelleri kapatarak, tamamen kapalı bir balkonda oturmanızı sağlar. Modern yapısı sayesinde ve tüm iklim şartlarına dayanıklı olmasından dolayı, evin ayrı bir odası olarak da kullanabilme imkanı verir.

  Ayrıca ayrı bir oda olarak kullanabilmeniz ve mahremiyetinizi korumanız için cam balkon perdesini tercih edebilirsiniz. Cam balkon perdesi cam üzerine monte edilerek, cam balkon camları ile birlikte hareket etmektedir. Pileli ipler üzerinde katlanır bir biçimde aşağı ve yukarı yönlere hareket eden bu perde, istenilen seviyelerde ayarlanabilir ve tamamen Kir, Toz tutmayan kumaş yapısına sahiptir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

  Estetik Cam Balkon

  Cam Balkon Özellikleri

  • Camların katlanarak aynı yönde toplanmasından dolayı, alandan tasarruf etme imkanı sağlar.
  • %99 oranında su sızdırmamaktadır. Cambalkone.com olarak cam balkon sisteminde damlalıklı profiller kullanmaktayız. Bu sayede içeriye damla damla giren su birikmeden dışarı çıkması sağlanır.
  • Camların tamamı temperli camlardan oluşmaktadır. Temperli camlar, diğer camlara göre kırılmalara ve darbelere 5 kat daha dayanıklıdır. Kırılma esnasında yüzlerce ufak parçalara bölünerek, çevreye ve insan sağlığına zarar vermez.
  • Boncuklu kilit sistemi sayesinde hırsızlık olaylarını engeller. Ayrıca kilit sisteminin içerisinde ekstra çocuk kilidi bulunmaktadır. Bu sayede çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.
  • Füme, Şeffaf, Bronz, Mavi ve Yeşil olmak üzere 5 farklı cam renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca sistemde kullanılan paslanmaz alüminyum kasa profilleri istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Yağmur, kar, dolu, rüzgar, polen, yaprak, toz, uçan ve yürüyen haşerelerin balkona girmesini engeller.

  Estetik Cam Balkon