cambalkon, cam balkon fiyatları

Füme (Siyah) Renkli Cam Balkon


Füme cam balkon yada diğer bir adı ile siyah cam balkonu, genellikle dışarıdan bakıldığı zaman iç ortamın görünmesinden dolayı rahatsız olan insanlar tercih etmektedir. Bu nedenle füme renkli camlar tercih sebebi ancak bu cam balkon renginin tercih edilme sebebi tek değildir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Füme (Siyah) Renkli Cam Balkon

  füme siya renkli cam balkon

  Füme (Siyah) Renk Cam Balkon

  Füme cam balkon yada diğer bir adı ile siyah cam balkonu, genellikle dışarıdan bakıldığı zaman iç ortamın görünmesinden dolayı rahatsız olan insanlar tercih etmektedir. Bu nedenle füme renkli camlar tercih sebebi ancak bu cam balkon renginin tercih edilme sebebi tek değildir. Güneşi belli bir sınıra kadar kıran füme renkli cam balkon iç ortamın daha serin bir havada olmasını sağlayabilir. Daha iyi bir yalıtım sağlayarak enerjiden tasarruf etmenize de yardımcı olmaktadır. Böylece hem bütçenize katkıda bulunur hem de içeride daha rahat oturmanıza yardımcı olur.

  Genellikle müşterilerimiz tarafından şeffaf renkli cam balkon ve füme renkli cam balkon arasında ki farklar sorulmaktadır. Bunları maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz;

  • Şeffaf renkli cam balkon da dışarıdan bakıldığında iç ortam gözükmektedir füme renkli cam balkon da siluet şeklinde gözükür.
  • Şeffaf renkte güneşi engellememektedir. Genellikle daha az güneş alan cephelerde kullanılmalıdır. Füme renk güneşi engelleyerek ortamı serin tutar. Genellikle daha çok güneş alan cephelerde kullanılır.
  • Şeffaf renkli cam balkon sisteminde, mahremiyet plise perde gibi ürünlerle sağlanır. Füme renkli balkon ise mahremiyeti sağlar ancak tam verim almak için plise perde sistemi tercih edilebilir.
  • Şeffaf renkte mekanlar daha aydınlık ve ferah olur. Füme renkte ise daha karanlık olur ancak bu durum ortamın kasvetli olmasına neden olmaz.
  • İki renkte de manzarayı engellemez. Dışarıyı rahatça görebilirsiniz.
  • Şeffaf renge göre füme renk daha estetik görüntü sağlar.

  Füme Renkli Cam BalkonFüme renkte temizlik nasıl olur? Çok kir gözükür mü? Gibi sorularla karşılaşabilirsiniz. Kir tutmayan cam yoktur. Kirden kasıt, el izi, parmak izi gibi durumlardır. Bu durumda camı temiz tutulması gerektiğini gösterir. Temizlik konusu diğer katlanır cam balkonlar gibidir ve hiçbir şekilde zor değildir. Camların katlanır olması sebebi ile temizlik konusu oldukça kolay yapılmaktadır.

  Cam Balkon Temizliği

  • Silmek istediğiniz cam paneli kapalı durumda içeriden siliniz.
  • İç tarafı silme işlemi bittikten sonra katlanır cam balkonunuzu içe doğru açınız.
  • Açtığınız cam panelin dışını siliniz.
  • Aynı işlemi her panel için uygulayınız.

  Cam Balkon Temizlerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Füme Renkli Cam Balkon

  • Öncelikle yüksek katlarda da otursanız, alçak katlarda da otursanız aşağıya doğru kesinlikle sarkmamalısınız. Kullandığınız merdiven, sandalye gibi ürünlerin ayaklarının kayması durumda aşağı düşebilir ve ölüm tehlikesi geçirebilirsiniz. Özellikle bu duruma dikkat etmelisiniz.
  • Temizlik esnasın da camlara, alüminyum profile ve kanatlardan destek alarak temizlik yapmayınız.
  • Yoğun kimyasallı temizlik maddelerini kullanmayınız. Yıllar geçtikçe cam renginize zarar verir.
  • Cam temizliği yaparken özellikle üst katlarda oturuyorsanız aşağıya dikkat ediniz. Yanlışlıkla elinizden düşen bir cisim aşağıdan geçen insanlara veya alt komşunuzun balkonuna zarar verebilir.