cambalkon, cam balkon fiyatları

GİYOTİN CAM BALKON (HAREKETLİ KÜPEŞTE)


Giyotin cam çözümü ile daha fazla kullanım alanı sunmasının yanı sıra, dış mekanlarınızı daha yaşanabilir ve estetik hale getiriyor. Standart cam balkon sistemleri dış mekan bütünlüğü bozar, bu bütünlüğü sağlamak için; Cambalkone, Giyotin Cam Sistemi ile göz alıcı, teknolojik ve şık çözümleri sizlere sunuyor.

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Giyotin Cam Sistemi

  Cambalkone , Giyotin cam çözümü ile daha fazla kullanım alanı sunmasının yanı sıra, dış mekanlarınızı daha yaşanabilir ve estetik  hale getiriyor. Standart  cam balkon sistemleri dış mekan bütünlüğü bozar, bu bütünlüğü sağlamak için; Cambalkone, Giyotin Cam Sistemi  ile göz alıcı, teknolojik  ve şık  çözümleri sizlere sunuyor.

  Sistem Somfy marka motor ile  cama bağlı zinciri döndürmesiyle çalışır. Hareketli küpeşte  anahtar düğme, uzaktan kumanda hatta tablet ,bilgisayar  ve akıllı telefonlarla kolayca kontrol edilebilir.
  Giyotin Cam Sistemi camla kaplama alanında ev ve işyerleriniz  için en iyi üründür. İstenilen yükseklikte durdurulabilen camlar mekan içerisindeki temiz hava seviyesini kontrol etmenize yardımcı olur.

  Giyotin Cam Avantajları Nelerdir?

  Camların geniş açılımı gün ışığının içeri girmesine olanak vererek doğal aydınlanma ile enerji tasarrufu da sağlar.
  Motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde sistemin çalışması sırasında oluşan ses yalıtımı sağlar.
  İsteğe bağlı olarak içten camı temizlemek için yüksek katlı bina uygulamaları için içe açılım sunuyoruz.
  Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri kullanıcıların görüş alanı bozmaz ve dış ortam ile mükemmel bir bütünlük sağlar.