cambalkon, cam balkon fiyatları

Isıcamlı Balkon Sistemi 10 Neden


Camların katlanır bir biçimde sağ veya sol yönde toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan doğal afetlere en iyi cevap verebilen bir cam sistemidir. Isıcamlı balkon sistemi evinizde modern ve estetik bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Isıcamlı Balkon Sistemi İçin 10 Neden

  Camların katlanır bir biçimde sağ veya sol yönde toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan doğal afetlere en iyi cevap verebilen bir cam sistemidir. Isıcamlı balkon sistemi evinizde modern ve estetik bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Kış aylarında soğuk havadan etkilenmeden tamamen kapalı bir alanda oturabilir, yaz aylarının sıcak günlerinde balkonu tamamen açık bırakarak güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Isıcamlı balkon sistemi, normal cam balkon sistemlerinden daha iyi ısı yalıtımına sahip bir sistemdir.

  Isıcamlı balkon sistemi

   

  Dört Mevsim Kullanılabilirlik

  Isıcamlı balkon sistemi sadece soğuk havalarda değil, yılın her mevsiminde rahatça kullanılabilmektedir. Cam panelleri soğuk havalarda tamamen kapatarak, kapalı bir balkon olarak kullanabilirsiniz. Sıcak havalarda ise camları tamamen açarak, açık bir balkon olarak da kullanabilirsiniz. Böylece hem soğuk havalarda yağmurun yağışını izleyerek balkonunuzda çay, kahve içebilir, sıcak havalarda güneşin tadını çıkartabilirsiniz.

  Maksimum Isı Yalıtımı

  Isıcamlı balkon sistemi, diğer cam balkon modellerine göre 5 kat daha fazla ısı yalıtımı sağlamaktadır. Yaz aylarında daha serin bir alan, kış aylarında daha sıcak bir alanda oturabilirsiniz. Bu sistemde kullanılan camlar, alüminyum profiller, fitiller, tekerlekler kısaca kullanılan her malzeme üst düzeyde ısı yalıtımına sahiptir.

  Doğal Afetlere Karşı Dayanıklı

  Mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan yağmur, dolu, kar, fırtına gibi doğal afetlerin balkonunuza girmesine izin vermez. Ayrıca toz, polen, uçan ve yürüyen haşerelerin balkonunuzu kirletmesini engeller.

  Isıcamlı balkon sistemi

   

  Fonksiyonel

  Düz, oval, açılı balkonlar için rahatça kullanılabilir. Balkonunuzun yapısına ve açısına göre tasarlanan bu sistemde, cam paneller rahatça hareket ettirilir ve direk olmadan açık hale getirebilirsiniz. Böylelikle manzara kaybı yaşamadan, özgürce dış ortamı izleyebilirsiniz.

  Özel Kilit Sistemi

  Şık tasarımı ve basit kullanımı ile birlikte cam panelleri açmanızı kolaylaştıran zincirli kilitler kullanılmaktadır. Sadece içeriden kilitlenen bu sistemde hırsızlık olaylarına karşı da önlem almış olursunuz. Ayrıca çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için de güvenli bir ortam sağlar. Sert esen rüzgarlarda bile dayanıklıdır ve camlarda titreme sorunu yoktur.

  Renk Seçenekleri

  Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Yapıya ve zevklerinize göre dilediğiniz rengi seçebilir ve mobilyalarınız ile uyumlu bir alan tasarlayabilirsiniz. Ayrıca alüminyum profiller ve alüminyum fitiller istenilen renklerde üretilebilmektedir.

  Güvenli

  Özel kilit sistemi dışında bu sistemde kullanılan camların tamamı Temperli (Güvenlikli) camlardan oluşmaktadır. Temperli cam, normal camlara göre darbelere kaşı 5 kat daha dayanıklıdır. Kırılması oldukça zor olan bu camlar, bilinçli bir şekilde sert ve metal cisimlerle vurulduğunda kırılmaktadır. Kırıldığı anlarda ise çok ufak yüzlerce parçalara ayrılara size ve çevreye zarar vermez.

  Isıcamlı balkon sistemi

   

  Tasarruf

  Estetik ve ince yapısı ile kullanıldığı mekanlarda çok az bir alan kaplamaktadır. Böylece alandan tasarruf ederek, iç mekana dilediğiniz mobilya ve eşyaları yerleştirebilirsiniz. Ayrıca ısı yalıtımlı olduğundan dolayı, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Dışarıdan gelen istenmeyen ses ve gürültülerin, sizleri rahatsız etmesini engeller.

  Uzun Ömürlü

  Kullanılan malzemelerin paslanmaz ve kaliteli olması, camların darbelere karşı dayanıklı olması, özel kilit sistemi ile birlikte oldukça modern olan bu sistem çok uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz.

  Plise Perde

  Isıcamlı balkon sisteminde, maksimum derece de ısı yalıtımı sağlayabilir ve mahremiyetinizi koruyabilirsiniz. Plise perde sistemi ile birlikte dışarıdan bakıldığında iç ortam kesinlikle gözükmemektedir ve perdeler katlanır bir şekilde yukarı ve aşağı yönlere doğru hareket etmektedir. Plise perde sistemi, cam panellere monte edilerek, cam paneller ile birlikte hareket etmektedir. Plise perde sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

  Isıcamlı balkon sistemi