cambalkon, cam balkon fiyatları

Isıcamlı Cam Balkon Temizliği


Isıcamlı cam balkon steminde özellikle kış aylarında yağan yağmur sonrası, toz ve benzeri ufak pislikler camların dış kısmına yapışmaktadır. Buda zamanla camların toz içinde kalması ve çirkin bir görüntü ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Öncelikle Isıcamlı cam balkon temizliği için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Isıcamlı Cam Balkon Temizliği

  Isıcamlı cam balkon temizliğiIsıcamlı cam balkon steminde özellikle kış aylarında yağan yağmur sonrası, toz ve benzeri ufak pislikler camların dış kısmına yapışmaktadır. Buda zamanla camların toz içinde kalması ve çirkin bir görüntü ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Öncelikle Isıcamlı cam balkon temizliği için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Isıcamlı cam balkon temizliği yapmadan önce, cam panellerin toplandığı yönde eşyaların olmaması gerekmektedir ki daha rahat bir temizlik alanı oluşabilsin. Merdiven, sehpa, sandalye gibi eşyaların üzerine çıkmadan önce, bu malzemelerin ayaklarının sabit olmasına ve kaymamasına dikkat etmelisin. Aksi takdirde herhangi bir kaza da düşme riski ile karşılaşabilirsiniz. Isıcamlı cam balkon temizliği oldukça basittir.

  • Isıcamlı cam balkon temizliği için öncelikle camların iç kısmından başlamalısınız. Islak bir bez ile ilk cam panelin iç kısmını siliniz.
  • Sildiğiniz cam paneli kuru bir bez ile kurulayınız. Ancak yün bırakan bez olmamasına dikkat ediniz.
  • Çok sert bir şekilde bastırmadan diğer cam panelleri de silerek, kurulayınız.
  • Tüm cam panellerin iç kısımlarına bu işlemi yaptıktan sonra, cam panelleri açarak dış kısmınına geçiniz.
  • Cam panellerin dış kısmına da aynı işlemi uygulayınız.
  • Tüm cam panellerin temizleme işlemi bittikten sonra, ısıcamlı cam balkonunuzu rahatça kullanabilirsiniz.

  Günümüz şehir hayatının yorucu ve stresli olduğu bariz ortadadır.  İnsanlar evlerine işten veya dışarıdan geldikten sonra dinlenmek için rahat bir ortam ararlar. Özellikle balkonda oturmayı seven insanlar, huzur dolu bir gün geçirerek, yorgunluğu üzerlerinden atarlar. Balkonlarında manzarayı izlerken kahvesini yudumlamak oldukça harika bir duygudur. Ancak sadece ilk bahar ve yaz aylarında balkonlarını kullanabilirler. Son bahar ve kış ayları geldiğinde ise bu durum tamamen eziyete dönüşmektedir. Yağan yağmur, kar gibi doğal afetlerden dolayı balkonlar kullanılamaz hale gelir. Hal böyle olunca yenilik yapmak ve yağmurlu havalarda rahatça balkonunda oturmak isteyenler ısıcamlı cam balkon sistemini tercih etmektedir. Diğer cam balkon modellerine göre daha iyi bir tercih olmaktadır. Isıcamlı cam balkon temizliği diğer balkon modellerine göre daha basit ve tehlike riski azdır. Sizde  Isıcamlı cam balkon sistemi ile balkonunuzu kapatarak, evinizin bir odası gibi kullanabilirsiniz.

  Isıcamlı Cam Balkon Nedir?

  Öncelikle ısıcamlı camlı cam balkon hakkında kısaca bilgi verilmesi gerekirse şöyle tanımlayabilir; Isı yalıtımı maksimum seviyede olan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemidir. Camlar katlanarak kolay bir şekilde sağa veya sola hareket etmektedir. Isı yalıtımlı alüminyum profiller ile çerçevesi oluşmaktadır. Isı yalıtımı özelliği bulunan camlar ayrıca temperleme işleminden de geçmiştir. Temperli camlar normal camlara göre darbelere karşı 5 kat daha dayanıklı ve güvenlidir.

  Isıcamlı Cam Balkon Avantajları

  • Isıcamlı cam balkon temizliğiDört mevsim rahatça kullanılabilirlik.
  • Kar, yağmur, dolu gibi mevsimlerden kaynaklı doğal afetlerden sizleri korur.
  • Toz, yaprak, polen gibi dışarıdan gelebilecek herhangi bir maddeyi balkonunuzdan uzak tutar.
  • Temperli camlardan oluşan ısıcamlı cam balkonlar darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır.
  • Kullanılan malzemeler %100 ısı yalıtımlı, paslanmaz ve uzun süre kullanılabilir.
  • Maksimum seviyede ısı yalıtımı sağlar. Böylece kış aylarında rahatça balkonunuzda oturabilirsiniz.
  • Özel kilit sistemi sayesinde hırsızlık olaylarına karşı dayanıklıdır.
  • Dışarıdan gelebilecek istenmeyen sesler ve gürültünün içeriye girmesine Ses Yalıtımı sayesinde engeller.
  • Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşturur.

  Isıcamlı Cam Balkon Sağlığa Etkisi Var Mıdır?

  Isıcamlı cam balkonların cam aralarından asal gazlar kullanılmaktadır, bu gazlar kullanılmıyorsa ısıcam özelliği yoktur. Bu asal gazların kesinlikle sağlığa zararı veya bir etkisi yoktur. Gazlar camları arasına sıkıştırıldığından dış ortam ile herhangi bir teması yoktur. Temper özelliği olan camların kırılması oldukça zordur. Kırılması durumunda gazlar hava ile birleşerek doğaya salınmaktadır.

  Isıcamlı Cam Balkonlarda Cam Kalınlığı Nedir?

  Belirli bir cam kalınlığı yoktur. Cambalkone olarak bizler 4-12-4 mm ısıcamlı cam kullanmaktayız. Böylelikle herhangi bir ısı kaybı ortaya çıkmamaktadır. Ayrıca ısı yalıtımı yüksek olan malzemeler kullanarak sizlerin maksimum verim almasını sağlamaktayız.