cambalkon, cam balkon fiyatları

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon


Ülkemizde sıcak havalar yerlerini yavaş yavaş soğuk havalara bırakmaya başlamıştır. Bu soğuk havalarda beraberinde yağmur ve sert esen rüzgarları getirmektedir. Sıcak havalarda balkonlarında keyifle oturan insanlar, bu soğuk havalar neden ile bu keyiflerinden ne yazık ki mahrum kalıyor.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

  Ülkemizde sıcak havalar yerlerini yavaş yavaş soğuk havalara bırakmaya başlamıştır. Bu soğuk havalarda beraberinde yağmur ve sert esen rüzgarları getirmektedir. Sıcak havalarda balkonlarında keyifle oturan insanlar, bu soğuk havalar neden ile bu keyiflerinden ne yazık ki mahrum kalıyor. Sert esen rüzgarlar, yağmurlar ile birleştiğinde açık olan balkonlarımız ne yazık ki kullanılamaz hale geliyor. Balkonlar evlerimizin dış ortam ile bağlantı kurduğu en önemli alanlardır. Bu alanları yılın her mevsimi kullanmak için ısıcamlı katlanır cam balkon sistemini tercih edebilirsiniz. Isıcamlı katlanır cam balkon sistemi ile balkonlarınızı kapatarak, iklim şartlarından dolayı oluşan doğal afetlerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

  Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

  Isıcamlı katlanır cam balkon sistemi, tamamen ısı yalıtımlı malzemelerden oluşmaktadır. Böylece çok soğuk havalarda bile maksimum derece ısı yalıtımı sağlayarak, iç ortamda ki ısıyı korur ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar. Isıcamlı katlanır cam balkon sisteminde, camların tamamı temperli camlardan oluşmaktadır. Bu camlar diğer cam çeşitlerine göre darbelere karşı 5 kat dayanıklıdır. Bilinçli ve metal bir madde ile vurulduğu anlarda kırılabilen bu camlar, kırılma esnasında yüzlerce ufak parçaya ayrılarak çevreye ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Alüminyum cam balkon fitili kullanılan ısıcamlı katlanır cam balkon sisteminde, rüzgarların ve suyun iç ortama girmesi engellenir. Camlar katlanır bir biçimde sağ ve sol yönlere doğru hareket eder ve katlanarak toplanır. Böylece soğuk havalarda kapalı bir balkonda, sıcak havalar da ise camları tamamen açarak açık bir balkon da oturmanızı sağlar.

  Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

  Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Avantajları

  • Maksimum derece ısı yalıtımı ile iç ortam daha sıcak bir hal alır. Böylelikle enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.
  • Yağmur, kar, dolu, rüzgar, toz, yaprak, polen, uçan ve yürüyen haşerelerin balkonunuza girmesini engeller.
  • Yılın 4 mevsimi boyunca kullanılabilmektedir.
  • Çift camlı olan ısıcamlı katlanır cam balkon sisteminde, dışarıdan gelebilecek gürültü ve sesler %80 oranında engellemektedir.
  • Farklı cam renk seçenekleri, fitil renkleri, alüminyum profil renkleri mevcuttur.
  • Özel kilitleme sistemi ile içeriden kilitlenip açılabilir. Hem çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan, hem de hırsızlık olaylarının oluşma riskini engeller.
  • Kullanılan her malzeme ısı yalıtımlı olup, paslanmaz özelliktedir.