cambalkon, cam balkon fiyatları

Kapı Sinekliği


Yaz aylarının geldiği zamanlarda en çok sıkıntıyı yaşatan kesinlikle farklı haşereler ve sinek türleridir. Sivrisinekler sürekli olarak evin içinde dolaşıp, insanları ısırması ve bununla birlikte gelen kaşıntı adeta insanları çileden çıkartmaktadır.
devami…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Plise Sineklik Fiyatını Hesaplayalım

  Plise (Pileli) sineklik yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun plise sineklik fiyatını verelim.

  Kapı Sinekliği

  Kapı Sineklik SistemleriYaz aylarının geldiği zamanlarda en çok sıkıntıyı yaşatan kesinlikle farklı haşereler ve sinek türleridir. Sivrisinekler sürekli olarak evin içinde dolaşıp, insanları ısırması ve bununla birlikte gelen kaşıntı adeta insanları çileden çıkartmaktadır. Gece uykusundan uyanan çoğu insan sivrisinekler yüzünden rahatça uyuyamamaktadır veya akşam saatlerinde evinde televizyon izlerken aniden televizyona konan sinekler yüzünden, rahatça televizyon izleyememektedir. İşte bu gibi durumları önlemek ve aynı zamanda herhangi bir kimyasal madde kullanmadan, doğal yollarla haşereler ve sinek türlerinden kurtulmak adına kapı sinekliği modelleri hayatımızda önemli bir yere sahiptir diyebiliriz.

  Bu konuda birçok çeşit ve model yapısı altında birbirinden farklı özellikleri olan kapı sinekliği çeşidi bulunmaktadır. Bunlar içersinde plise sineklik sistemi, stor sineklik sistemi ve menteşeli sineklik modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller haricinde pencere ve kapılara vidalanan sabit sineklik tülü gibi sineklikler de bulunmaktadır. Ancak bu türde ki sineklikler çok dayanıksız ve kalitesiz olmaktadır. Cambalkone.com olarak bizim önerimiz bu tür sineklik modellerinden uzak durmanız ve plise sineklik sistemini tercih etmeniz.

  Neden Plise Sineklik Sistemi

  Kapı sinekliği olarak plise sineklik sistemi sizler için oldukça uygun bir sistemdir. Plise sineklik şık ve ince yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle balkon kapıları, oda kapıları ve pencerelerde kullanılmaktadır. Çalışma mekanizması oldukça basit bir şekilde olan plise sineklik sistemi, hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Sineklik tülü içinde bulunan pileli ipler sayesinde sağa ve sola doğru hareket etme kabileyitine sahiptir. İçerisinde ki pileli ipler sayesinde sinekliğinizi istediğiniz seviyede bırakabilme imkanı ile diğer kapı sinekliği modellerinin önüne geçmektedir. Kapalı konumda iken adeta kapınız ile uyum içerisine girerek varlığını hissettirmemektedir. Böylece balkonunuza veya odanıza giriş çıkışlarınızda, çerçevesine takılma gibi bir sorun ortadan kalkmaktadır. Paslanmaz alüminyum profil kullanarak çerçevesi oluşturulan plise sineklik sistemi oldukça uzun ömürlüdür.

  Kapı Sinekliği SistemleriPlise sineklik sistemi kendi içerisinde 3 farklı çeşide ayrılmaktadır. Ancak bunlar sadece çalışma prensibi ile alakalıdır. Bunlar;

  • Duble Plise Sineklik:Çift kapılı olan alanlara kullanılmaktadır. Kapının bir tarafında bir adet, diğer tarafında da bir adet plise sineklik bulunmaktadır. İki sineklik sistemi de kapatıldığında ortada buluşarak, mıknatıs yardımı ile birbirine bağlanmaktadır. Böylece bütünmüş gibi bir görüntü oluşur ve oldukça şık durmaktadır.
  • Dikey Plise Sineklik:Yukarıdan aşağı doğru hareket etme mekanizmasına sahiptir. Genellikle pencerelerde kullanılmaktadır.
  • Yatay Plise Sineklik:Normal plise sineklik olarak adlandırılmaktadır. Sağa ve sola doğru hareket etmektedir.

  Plise Sineklik Avantajları

  • Uzun ömürlü olmakla birlikte yapımında kullanılan sineklik tülü %100 yerli kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaş tülünün en önemli özelliği yırtılmalara ve kopmalara karşı oldukça dayanıklı olmasıdır.
  • Çerçeve kısmında paslanmaz alüminyum profiller kullanılmaktadır. Böylece kullanım ömrü uzadığı gibi kaliteli bir malzeme ile modern görünüme kavuşmaktadır. Ayrıca bu paslanmaz alüminyum profiller istenilen renklerde üretilmektedir.
  • Pencere, balkon kapıları ve oda kapılarında kullanılabilmektedir.
  • Tül istenildiği seviyede bırakılabilmektedir.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve sararma solma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Şık ve modern yapıdadır. Her alanda kullanılabilmektedir.

  Plise Sineklik hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
  Plise Perde hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
  Cam Balkon hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.