cambalkon, cam balkon fiyatları

Katlanır Cam Perdesi


Katlanır cam balkon sahibi olanlar veya pencerelerini daha aktif ve rahat bir şekilde kullanan insanlar eski tip perdelerden şikayet etmektedirler. Özellikle tül ve güneşlik gibi uzun ve geniş alan kaplayan perde modelleri yavaş yavaş yerlerini yeni tip perde modellerine bırakmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon perdesi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Katlanır Cam Perdesi

  Katlanır cam balkon sahibi olanlar veya pencerelerini daha aktif ve rahat bir şekilde kullanan insanlar eski tip perdelerden şikayet etmektedirler. Özellikle tül ve güneşlik gibi uzun ve geniş alan kaplayan perde modelleri yavaş yavaş yerlerini yeni tip perde modellerine bırakmaktadır. Katlanır cam perdesi adı altında toplanan çoğu perde aslında istenileni yansıtmamaktadır. Bu perde türleri genellikle Stor ve Zebra perde modelleridir. Ancak bu katlanır perde modellerinin birbirinden farklı kullanım zorlukları vardır. Bu kullanım zorluklarından bahsetmek gerekirse kısaca özetleyelim. Bu tür katlanır cam perdesi temizlikleri oldukça zahmetli ve zordur. Özellikle açık renkli stor ve zebra perde modelleri temizlik ister. Temizlemek için perdeleri yerlerinden çıkartmak, sonrasında yıkamak ve geri monte etmek neredeyse insanın yarım gününü almaktadır ve bu tür perdelerin temizliği makinede değil elde olmaktadır. Ancak bu tür katlanır cam perdesi modellerinden kurtulabilirsiniz. İnsanların hayatlarını kolaylaştıran Plise Perde Sistemi ile tanışın.

  Katlanır Cam Perdesi

  Plise Perde Sistemi Nedir?

  Katlanır cam perdesi deyince aklınıza ilk gelen perdelerden tamamen farklı olan plise perde sistemini hareket ettirmek için ip ve benzeri bir mekanizmayı çekmenize gerek yoktur. Tek bir el hareketi ile perdenizi yukarı ve aşağı yönlerde açıp kapayabilirsiniz. Kısacası kontrolü sağlayan pileli ipler sayesinde perde yukarı ve aşağı hareket etme kabiliyetine sahiptir. Cam uygulaması olan her alanda kullanılan bu sistem daha çok cam balkon sistemlerinde, kış bahçelerinde, mutfak pencereleri ve oda pencerelerin de kullanılmaktadır.

  Katlanır Cam Perdesi

  Nasıl Monte Edilir?

  Plise perde sisteminin iki farklı şekilde montajı yapılabilmektedir. Birincisi ve önerilen montaj şekli vidalı montajdır. Montajının yapılacağı camın çerçevesine 4 adet soket vidalanarak montaj edilmektedir. İkinci montaj şekli ise bantlı montajdır. Cam üzerine çift taraflı yapışkan bantlar ile alüminyum çıta tutturularak monte edilmektedir. Ancak bu montaj şekli genellikle önerilmemektedir. Çünkü bir zaman sonra bantlar yapışkan özelliğini kaybederek, monte edilen yerlerden çıkabilmektedir. Cambalkone.com olarak bizler vidalı montajı yaptığımız gibi vidalama işleminden önce soketlere çift taraflı bantta atarak daha sağlam bir şekilde montajlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

  Katlanır Cam Perdesi

  Plise Perde Avantajları

  • Perdeler pileli ipler yardımı ile istenilen seviyede bırakılabilmektedir. Örneğin manzaranızı izlemek istiyorsunuz ancak gözünüze güneş ışınları temas ediyor. Perdenizi camınızın üst kısmı kapanacak şekilde yukarı kaldırarak, aşağı kısmı açık bırakarak manzaranızın keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Kir ve toz tutmayan kumaşı ile perde temizleme derdine son! Eğer rahatsız olup perdenizi temizlemek isterseniz bile nemli bir bez ile perdenizi hiç yerinden sökmeden silerek temizleyebilirsiniz. Yıkama talimatları için tıklayınız.
  • Şık ve modern yapıya sahiptir. Böylece evlerinizin veya balkonlarınızın zarif görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Zevkinize uygun olarak istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Renk seçenekleri için tıklayınız.
  • Uzun ömürlü olan Plise Perde Sisteminde kullanılan çıta paslanmaz alüminyum profillerden oluşmaktadır. Bu çıtalar istenilen renklerde imalatı yapılabilir.
  • Yırtılmalara karşı dayanıklıdır. El ile çok zor bir şekilde yırtılabilir fakat bıçak, makas vb. keskin malzemeler ile her perde gibi plise perde sistemi de yırtılabilir.
  • Kapalı konumda iken veya açık konumda iken az yer kaplamaktadır. Camınız ile aynı boyda olup eni 2-5 cm arasındadır.

  Katlanır Cam Perdesi