cambalkon, cam balkon fiyatları

Katlanır Perde


Perdeler sadece kullanıldığı alanlarda mahremiyeti koruyan dekoratif ürün değildir. Bir odanın görünümünde son derece etkili olan perdeler, oda içerisinde ki mobilyalar ile uyumlu olduğunda harika bir görünüm kazanmaktadır. Perdeler mahremiyeti korumak, yılın sıcak havalarında güneşin içeriyi adeta ateş gibi yakmasına engel olmak, rahatlıkla dış ortamı izlemek, soğuk havalar da iç ortamın ısı dengesini sağlamak gibi bir çok ihtiyaçlardan dolayı üretilmiştir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Katlanır Perde

  Perdeler sadece kullanıldığı alanlarda mahremiyeti koruyan dekoratif ürün değildir. Bir odanın görünümünde son derece etkili olan perdeler, oda içerisinde ki mobilyalar ile uyumlu olduğunda harika bir görünüm kazanmaktadır. Perdeler mahremiyeti korumak, yılın sıcak havalarında güneşin içeriyi adeta ateş gibi yakmasına engel olmak, rahatlıkla dış ortamı izlemek, soğuk havalar da iç ortamın ısı dengesini sağlamak gibi bir çok ihtiyaçlardan dolayı üretilmiştir. Bu ihtiyaçlarımızı sorunsuz şekilde karşılamasının yanında, gelişen ve gelişmekte olan tasarım teknolojisi ve modern unsurlarda göz önüne alındığında bir çok perde modeli mevcuttur. Perdeler arasında seçim yapmak için perde türü, deseni ve avantajları göz önüne alınmalıdır.

  Katlanır Perde

  Genellikle misafirleri ağırladığınız ve sıklıkla kullandığınız oturma odaları gibi sıklıkla kullanılan yaşam alanlarında perdeler oldukça geniş alanlar kaplamaktadır. Bu nedenle mobilyalar, dekorasyon ürünleri yerleştirmek konusunda bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilmekteyiz. Ancak katlanır perde ile birlikte, odaları daha özgürce dekore edebilir ve duvarlar rahat bir şekilde kullanılabilir. Katlanır perde çok geniş alanlar kaplamadığı gibi, pencere üzerine monte edilebilirliği ile oldukça az alanlar kaplar. Duvarlarınıza fotoğraf, tablo, saat gibi dekoratif ürünleri rahatlıkla asabilir, geniş pencere önlerine çeşitli dekor ürünleri yerleştirebilirsiniz. Plise Perde Sistemi, katlanır perde modellerinin öncüsü olan perde türüdür. Kendine özgü avantajları ile ön plana çıkan plise perde sistemi, farklı çalışma prensibi ile diğer katlanır perde çeşitlerinin çok üzerinde bir perde modelidir.

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sistemi genellikle cam balkon sistemi, pencere ve kapılar, kış bahçesi sistemi, PVC balkon gibi alanlarda kullanılan bir sistemdir. Katlanır perde uygulamasının öncülerinden olan plise perde sistemi, pileli ipler üzerinde hareket etmektedir. Polyester kumaş kullanılarak üretilen bu perdenin, içerisinden pileli ipler geçmektedir. Bu pileli ipler aşınmalara karşı oldukça dayanıklı yapıdadır ve perde bu ip üzerinde aşağı yukarı yönlere doğru hareket etmektedir. Paslanmaz alüminyum çıtalar perdenin alt ve üst kısımlarında tutacak görevi görmektedir ve istenilen renklerde üretilebilmektedir. Plise perde sistemi cam üzerine bantlı ve pencere çerçevesine vidalı olmak üzere iki farklı şekilde monte edilmektedir. Böylece cam paneller ile birlikte hareket etmektedir.

  Katlanır Perde

  Plise Perde Özellikleri

  • Kir ve leke tutmayan kumaş yapısına sahiptir.
  • Katlanarak aşağı ve yukarı doğru pileli ipler üzerinde hareket etmektedir.
  • Plise perde istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir, böylelikle kullanıcılarına farklı bir kullanım sağlamaktadır.
  • Kir ve leke tutmayan yapısına karşı temizliği oldukça kolaydır. Temizleme ihtiyacı duyduğunuz da perdeyi yerinden sökmeden bir ıslak veya nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • Birbirinden farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir.
  • Isı yalıtımlı olan plise perde sistemi, iç ortamda ki ısının düşmesine izin vermez ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Güneş ve UV ışınlarına karşı dayanıklı yapıdadır. Perde ve alüminyum renklerinde sararıp, solma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Polyester kumaş, aşınmalara karşı pileli ipler, paslanmaz alüminyum çıtalar ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan plise perde sistemi uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir.