cambalkon, cam balkon fiyatları

Kir Tutmayan Perde


Günlük yaşantımızda evlerimizde en önemli dekorasyon ürünlerinden birisi şüphesiz ki perdelerdir. Perde seçimi yaparken mobilyalar, duvar renkleri gibi unsurları göz önünde bulundurmak gereklidir. Duvarlar ile uyumlu renklerde olan perdeler evlerinizi daha zarif gösterebilir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Kir Tutmayan Perde

  Günlük yaşantımızda evlerimizde en önemli dekorasyon ürünlerinden birisi şüphesiz ki perdelerdir. Perde seçimi yaparken mobilyalar, duvar renkleri gibi unsurları göz önünde bulundurmak gereklidir. Duvarlar ile uyumlu renklerde olan perdeler evlerinizi daha zarif gösterebilir. Aynı zamanda mobilyalar ile de uyumlu halde ise mekanda bir bütünlük sağlanabilir. Perde modelleri ve tasarımları günümüzde eskiye göre daha fazla seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekleri iyi değerlendirip, ihtiyacınız olan perde modeline karar verebilirsiniz. Özellikle dışarıdan bakıldığı zamanlarda evin içinin gözükme durumu yani mahremiyet en hassas konudur. Perdeler evin mahremiyetini sağlayan ürün diyebiliriz. Dış ortam ile iç ortamı birbirine bağlayan bu ürünlerin temizliği oldukça önemlidir. Perdeler ev hanımlarının temizliğine en çok dikkat ettiği dekorasyon ürünlerinden birisidir. Kir tutmayan perde yoktur diye bilinmektedir. Ancak teknolojinin gelişmesi ile kir tutmayan perde modelleri de gelişmektedir. Kir tutmayan perde modellerine en önemli örnek plise perde sistemidir. Kir tutmayan perde olarak ev hanımlarının kurtarıcı olan bu perde türünün birbirinden farklı avantajları vardır.

  Kir tutmayan perde

  Plise Perde Nedir?

  Plise perde sistemi ile evinize modern bir görünüm kazandırarak, hayatınızı da kolaylaştırabilirsiniz. Zarif ve şık yapısı ile kullanıldığı alanlarda ön plana çıkan plise perde sistemi, pileli ipler aracılığı ile yukarı ve aşağı hareket etme kabiliyetine sahiptir. İsteğe göre sağa ve sola hareket etmesi için de üretilebilir. Perde istenilen seviyelerde, durdurulabilir ve böylece bir yandan manzara izleyebilir, bir diğer yandan da güneş ışınlarının gözünüze temas etmemesini sağlayabilirsiniz. Polyester kumaşlardan üretilen plise perde, kumaşın tüm özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Alt ve üst kısımlarında perdenizi açıp kapatma görevini gören, ince ve hafif yapılı paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Polyester kumaş ile birleştiğinden mükemmel bir uyum ve görünüm sağlamaktadırlar. Perde içerisinde kopmalara karşı pileli ipler geçmektedir. Plise perde bu ipler üzerinde hareket etmektedir.

  Kir tutmayan perde

  Plise Perde Avantajları Nelerdir?

  • Kir tutmayan perde olarak da anılan plise perde sisteminde, kumaş üzerinde toz, kir ve leke kalmamaktadır. Fakat yine de temizlemek isteyen kullanıcılar perdeyi nemli bir bez ile de yerinden sökmeden temizleyebilir. Yerinden çıkartıp temizlemek için Plise Perde Yıkama Talimatlarına göz atabilirsiniz.
  • Yerli polyester kumaşlardan imalatı yapılmaktadır. Kaliteli renk seçenekleri ile de zevkinize göre perde renk seçimi yapabilirisiniz.
  • Zikzak şeklinde olan perde katlanır biçimde kapanmaktadır. Kapandığında çok ufak bir alan kaplayarak alandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Sürekli olarak güneş ışınlarına maruz kalsa bile renklerde sararma ve solma gibi bir durum olmamaktadır.
  • Yırtılmalara karşı dayanıklı kumaş ve paslanmaz alüminyum çıtalara sahip olan plise perde sistemi, uzun ömürlüdür.
  • Isı yalıtımına sahiptir ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlamaktadır.Kir tutmayan perde

  Plise Perde Kullanım Alanları

  Plise perde sistemi cam uygulaması olan her alanda kullanılabilir. Dar, açılı ve yamuk alanlarda bile rahatça montajı yapılarak kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen alanlar ise şöyle;