cambalkon, cam balkon fiyatları

Kış Bahçesi Sistemleri


Doğa ile iç içe yaşamayı sevenler için soğuk günlerde de modern ve pratik çözümlerden en önemlisi kış bahçesidir. İster bahçenizde düz bir zemine kış bahçesi sistemleri ister evinizin,iş yeriniz ve diğer yaşam alanlarının terasları için rahatlıkla kullanılabilen cam sistemleri estetik olarak yapılan yere şık bir görünüm katmaktadır.

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon kış bahçesi sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Kış Bahçesi Sistemleri

  Kış aylarında bahçe keyfinden vazgeçmek istemeyenler, soba başında kestane çevirip çay demleyebileceği sıcak, konforlu, huzurlu bir ortam için üretilen kış bahçeleri doğru bir seçim olmaktadır. Doğa ile iç içe yaşamayı sevenler için soğuk günlerde de modern ve pratik çözümlerden en önemlisi kış bahçesidir. İster bahçenizde düz bir zemine kış bahçesi sistemleriister evinizin,iş yeriniz ve diğer yaşam alanlarının terasları için rahatlıkla kullanılabilen cam sistemleri estetik olarak yapılan yere şık bir görünüm katmaktadır. Tam kapanan, yarım kapanan, üstü açılıp kapanan, üçgen,dikdörtgen şeklinde bir çok modeli olan ve üretilebilmektedir. Kış bahçesi kolay kullanımı ve temizliği sayesinde son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Hava durumunun soğuk olduğu zamanlarında demlediğiniz çayların keyifle içilebileceği,kahvenizi keyifli bir şekilde kış bahçelerinde yudumlayabilirsiniz.

  Yaz mevsiminde katlanabilir camları bir yerde toplayarak hem kış bahçenize temiz hava dengesini sağlayabilir hemde iklim şartlarının sıcağından böylece bir nebze de olsa kurulabilme imkanınız olmaktadır. Evinize yeni bir oda katmış gibi hissettiğiniz bu konforlu sistemlere zevkinize uygun masa, sandalye, koltuk takımları gibi bir çok eşya döşebilirsiniz. Aileniz,akrabalarınız veya arkadaşlarınız ile keyifli saatler geçirebileceğiniz bahçe mekanlarınızı bu sistem ile yaratırken ayrı olarak da kış bahçesi sisteminin ısı yalıtımı sayesinde hem ısı kazancı hem de enerjiden tassarruf etmiş olursunuz.

  Kısaca temperli camdan bahsetmek gerekirse; Temper işleminde camlar belirli bir süre 750 derecelik bir ısıya tutulur. Ardından da yüksek basınçlı hava ile temas edilir ve hazır duruma gelirler.Bu esnada cam, normal camlara göre 4kat daha güçlü hale gelir. Bununla birlikte esnekliği de artar. Yani temperli camı el ile kırmak kolay kolay mümkün değildir. Bu hiç kırılmayacağı anlamına da gelmez. Temper işlemi sırasında yüzerce odacığa ayrılan iç tabaka, kırılma esnasında tüm canlıları korur. Kış Bahçesi Sisteminde kullanılan temperli camlar katlanabilir yapısı ile yaz aylarında da ferah ve konforlu bir yaşam alanı sağlar. Güvenli bir kilit sistemi ile montajı yapılan kış bahçesi son derece güvenlidir.

  Kış Bahçesi Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  • Kış bahçelerinde kullanılan camlar diğer sistemlere göre darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır.
  • Temperli camların yanı sıra ısıcamlı olarak da yapılan bu sistem ısı yalıtımı sağlayarak hem ısıyı içeride tutar hem de enerjiden tasarruf eder.
  • Camların herhangi bir kırılma anında çevreye zarar vermeden çok küçük parçalara ayrılmaktadır.
  • Cam ve metal gibi farklı materyallerin bir araya gelerek taşıyıcı sistemlerini oluşturduğu kış bahçeleri oldukça kullanışlı alanlar dizayn etmenize olanak sağlıyor.
  • Camların katlanabilirliği sayesinde 4 mevsim oldukça rahat kullanımı vardır.
  • Dışarıdan gelen toz, yaprak, haşereler gibi etkenlerden sizleri korumaktadır.
  • Kar, yağmur, dolu gibi doğal afetlerden sizleri korur ve iç ortama su girmesini engeller.
  • Sert esen rüzgarlara karşı dayanıklıdır.
  • Işıklandırma ile daha cazip bir mekan elde edebilirsiniz.
  • Doğa ile iç içe yaşam alanları üretmek isteyenler için uygun bir sistemdir.
  • Bitkilerinizi mevsimlerin olumsuz şartlarından koruyarak büyütmenize olanKış bahçesi sistemleriak sağlar.
  • Sandalye, koltuk, masa, televizyon gibi eşyaları rahatlıkla yerleştirebilir, zevklerinize göre eşyaları yerleştirebilirsiniz.
  • Soğuk günlerde soba kurabilir ve sıcak bir ortamda oturabilme imkanı tanır.
  • Bahçenizin bir bölümünü kış bahçesine çevirerek evizle birleştirebilme ve yemek odası, oturma odası ve benzeri alanlar kullanmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle şeffaf camlardan geçen güneş ışınları sizi rahatsız ediyorsa o anda Plise Perdedevreye girerek hem kış bahçenize şık bir görünüm hemde güneş ışınlarından sizleri koruma sağlamaktadır.
  • Tavanda tente veya branda kullanımına imkan sağlar.

  Kış Bahçesinin Kullanım Süresi Ne Kadardır?

  Kış bahçesi sizlere ve sevdiklerinize özgürce ve konforlu bir yaşama alanı sağlıyor. Bu ortamı sağlarken de kaliteli malzemelerle montajı yapılmaktadır. Kış bahçesi inşasında genellikle çelik taşıyıcılar kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen kış bahçelerinin montajında kullanılan çelik taşıyıcılar herhangi bir darbeye dayanıklılardır. Kış bahçelerinin su tahliye kanalı da vardır. Profilden yapılan su tahliye bölümleri sayesinde su alma gibi durum ortadan kalkmaktadır.