cambalkon, cam balkon fiyatları

Kış Bahçesi İçin 10 Neden


ahçeli bir eviniz var ve bahçenizde 4 mevsim huzurla oturabileceğiniz bir alan tasarlamak istiyorsunuz ve seçenekler arasından en çok kış bahçesi sistemi hoşunuza gidiyor. Ancak aklınıza takılan bazı şeyler var, kış bahçesini neden tercih etmeliyim gibi sorular soruyorsunuz.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Kış Bahçesi İçin 10 Neden

  Kış Bahçesi İçin 10 Neden

  Bahçeli bir eviniz var ve bahçenizde 4 mevsim huzurla oturabileceğiniz bir alan tasarlamak istiyorsunuz ve seçenekler arasından en çok kış bahçesi sistemi hoşunuza gidiyor. Ancak aklınıza takılan bazı şeyler var, kış bahçesini neden tercih etmeliyim gibi sorular soruyorsunuz. Kısaca kış bahçesinden bahsedelim. Kış bahçesi ister düz bir zemine ister eviniz, iş yeriniz veya diğer yaşam alanlarının terasları için kullanılabilen, cam sistemleri ile estetik olarak yapılan yer şık bir görünüm katmaktadır. Bir çok şekilde karşımıza çıkmaktadır, en çok tercih edilen modeli dikdörtgen şeklindedir. 4 tarafı camlar ile kaplı olan bu sistemde çatı kısmını isterseniz otomatik tente ile kapatabilirsiniz. Kış bahçesi tercih etmek için 10 neden sıralayarak sizlere biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sağlamlık

  Kış bahçesi tercih etmek için 10 neden arasında ilk sıradaki neden sağlamlıktır. Bu sistem de paslanmaz çelik gövde ve darbelere karşı 5 kat dayanıklı temperli camlardan oluşmaktadır. Böylece çok şiddetli rüzgarlarda bile rahatça oturabilirsiniz.

  Farklı Yaşam Alanı

  Bahçenizin her hangi bir yerinde veya terasınızda ya da evinize bitişik olarak bu sistemi kullanabilirsiniz. Binanıza bitişik olarak yaptırdığınız zamanlarda kış bahçesi sistemini ayrı bir oda, mutfak ya da yemek odası olarak kullanabilirsiniz.

  4 Mevsim Kullanım

  Kış bahçesi tercih etmek için 10 neden arasında en merak edilen sebeplerden birisidir. Kullanıcılar isminden dolayı sadece kış aylarında kullanılabileceği gibi bir yanlış düşünce içindedir. Kış bahçesi sistemi her mevsim rahatça kullanılabilir.

  Su Geçirmez Yapı

  Özellikle sonbahar ve kış aylarında yapan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerin yanı sıra ağaçlardan düşen yapraklar ve topraktan rüzgar ile kalkan tozların içeriye girmesini engeller. Kapalı konumda iken hiçbir şekilde rüzgarlardan ve doğal afetlerden etkilenmez. Özellikle soğuk havalarda ortamın ısısını koruyarak rahatça oturmanızı sağlar.

  Kış Bahçesi İçin 10 Neden

  Doğa İle İç İçe Yaşam

  Özellikle kapalı alanlarda yetişen çiçekler ve bitkiler için uygun bir sistemdir. Kapalı olduğu için ufak bir sera alanı olarak kullanılabilir. Çiçeklerinizi ve bitkilerinizi rahatça yetiştirebilir ve uğraşabilirsiniz. Doğanın tadını çıkararak kendinizi adeta bir ormanda hissedebilirsiniz.

  Uzun Ömürlü

  Uzun yıllar hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Paslanmaz malzemeler ile üretilen kış bahçesi sisteminde kullanıcılar ilk başlarda ya paslanır ve bozulursa gibi ön yargıları olsa da zamanla bu ön yargılarından kurtularak memnuniyetlerini bizlere bildirmişlerdir.

  Özgür Tasarım

  Kış bahçesi sisteminize zevklerinize uygun olarak istediğiniz eşyayı yerleştirebilirsiniz. Kış aylarında soba kurabilir, sobanın üzerinde kestane çevirerek sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Aileniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirmek için kış bahçesi sistemi en doğru tercih olabilir.

  Farklı Tavan Kapama Modelleri

  İsterseniz camlar ile kapalı bir çatı isterseniz otomatik pergole tente ile çatınızı kapatabilirsiniz. Otomatik pergole tente sistemi ile uzaktan kumanda ile kolayca kontrol sağlayabilirsiniz. Kış aylarında su, kar gibi doğal afetler asla içeriye sızamamaktadır.

  Kış Bahçesi İçin 10 Neden

  Katlanabilir Camlar

  Camların katlanabilir yapıda olmasından dolayı daha fazla alan kazanabilirsiniz. Camlar sağa veya sola olmak üzere yapının konumuna göre bir tarafta katlanabilir. Kolayca açıp katabilir ve temizliğini yapabilirsiniz.

  Mahremiyet

  Farklı cam renk seçenekleri mevcut olan bu sistemde en çok tercih edilen cam renkleri , Bronz, Mavi, Füme, Yeşil ve Şeffaf renklerdir. Şeffaf renkli camlar hariç diğer cam renklerinde dışarıdan bakıldığı zamanlarda iç ortam %60 oranında görünmemektedir. Ancak içeriden bakıldığı zamanalar da dış ortam rahat bir şekilde gözükmektedir.

  Ayrıca Plise Perde Sistemi’ni tercih ederek %100 oranında mahremiyet sağlayabilirsiniz. Kısaca plise perde sisteminden bahsetmek gerekirse;

  Plise Perde

  Kış Bahçesi İçin 10 NedenYerli polyester kumaşlardan üretilen plise perde sistemi tam mahremiyet sağladığı gibi modern ve şık bir yapıdadır. Pileli ipler aracılığı ile yukarı ve aşağı hareket etmektedir. Perde ipler üzerinde hareket etmesinden kaynaklı istenilen seviyede bırakılabilir. Bu da sizlere fonksiyonel kullanım sağlar. Aleve karşı dayanıklı olan plise perde sisteminin en önemli özelliği, üzerinde asla kir ve leke bırakmamasıdır. Böylece temizlik bakımından da oldukça zahmetsizdir, üzerine örneğin bir kahve döküldü nemli bir bez ile silerek lekenin çıkmasını sağlayabilir ve ilk günkü gibi kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca ısı yalıtımına da katkı sağlarak enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar. Cambalkone.com olarak 8 farklı renk seçenekleri sunmaktayız bu renk seçenekleri; Gri, Beyaz, Kahverengi, Krem Rengi, Mavi, Turkuaz, Yeşil ve Bordo’dur. Plise perde hakkında daha detaylı bil almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca online teklif formunu doldurarak fiyat teklifi alabilir ve uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

  Kış bahçesi tercih etmek için 10 neden yukarıda ki gibidir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.