cambalkon, cam balkon fiyatları

Kış Bahçesi Sistemleri Soruları


Yavaş yavaş soğuk havaların kendini hissettirmesi ile birlikte yağmur yağışı da başladı diyebiliriz. Özellikle terası olan bir evde veya geniş bir balkonu olan insanlar için en zor dönemler kapıya dayanmış durumda.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Kış Bahçesi Sistemleri

  Yavaş yavaş soğuk havaların kendini hissettirmesi ile birlikte yağmur yağışı da başladı diyebiliriz. Özellikle terası olan bir evde veya geniş bir balkonu olan insanlar için en zor dönemler kapıya dayanmış durumda. Yağan yağmur ile birlikte balkonlar ve terasların üstü açık olduğu için su bu alanları ıslatmaktadır. Yağmur sonrası yaprak, toz gibi dışarıdan gelen maddeler balkonları pisletmektedir. Bunun önüne geçmek için insanlar teraslarını veya balkonlarını kış bahçesine çevirerek tüm soğuk ve yağışlı havaların tüm olumsuzluklarından kurtulabilir. Kış bahçesi sistemi ile birlikte soğuk havalardan etkilenmeden huzurlu bir şekilde terasınızda oturabilir ve yağan yağmuru izleyerek, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Kış bahçesi sistemleri için müşterilerimizden gelen sıkça sorulan soruları bu yazımızda cevaplayacağız.

  Kış Bahçesi Sistemleri Soruları

   

  Kış Bahçesi Sistemleri Kullanım Alanları Nerelerdir?

  Yüksek katlı binaların teraslarında ve balkonlarında, müstakil evlerin bahçelerinde kullanılabilir. Bahçeli bir evde oturuyorsanız isterseniz evinizin bitişiğine kış bahçesi sistemleri yaptırarak evinize ayrı bir oda olarak kullanabilirsiniz, isterseniz de bahçenizin herhangi bir yerine yaptırabilirsiniz.

  Kış Bahçesi Uzun Ömürlü Müdür?

  Evet. Ancak kullanım tarzınıza göre değişiklik gösterebilir. Kış bahçesinde kaliteli ve paslanmaz malzemeler kullanılmaktadır. Böylelikle uzun yıllara boyunca rahatça kullanabilirsiniz.

  Kış Bahçesi Su Sızdırır Mı?

  Kış bahçesi sistemleri %99 oranında su sızdırmaz. Cambalkone.com olarak sistemimizde damlalıklı profil kullanarak bu gibi durumlarda balkonunuzun su sızdırmasının karşına geçmekteyiz.

  Kış Bahçesi Sistemleri Soruları

   

  Kış Bahçesi Camları Kırılır Mı?

  Hayır. Ancak bilinçli bir şekilde metal veya sert bir cisim ile şiddetli bir şekilde darbe alırsa kırılabilir.

  Kış Bahçesi Hava Alır Mı?

  Kış bahçesi sisteminiz katlanır cam ile yapıldığında cam paneller arasına şeffaf, alüminyum veya mıknatıslı alüminyum fitiller kullanılarak havanın içeriye girmesi engellenir. Ayrıca camlarımız ısı yalıtımlı olduğundan iç ortamdaki sıcak havayı koruyarak, enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

  Doğa İle İç İçe Yaşam

  Özellikle kapalı alanlarda yetişen çiçekler ve bitkiler için uygun bir sistemdir. Kapalı olduğu için ufak bir sera alanı olarak kullanılabilir. Çiçeklerinizi ve bitkilerinizi rahatça yetiştirebilir ve uğraşabilirsiniz. Doğanın tadını çıkararak kendinizi adeta bir ormanda hissedebilirsiniz.

  Kış Bahçesinde Bitki Yetiştirebilir Miyim?

  Evet. Kış bahçesi içerisinde çeşitli bitkiler yetiştirebilirsiniz. Hatta evcil hayvanlarınıza onlara küçük bir yer bile yapabilirsiniz.

  Kış Bahçesi Sistemleri Soruları

   

  Kış Bahçesine Dilediğim Eşyaları Yerleştirebilir Miyim?

  Evet. Yaptıracağınız kış bahçesi büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre zevklerinize uygun olarak eşya yerleştirebilirsiniz. Hatta ufak bir soba bile kurabilir, kış aylarında soba üzerinde kestane çevirebilir ve çay demleyebilirsiniz.

  Şiddetli Rüzgarlara Camlar Dayanıklı Mıdır?

  Kış bahçesinde kullanılan camların tamamı temperli (güvenlikli) camlardan oluşmaktadır. Böylece şiddetli rüzgarlara ve darbelere karşı bile camlar oldukça dayanıklıdır.