cambalkon, cam balkon fiyatları

Mavi Renkli Cam Balkon


Mavi renkli cam balkon dışarıdan bakıldığı zamanlarda içerinin görünmesini engelleyen cam balkon renklerinden birisidir. İnsanlar için mahremiyet çok önemli konulardan birisidir, bu nedenle bu renk füme renkli cam balkondan sonra en çok tercih edilen renktir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Mavi Renkli Cam Balkon

  Mavi renkli cam balkon

  Mavi renkli cam balkon dışarıdan bakıldığı zamanlarda içerinin görünmesini engelleyen cam balkon renklerinden birisidir. İnsanlar için mahremiyet çok önemli konulardan birisidir, bu nedenle bu renk füme renkli cam balkondan sonra en çok tercih edilen renktir. Sokak lambalarının ışıkları, güneş ışıklarının içeriye girmesini engellemektedir. Ancak iç ortamında karanlık olmasına neden olmaktadır. Ancak bu karanlık bunaltıcı veya kasvetli bir ortam yaratmamaktadır. Ayrıca güneşi engelleyen yapısı ile içerinin daha serin ve ferah olmasına yardımcı olmaktadır.

  Mavi Renkli Cam Balkon Avantajları

  • Estetik bir görünüme sahiptir.
  • Dışarıdan bakıldığı zamanlarda binanın yapısına uyumludur ve modern görünümlüdür.
  • Isı yalıtımına katkı sağlayarak iç ortamın ısısını dengelemeye yardımcı olmaktadır. Böylelikle enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Kendinizi deniz ve suyun içindeymiş gibi his uyandırarak huzurlu bir şekilde oturmanıza yardımcı olur.
  • Manzara kaybı yaşatmamaktadır, dışarıyı içeriden rahatça görebilirsiniz. Ancak dışarıdan bakıldığında içerinin görünmemesini sağlar.

  Neden Cam Balkon

  Mavi renkli cam balkon

  Yaz aylarında balkonunu sıklıkla kullanan insanların kış ve sonbahar aylarında bu keyfinden mahrum olduğu bir gerçektedir. Gerek yağan yağmurun balkona direk gelmesi, gerek kar yağdığı zamanlarda balkonun buz tutması insanları etkilemektedir. Bu gibi durumlar da cam balkon sistemi devreye girmektedir. 4 Mevsim boyunca çok rahat bir şekilde balkonunuzu kullanmanıza imkan sağlayan cam balkon sistemi, balkonunuzu adeta bir oda haline getirmenize olanak sağlar. Kapalı durumda iken balkonun %99 oranında su almasını engellemektedir. Su almaz diyen firmalar kesinlikle doğru söylemiyor diyebiliriz, çünkü yağmurun rüzgarla birlikte farklı yönlerden gelmesinden dolayı içeriye bir miktar su girer. Ancak bu su sadece damla damla olarak girer. Bu durumlara karşı cambalkone olarak damlalıklı profil kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmaktayız.

  Temperli cam kullanılan cam balkon sistemlerinde camlar, normal camlara göre 5 kat daha dayanıklı hale gelmektedir. Böylece herhangi bir darbede kolay kolay kırılmaz bir hal almaktadır. Kırıldığı anlarda çok küçük parçalara ayrılır ve çevreye zarar vermez. Hırsızlık olaylarına karşıda daha emniyetli bir alan oluşturmaktadır. Çocuk kilidi sayesinden çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız için güvenli bir balkon oluşturulmaktadır.

  Cam Balkon Temizliği Nasıl Yapılır?

  İnsanların genellikle sorduğu ilk soru temizlik konusudur. Cam balkon temizliği çok basit ve kolaydır. Katlanabilir yapısı temizlik konusunda insanlara kolaylık sağlamaktadır.

  • Silmek istediğiniz cam paneli kapalı durumda içeriden siliniz.
  • İç tarafı silme işlemi bittikten sonra katlanır cam balkonunuzu içe doğru açınız.
  • Açtığınız cam panelin dışını siliniz.
  • Aynı işlemi her panel için uygulayınız.

  Mavi renkli cam balkon

  Ancak cam balkon temizliği yaparken dikkat etmeniz gereken bazı maddeler vardır;

  • Özellikle yüksek katlarda oturanların aşağı sarkması tehlikeli bir durumdur. Herhangi bir düşme durumunda sonuçlar ağır olabilir. Üzerine çıktığınız merdiven, sandalye gibi eşyaların kayması gibi bir durumda aşağı düşebilirsiniz. Üzerine çıktığınız eşyaların ayaklarının sağlam olması ve kaymayan bir yerde olması önemlidir.
  • Temizlik yaparken cam panellere, alüminyum profillere yaslanmayınız. Bir anda tekerlekler fazla yükten dolayı profili kırarak raydan çıkabilir, aşağı düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Yoğun kimyasal içeren temizlik ürünlerini kullanmamaya özen gösteriniz. Çünkü kimyasallar camın yapısını bozarak özellikle renkli camların solmasına neden olabilir.
  • Temizlik yaparken aşağıdan geçen canlılara dikkat ediniz. Herhangi bir cisim yanlışlıkla elinizden düşebilir ve canlılara zarar verebilir.