cambalkon, cam balkon fiyatları

Modern Cam Balkon


Evlerin hem açık havayla bütünleşmesini sağlayan, insanların keyifli saatler geçirdiği balkonlar günümüzde en sık kullanılan alanlardır. Balkonlar güneşli ve güzel günlerde, ailemiz veya arkadaşlarımız ile birlikte yemek yediğimiz, çay ya da kahve içtiğimiz, sıcak havalardan bunalıp serinleyip ve temiz hava aldığımız alanlardır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Modern Cam Balkon

  Evlerin hem açık havayla bütünleşmesini sağlayan, insanların keyifli saatler geçirdiği balkonlar günümüzde en sık kullanılan alanlardır. Balkonlar güneşli ve güzel günlerde, ailemiz veya arkadaşlarımız ile birlikte yemek yediğimiz, çay ya da kahve içtiğimiz, sıcak havalardan bunalıp serinleyip ve temiz hava aldığımız alanlardır. Fakat balkonlar yapısı itibarı ile açık konumda olan alanlardır. Bu alanlar soğuk havaların gelmesi ile birlikte yağan kar ve yağmurların etkisi ile kullanılamaz hale gelmektedir. Bu da sürekli olarak kullandığımız bu balkonları, adeta kullanılamaz hale getirmektedir. Açık konumda olduğu için yağan kar ve yağmurlar, rüzgar ile birleşerek balkonları maalesef ıslatmaktadır. Bu duruma dur demek ve balkonu rahatça kullanmak isteyen insanlar modern cam balkon sistemleri ile balkonlarını kapatmaktadır. Modern cam balkon sistemleri, yapısı itibarı ile estetik bir görünüme sahiptir ve fonksiyonel kullanımı ile insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Modern cam balkon sistemleri, diğer balkon kapatma modellerine göre büyük avantajlara sahiptir.

  Modern Cam Balkon

  Cam Balkon

  Cam balkon sistemleri modern yapısı ve basit kullanımı ile ön plana çıkan bir balkon kapatma uygulamasıdır. Mevsimlerden kaynaklanan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerin balkonlarınızı mahvetmesini engellemektedir. Cam paneller alüminyum raylar içerisinde birbirinden farklı yönlere doğru hareket etmektedir. Cam panellerin hareket etmesini sağlayan elemanlardan birisi tekerleklerdir. Bu tekerlekler yardımı ile oldukça basit bir şekilde camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket ederek bir tarafta toplanmaktadır. Toplanan camlar katlanarak, oldukça az alan kaplar ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. Modernliğin simgelerinden olan cam balkon sisteminde kullanılan camların tamamı temperli camlardan oluşmalıdır. Temperli camlar diğer camlara göre darbelere karşı dayanıklıdır. Kırılma anında ise camlar ufak tavla zarı büyüklüğünde yüzlerce parçalara ayrılır, çevreye ve insan sağlığına zarara vermez.

  Modern Cam Balkon

  Cambalkon Özellikleri

  • Yılın 4 mevsimi kullanılabilir yapıdadır.
  • Modern ve estetik görünüme sahiptir.
  • Camlar farklı yönlere hareket edebilir ve bir yönde toplanabilir.
  • Dış ortamdan gelen gürültü ve seslerin, insanları rahatsız etmesini engeller.
  • Yağmur, kar, dolu, rüzgar gibi doğal afetlerin iç ortama sızmasını %99 oranında engeller.
  • Toz, polen, yaprakları içeri girmesini, yürüyen haşereler ve uçan canlıların yuvalanmasını engeller.
  • Birbirinden farklı cam renk seçenekleri ile zevklerinize uygun renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca alüminyum profiller istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Özel kilit sistemi sayesinde hırsızlık gibi olayların oluşmasını engeller, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için daha güvenli bir alan sağlar.

  Cam Balkon Modelleri