cambalkon, cam balkon fiyatları

Mutfak Balkon Perdesi


Özellikle evlerin ve iş yerlerinin sıklıkla kullanılan alanlarından birisi mutfaktır. Mutfaklar ev hanımlarının neredeyse günlerinin yarısını geçirdiği alanlardan birisidir diyebiliriz.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Mutfak Balkon Perdesi

  Özellikle evlerin ve iş yerlerinin sıklıkla kullanılan alanlarından birisi mutfaktır. Mutfaklar ev hanımlarının neredeyse günlerinin yarısını geçirdiği alanlardan birisidir diyebiliriz. Yemek yaparken, yemek yerken, öğlen saatlerinde kahve veya çay içerken, kahvaltı yaparken genellikle mutfaklar kullanılır. Özellikle geniş mutfağa sahip ve mutfak balkonu bulunan insanlar mutfaklarında vakit geçirirken, iç ortamın gözükmesinden rahatsız olmaktadır. Mutfak balkonunda özgürce hareket etmek, kirlenmesinin ve yağmurlu havalarda ıslanmasının önüne geçmek adına balkon kapama sistemlerini tercih ederek, bu mutfaklarını kapatmaktadırlar. Genellikle cam balkon sistemi veya PVC balkon uygulamaları tercih edilmektedir. Ancak özellikle şeffaf ve açık renkli camlar kullanılan bu balkonlarda iç ortam gözükmektedir. Bunun önüne geçebilmek adına mutfak balkon perdesi tercih edilmektedir. Mutfak balkon perdesi ile birlikte maksimum seviye de mahremiyet sağlayarak, mutfaklarınız da vakit geçirirken iç ortamın gözükmesi engellenmektedir.

  Mutfak Balkon Perdesi

  Mutfak balkon perdesi, sadece mutfak balkonlarında değil tüm camlarda kullanılabilir yapıdadır. Mutfak balkon perdesi için sizlere önerimiz Plise Perde Sistemidir. Modern yapısı ile kir ve toz tutmayan kumaşı sayesinde plise perde sistemi ev hanımları için oldukça ideal bir perdedir. Mutfak balkon perdesi, genellikle kış bahçeleri, pencere ve camlı kapılar, cam balkon ve PVC Balkon sistemlerinde kullanılmaktadır.

  Plise Perde Nedir?

  Kaliteli kumaşı içerisinden geçen pileli ipler sayesinde aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket edebilmektedir. Kontrolünü sağlayan pileli ipler ile birlikte perde istenilen seviyelerde bırakılarak, özgürce kullanım sağlamaktadır. Zarif ve şık yapıya sahip olan plise perde sistemi, kullanıldığı her alanda ön plana çıkarak, modern bir görüntü sağlamaktadır. Polyester ağırlıklı kumaşı, kopmalara karşı dayanıklı pileli ipler ile birleşerek hareket mekanizması sağlanmaktadır. Perdenin alt ve üst kısımlarına paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar yardımı ile perdeyi açıp kapatabilirsiniz ve istenilen renkler de imalatını yaptırarak, mobilyalarınız ile uyumlu renkleri yakalayabilirsiniz. 4 ayrı soket ile cam veya cam çerçevesine monte edilebilen plise perde sistemi, hayatınızı kolaylaştırdığı gibi üstün avantajları ile de perde modelleri arasında en üst sıradadır.

  Mutfak Balkon Perdesi

  Plise Perde Avantajları Nelerdir?

  • Dekoratif görünümünün yanında Toz ve Kir tutmayan özelliği ile benzersizdir. Böylece temizlik ihtiyacı da ortadan kalkmaktadır. Ancak temizlemek istenildiğinde nemli bir bez ile birlikte perdenizi yerinden sökmeden temizleyebilirsiniz.
  • Tüm cam balkon, pvc pencere ve kapıları ile uyumludur ve açılı, ölçülü veya yamuk her cam uygulaması olan alanlarda kullanılabilmektedir.
  • Birbirinden farklı 8 renk seçeneği mevcuttur. Sürekli güneş ışınları alan cephelerde kullanılsa dahi renklerinde ve sararma ve solma gibi durumlar meydana gelmez.
  • Isı yalıtımına sahip olan plise perde sisteminde, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Perdenizi istenilen seviyelerde bırakarak hem güneş ışınlarının zararlarını engellerken, aynı anda açık bıraktığınız bölgeden de manzaranızı rahatça izleyebilirsiniz.
  • Kapalı konumda ya da açık konunda iken oldukça az alan kaplar. Böylece perdenin önüne dilediğiniz eşyaları rahatlıkla koyabilirsiniz.
  • Perde üzerine herhangi bir sıvı dökülse bile, sıvıyı hapsetmez ve aşağı doğru akmasını sağlar.
  • Perdenin üst ve alt kısımlarında paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar perdenizi açıp kapatmanız esnasında tutacak görevi görür ve istenilen renklerde üretilmektedir.Mutfak Balkon Perdesi