cambalkon, cam balkon fiyatları

Mutfak İçin Perde Seçimi


Genellikle evlerimizin tasarımında göz önünde bulunan ve oldukça şık bir hava veren noktalarının başında mutfak perdeleri gelmektedir. Mutfak özellikle ev hanımlarının gün içerisinde en çok vakit geçirdiği mekanlardan birisidir. Gerek yemek yaparken, gerekse ailesi veya arkadaşları ile kahvaltı yaparken veya türk kahvesi içerken, genellikle mutfakta olmaktadırlar.
devami…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Mutfak İçin Perde Seçimi

  Genellikle evlerimizin tasarımında göz önünde bulunan ve oldukça şık bir hava veren noktalarının başında mutfak perdeleri gelmektedir. Mutfak özellikle ev hanımlarının gün içerisinde en çok vakit geçirdiği mekanlardan birisidir. Gerek yemek yaparken, gerekse ailesi veya arkadaşları ile kahvaltı yaparken veya türk kahvesi içerken, genellikle mutfakta olmaktadırlar. Bu nedenle mutfak perdeleri de mutfağın tasarımın da ön plana çıkan ilk eşyalardan birisidir. Mutfak genellikle yağ ve diğer bulaşıcı malzemeler ile oldukça iç içe olan bir alan olduğu için perde dokusunun dayanıklı olması gerekmektedir.

  Mutfak İçin Perde Seçimi

  Gün ışığını geçiren tül perde tasarımları ile mutfağınızın ihtiyaç duyduğu doğal ışığı yakalayabilirsiniz. Mutfak perdesi seçiminde ön planda tutmanız gereken bir diğer madde de katlanabilir perdelerdir. Pratik olan katlanabilir perdeler ile gündüz güneş ışığından yararlanıp, akşam saatlerinde de dışarıdan mutfak içinin görünmesini engelleyebilirsiniz. Mutfağınızın tarzına göre veya kendi zevkinize göre klasik, modern veya renkli ve hareketli perde modelleri tercih edebilirsiniz. Plise perde sistemi bu durumda mutfağınıza yakışacak bir perde seçimi olabilir. Plise perde mutfağınıza harika bir hava katarak sizlerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Farklı renk seçenekleri, güneşlik veya perde seçimi ile size alternatif sunmaktadır.

  Mutfak İçin Perde Seçimi

  Plise Perde Nedir? Nerelerde Kullanılır?

  Plise perde pileli ipler aracılığı ile hareket etme mekanizmasına sahip bir yapıdadır. %100 yerli polyester kumaş imalatı ile dayanıklı kumaş türüdür. Yemek yaparken üzerine yağ ve benzerini zorlu kirlerden sıçrasa bile, nemli bir bez ile silerek perdenizi temizleyebilirsiniz. Mutfak perdesi gibi kullanılan plise perde sisteminin kullanım alanları; cam balkon sistemi, kış bahçesi sistemi, pvc pencereler, ahşap camlı kapılar, şehirler arası otobüs, havaalanları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Kısaca cam uygulaması olan her türlü mekanda rahatça kullanılmaktadır. Kumaşın üst kısmında ve alt kısmında paslanmaz alüminyum profil kullanılmaktadır. Kullanılan alüminyum profil istenilen renklerde imalatı yapılabilmektedir. Alüminyum profiller perdenizi hareket ettirmeniz için dizayn edilmiştir. Paslanmaz profili tutarak tek bir el darbesi ile perdenizi açıp kapatabilirsiniz. İstenilen seviyede bırakılabilen plise perde sistemi oldukça kullanışlıdır.

  Mutfak İçin Perde Seçimi

  Plise Perde Avantajları

  • Kir, leke, pislik tutmamaktadır. Olağan dışı durumlarda nemli bir bez ile silebilir, perdenizi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.
  • Tutuşmaya karşı dayanıklıdır.
  • Birden farklı renk seçenekleri ile zevkinize uygun seçimi yapabilme imkanı sağlamaktadır.
  • Perdenizi istediğiniz seviyede açıp kapatabilirsiniz. Yani perdenizin orta seviyede bırakarak, mutfağınızın gün ışığından yararlanmasını sağlayabilir, alt kısmı kapatarak iç ortamın görünmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Yırtılma gibi durumlara oldukça dayanıklıdır.
  • Özellikle sürekli güneş gören bir cephede ise mutfağınız, diğer perdeler ve tüller zaman geçtikçe renklerinde sararma ve solma olmaktadır. Ancak plise perde sisteminde sararma ve solma gibi durum söz konusu değildir.
  • Su, meyve suyu, kola, kahve gibi sıvı maddeler perdenizin üzerine döküldüğünde, sıvıları içine çekmez ve aşağı doğru süzülerek yere düşer.
  • Eğer perdenizi temizlemek isterseniz soketlerinden rahatça çıkartarak yıkayabilirsiniz. Plise perde yıkama talimatları için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Dilerseniz sadece tül veya güneşlik olarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz gece ve gündüz plise perde sistemini tercih ederek hem tül hem de güneşliği aynı anda tek bir sistemde kullanabilirsiniz. Gece ve gündüz plise perde sistemi hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.