cambalkon, cam balkon fiyatları

Ofis Perdesi


İş hayatında olan insanlar günün büyük bir kısmını çalışma alanlarında geçirmektedir. Sabahın erken saatlerinden, çıkış saatine kadar çalıştığımız alanlardır. İçerisinde bulunduğumuz ortamı görsel ve psikolojik açıdan iyi hissedeceğimiz şekilde dekora etmemiz de önemli bir konudur.
devamı…Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Ofis Perdesi

  İş hayatında olan insanlar günün büyük bir kısmını çalışma alanlarında geçirmektedir. Sabahın erken saatlerinden, çıkış saatine kadar çalıştığımız alanlardır. İçerisinde bulunduğumuz ortamı görsel ve psikolojik açıdan iyi hissedeceğimiz şekilde dekora etmemiz de önemli bir konudur. Çalışma alanlarımızın estetik görünümü kendimize olduğu kadar ofise gelen müşteriler için de önemli bir durumdur. Şirketin vizyonunu ve misyonunu yansıtan iş ortamları doğru bir mimari tasarım ve dekore edilmesi ile uğraştığımız işlerin dışarıya yansıyan bir penceredir. Dekorasyonu iyi yapılmış bir ofis her anlamda bir adım önde olmaktadır. Ofis perdesi, oturma grupları, duvar renkleri, ufak aksesuarlar gibi her bir detay, dışarıdan gelen bir müşteri için kafasında bir fikir oluşturabilecek etkenlerdir. Ofis perdesi duvar renkleri ve mobilyalar ile uyumlu halde seçilmesine dikkat edilmelidir. Ofis perdesi seçimi toplantı ve kişisel odalar için de ayrı bir önem taşımaktadır. Tamamen mahremiyeti sağlaması ve modern görünümü olmasına dikkat edilmesi gerekir. Ofis perdesi için, plise perde sistemi oldukça uygun bir perde modelidir.

  Ümraniye ofis Perdesi

  Plise Perde

  Plise perde sistemi genellikle cam balkon, kış bahçesi, pvc balkon, ofisler, iş yerleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Katlanır yapısı ile birlikte pileli ipler üzerinde hareketini sağlamaktadır. Perdenin yapısı polyester kumaştan oluşmaktadır. Polyester kumaş içerisinden, kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı pileli ipler geçmektedir, tutacak görevi gören alüminyum çıtalar ile buluşarak, soketler yardımı ile monte edilmektedir. Bu sayede perde ip üzerinde özgürce hareket etmesinin yanı sıra, istenilen seviyede bırakılabilmektedir. Bu sayede farklı bir kullanım deneyimi sağlamakla birlikte, kullanılan alanlarda estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Katlanır veya sabit her alanda kullanılan plise perde sisteminin iki farklı monte edilme yöntemi vardır. Cam üzerine bantlı bir şekilde monte edilebilir ve cam çerçevesine vidalı olarak monte edilebilmektedir.

  ofis plise perde

  Plise Perde Özellikleri

  • Polyester kumaş kullanılarak üretilen plise perde sistemi Kir ve Toz tutmayan yapıdadır.
  • Pileli ip üzerinde hareketini sağlayan ve katlanır bir şekilde aşağı yukarı hareket etmektedir.
  • Paslanmaz alüminyum çıta yardımı ve pileli ip sayesinde, kumaş istenilen seviyede ayarlanarak sabit bir şekilde bırakılabilmektedir.
  • Modern ve estetik yapısı, kullanılan alanlara şık bir görünüm katar.
  • Paslanmaz alüminyum çıta yardımı ve pileli ip sayesinde, kumaş istenilen seviyede ayarlanarak sabit bir şekilde bırakılabilmektedir.
  • %100 mahremiyeti koruyarak, dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırmaktadır.
  • Farklı renk tonları ve seçenekleri vardır. Ayrıca tutacak görevi gören alüminyum çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Sıvı madde perde üzerine döküldüğünde, diğer perde modelleri gibi sıvıyı içerisine hapsetmez ve aşağı doğru akmasını sağlar.