cambalkon, cam balkon fiyatları

Oval Cam Balkon


Son dönemlerde neredeyse her iki bina da bir karşılaştığımız cam balkon sistemleri, balkon kapama modelleri arasında en iyisidir diyebiliriz. Modern çağa ve kullanıcıların gereksinimlerine göre yeni şekiller alan cam balkon sistemi, teknoloji ile birlikte kendisini cam sektöründe en üst kademeye atmıştır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Oval Cam Balkon

  Son dönemlerde neredeyse her iki bina da bir karşılaştığımız cam balkon sistemleri, balkon kapama modelleri arasında en iyisidir diyebiliriz. Modern çağa ve kullanıcıların gereksinimlerine göre yeni şekiller alan cam balkon sistemi, teknoloji ile birlikte kendisini cam sektöründe en üst kademeye atmıştır. Cam balkon sistemleri; Katlanır Cam Balkon, Sürgülü Cam Balkon, Oval Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon gibi birbirinden farklı modeller ile her balkona ve kullanıcıya hitap etmektedir. Cam balkon sistemleri, kullanıldığı alanlara modern bir görünüm getirdiği gibi, binanın dış görünümü bozmadan daha estetik görünmesini sağlar. Dış cephe boyasına göre cam renklerini tercih ederek, oturduğunuz bina ile de uyumlu bir hal alır.

  Oval cam balkon genellikle açılı olan balkon ve teraslarda kullanılmaktadır. Oval cam balkon sisteminde, camlar birbirinden bağımsız şekilde hareket etmektedir. Cam paneller sağ ve sol yönlere doğru hareket edebilmektedir. Oval cam balkon sisteminin uygulanacağı alanın mevcut ölçüsüne göre camlar, alüminyum raylar ve kullanılan diğer malzemeler özel olarak imalat edilmektedir. Bu oval cam sistemi dış ve içe doğru oval şekillerde tasarlanmaktadır. Evlerinizde, iş yerlerinizde veya herhangi bir alana daha görsel bir hava katmasının yanı sıra, geniş bir alan tasarlamanıza da yardımcı olur. Farklı bir görünüm istiyorsanız veya görünümün cephe bozmadan daha etkili bir şekilde görünmesini istiyorsanız oval cam balkon sizlerin bu ihtiyaçlarına tam olarak karşılamaktadır.

  Oval Cam Balkon

  Oval Cam Balkon Özellikleri

  • Cam balkon sistemlerinin tümünde olduğu gibi oval cam balkon sisteminde de temperli (dayanıklı) camlar kullanılmaktadır. Böylece camlar normal camlara göre darbelere karşı 5 kat daha dayanıklı hale gelmektedir.
  • Zeminden tavan yüksekliğine kadar, tamamen çerçevesiz oval cam teknolojine sahip olan bu sistemde manzara kesintisi olmamaktadır. Açık havanın tadını çıkarabilir, çayınızı veya kahvenizi yudumlarken arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Cam balkon sistemlerinin en büyük avantajlarından birisi, 4 mevsim boyunca kullanabilir olmasıdır. Hem yaz aylarında güneşin tadını çıkartırken, kış aylarında da kar ve yağan yağmuru sıcacık bir alanda izleyebilirsiniz. Böylece, evin yalnızca oturma odası ya da salonu değil, balkonunuz veya terasınız da ortak bir yaşam alanına dönüşüyor.
  • Modern ve zarif görünümünün yanında oval cam balkon sistemi, %99 oranında su sızdırmaz. Böylece kullanılan alanların soğuk havalarda kullanılamaz hale gelmesinin de karşısına geçmektedir. Bunun yanında hiçbir şekilde toz, yaprak, polen gibi dışarıdan gelebilecek pisliklerin, içeriye girmesini engelleyerek balkonunuzu veya terasını kirletmesine izin vermez.
  • Birbirinden farklı cam renk seçenekleri mevcuttur. Zevklerinize ve mobilyalarınızı uygun cam rengini ve çerçeve rengini seçebilirsiniz. Koyu renkli cam renkleri tercih ederek, dışarıdan bakıldığında iç ortamın gözükmesini %70 oranında engellemektedir. Maksimum derece mahremiyet sağlamak adına cam balkon perdesi taktırabilirsiniz. Cam balkon perdesi hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Ses yalıtımına sahip olan bu sistemde, dışarıdan gelen istenmeyen gürültüleri engelleyerek daha huzurlu ve rahat bir alanda oturmanızı sağlamaktadır.
  • Dış ortamdan gelebilecek sinek, arı gibi uçan haşereleri ve yürüyen böceklerin içeriye girmesini engellemektedir. Böylece daha sağlıklı ve çocuklarınız için güvenli alanlar oluşturur. Bunun dışında özel çocuk kilidi sayesinde çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız balkondan düşme tehlikesi gibi bir durumda ortadan kalktığı gibi, herhangi bir anda olabilecek hırsızlık vakalarına karşıda güvenliklidir.
  • Cam balkon ile kapatılan balkonlar kış bahçesi olarak da işlev görebilmektedir. Yani soğuk kış aylarında bile saksı bitkilerini koruyabilirsiniz. Hem ısı kontrolü sağlayabilir hem de doğal ışık alan mekanlar tasarlayabilirsiniz. Ayrıca alandan tasarruf ederek de dilediğiniz gibi mobilyaları yerleştirebilir, şık bir soba veya elektronik ısıtıcılar ile ortamı ısıtabilirsiniz.Oval Cam Balkon